Благодарности от Лъки и компания

  • 15 598
  • 180
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 510
Какво става?

# 76
  • София
  • Мнения: 8 011
Виждам, че в другия форум се е включил д-р Коко. Преди години той ми помогна, давайки съвети за старото ни пинчерче. Животинката си поживя още някоя и друга година благодарение на този човек.
Дано и в случая да е прав и да не е Ауески.

# 77
  • Мнения: 654
Добро утро.
Наистина е добро защото Лъки/според мен/ е по добре.
Лечението продължава,защото схващането на челюстта продължава,но вече го няма замъгления поглед.
И ръмжи бе...а посегнеш към купата,ръмжи...
Надявам се хората които имат животинки да са прочели,и да не допускат нашата грешка.
Моя мъж е имал куче 13 години.Имаме Дейзи от пет.И пак имаме какво да учим.
Все се притеснявам,че им готвя или има период в които ядат гранули,и не ядат сурово месо и кокали.
И то пак нямаше да  има проблем ако месото не беше свинско.
Сега моя мъж отиде за дозата лекарства днес и може би ще има изследвания следобед.
Благодаря ви подкрепата Hug

# 78
  • Мнения: 2 361
  Браво! Hug

# 79
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
 джоджо, новината е окуражаваща и се радвам много Hug Разбирам те напълно как се чувстваш, защото и нашето семейство преживя голям стрес, когато кученцето ни беше болно от ерлихиоза. Имах чувството, че умира милото, а то намери сили и се пребори. Беше на венозен антибиотик седмица, след това още две седмици му давах да пие антибиотик. Имаше видимо подобрение след около седмица след като почна антибиотика, също така почна да ръмжи, да лае, че и опити да хапе Simple Smile Тогава си казах, че злото куче се завръща и всичко ще е наред. И сега съм толкова наплашена от тази болест, че всяка година му пускаме кръвни изследвания 3 D тест. Сурово месо не съм му давала никога и сега като чета какво може да стане, съвсем няма и да помисля за това. Наистина пожелавам на Лъки бързо оздравяване и да почне да бяга скоро време Praynig

# 80
  • Мнения: 796
Супер Simple Smile. Много се радвам, че е по-добре. Дано и изследванията са много по-добри Praynig
Такива гадости прочетох за суровото свинско месо, че отдавна вече не го давам. Суровите карантии също ми забраниха категорично да ги давам на кучето. От агнешкото пък може да се хванат много тении Sick. Май само при телешкото няма толкова рискове. Но, за да се застраховам всичко минавам през термична обработка Simple Smile

# 81
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
джоджо, ами Лъки не е ял от няколко дни! Какво казва доктора за антибиотик на гладно?

Думите на лекаря бяха-всеки ден ни отдалечава от лошото.

 Hug  Специални поздрави на Лъки от мен

# 82
  • Мнения: 654
Не е на гладно.С големи усиля се храни,но гладен не е стоял.

# 83
  • Мнения: 4 916
Щом яде, значи ще се оправи  Peace
Стискам палци за куч.

# 84
  • Мнения: 2 510
Може би, е рано да питам, но ще има ли последствия от болестта?

# 85
  • Мнения: 28
Здравейте! Много се радвам за Лъки  Hug Ще се оправи това момче, ще видите  Heart Eyes

Аз идвам пак да ви драпам за това пусто сурово месо Laughing


Все се притеснявам,че им готвя или има период в които ядат гранули,и не ядат сурово месо и кокали.


Моля някой да ме поправи ако греша, но кучетата нямат нужда да ядат сурово месо. Те не са диви животни. Плюс това както вече една съфорумка е отбелязала, от суровото месо се хващат тении и не само.

Продължавам да стискам палци и ще следя темата! Поздрави!   Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 15 486
  Аз имам питбулче и то, дори да умира от глад, сурово месо не хапва. Пробвала съм го нарочно, души, души, обръща се възмутен и си тръгва.

Цитат
Аз идвам пак да ви драпам за това пусто сурово месо

   Джоджо, ще се оправи Лъки, щом издържа толкова време, а и името му е късметлийско! Стискам палци!

# 87
  • Мнения: 201
Със страх отворих темата, като видях,че се е качила, как се радвам само, че новините са добри! Кучо наистина се държи мъжки, браво на животинчето! Джоджо, продължаваме да пращаме положителна енергия и дано да са все по-добри новините!
Нашето куче също никога не е яло сурово месо и е само на гранули от малък, наскоро минахме на "трета възраст". На 13г е и всичко му е наред, чукам на дърво! Като изключим, че почна да оглушава, но това крадците не го знаят...  Wink

# 88
# 89
  • Мнения: 1 911
Лъки скоро ще тича по полянките- истински боец е момчето!!!

Общи условия

Активация на акаунт