Има ли начин да спра смс-те идващи от 145?

  • 15 295
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 796
Току що изпартих смс - стоп-а върши работа...отрегистрираха ме, въпреки, че никога не съм се регистрирала Crossing Arms. Явно има злоупотреба с лични данни, защото знаеха и за моя рожден ден, въпреки, че картата не е на мое име....супер нагли са ooooh!. А операторите да не ни препращат към тях, защото те са продали данните ни Close

# 31
  • Мнения: 2 495
На Мтел и Глобул-"stop" на 145.Работи безотказно.
Връщаш смс с текст стоп, така ли?

Ти изпращаш смс със текст стоп на тел. 145
точно така  Peace

# 32
  • Мнения: 211
Влизам да се оплача. Прочетох около една страница от темата и реших да пусна въпросния СТОП смс. Пуснах го. Върнаха ми. "Няма да получавате повече... бля-бля". Обаче след една минута получих пак. "СМС от Мтел: Вчера за теб имаше подарък, но ти не игра. Сега имаш последен шанс да го получиш.. бля!!" Е, как да не влезна да се оплача!!! Допълвам, че никога, ама никога не съм пускала смс на 145 или на който и да е там подобен бълвоч! Crossing Arms

# 33
  • София
  • Мнения: 576
September, тъкмо ми стана смешно,че вие отново сте получили съобщение от 145, но в същия момент и аз получих две. Явно няма отърване от тези.

# 34
  • Мнения: 2 018
спрете да изпращате тези стопиращи смс-и защото това е пак начин за зарибявка!

# 35
  • Viena
  • Мнения: 3 618
Аз изпратих смс-стоп,и постигнах обратен ефект,двойно повече смс-и и даже  ми звънят доста настойчиво.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 030
Точно наскоро пуснах подобна тема,
дълбоко възмутена от всичко това.
Продължавам да "колекционирам" смс-те
с безумните им текстове, показващи, че
се знаят абсолютно всичките ми лични
данни без дори да съм абонат на оператора.
Мисля си, че някоя банка е изтъргувала
данните ми.
Ако искате, да оформим една обща жалба?  Hug

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 372
На мен досега не са ми звънели, явно съм късметлийка Laughing. Смс-и съм получавала няколко само. Не повече от 4-5. На Глобул съм, ако това има някакво значение. Имам карта и на Мтел, но не я ползвам много и телефона поне седмица беше изключен, защото му е паднала батерията. Преди това получавах смс-и. Със сигурност са повече, отколкото на картата, която е на Глобул. Явно Мтел много искат абонатите им да спечелят Laughing. А да попитам - обажданото и смс-а до 145, безплатни ли са? Защото сега си включих картата на Мтел и в един от смс-те пише следното, цитирам:
"100 000 и 1 милион лева чакат с безплатен смс/ обаждане на 145"
Аз съм останала с впечатлението, че смс-те и обаждането се таксуват, даже и входящото обаждане. Ако информацията ми е вярна и всичко се таксува, то много здраво залъгват хората Crazy ooooh!!

# 38
  • Мнения: 2 018
хаха.. който се е похвалил, че няма смс и обаждания и веднага му пращат...  Joy ама, че работа  Laughing Laughing

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 372
Е, стига де Crossing Arms. Тъкмо се радвам, че не са ми звънели и смс-и почти нямам, ти сега ще ме урочасаш Mr. Green.

# 40
  • Мнения: 2 018
между нас казано.. тихо да не чуят - и на мен не са ми се обаждали, а само смс-и получавам.
Преди доста време се бях развикала на оператор и бяха спрели с рекламните си такива... от тогава /3-4години/ до сега не бяха ми пускали. Сега се пръкна тази игра и пак започнаха...
На мъжа ми пък му се и обаждат.. и смс всеки ден има...  Crazy
Не знам с какво заслужих аз,това пренебрежение.  Crossing Arms
 Laughing Laughing

# 41
  • Мнения: 796
То, оставаше и да ми се обаждат Crossing Arms. Не стига, че смс-ите идваха в невъзможни часове...сутрин в 7 или вечер в 23 часа. Сепвам се като ми задрънчи телефона в тези часове.

елфчето, първия смс към играта е безплатен. После вече започваш да си плащаш , но не зная колко.

И в тази връзка - Солени глоби за мобилните оператори

# 42
  • Мнения: 434
  И аз вчера се отрегистрирах.От тогава не съм получавала.Не помня да съм се и регистрирала,никога не съм и участвала в такива игри newsm78
  Вчера като получих поредния смс- #Cussing outпобесняла звънах на звездичката и ми казаха -смс на номер17867 със съдържание stop 145.

# 43
  • Мнения: 8 281
Съпругът ми получава съобщения всеки ден. Майка ми също. Скоро се похвалих, че аз получавам по едно на седмица-две и докато го сторя, ме подпукаха и мене всеки ден  Joy Много е дразнещо  #2gunfire Засега не съм имала честта да ми се обаждат лично, но пък и аз не вдигам много-много на непознати номера.
Интересено ми стана друго. Замислих се, че на служебните телефони никога не сме получвали такива съобщения. Струва ми, че атакуват само личните, а фирмените ги оставят на мира.
Не знам от къде изтичат личните данни. Имат информация за рожденните дни. При нас изтичането не може да е от оператора, защото моята карта и тази на съпруга ми, са на името на брат ми. Номерът съм го давала за контайт само в банки, НОИ, НАП, детската градина и подобни. Нямам разни карти за покупки в магазини. Та от къде си изнамират информацията?  newsm78

# 44
  • Мнения: 2 172
Пуснахме sms /виваком/ и вече два дни  е спокойно.
Дано не се налага отново !
Това е абсолютна наглост с този тормоз и
мисля, че освен за сметката , за друго не трябва да безпокоят абонатите.

Общи условия

Активация на акаунт