Има ли начин да спра смс-те идващи от 145?

  • 15 286
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 796
Номерът съм го давала за контайт само в банки, НОИ, НАП, детската градина и подобни. Нямам разни карти за покупки в магазини. Та от къде си изнамират информацията?  newsm78

Оказва се, че отвсякъде може да си я намерят.

Изобщо, не им е трудно. Всичките администрации и финасови институции имат тази информация.

В другата тема прочетох, че смс-ите "стоп" били 2,40лв Shocked. Това вярно ли е?

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 12:20 от loca

# 46
  • Мнения: 434
 На мен от звездичката ми казаха,че sms-ът безплатен.Два пъти ги попитах! Naughty
 То сега остава и платен да е #Cussing outЩе си плащам да се отрегистрирам,при условие,че не съм се регистрирала.

# 47
  • Viena
  • Мнения: 3 617
E само на мен ли не ми отразиха смс-а и продължавам да получавам? newsm78

# 48
  • Мнения: 5 110
Аз рядко получавам смси от тях, не са ми се и обаждали. На Loop съм  Rolling Eyes Това за фирмените номера не е вярно. Родителите ми са с фирмени и си получават юнашки. Не им се поддаваме, ама за бабите ме е страх  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 2 018
...
Интересено ми стана друго. Замислих се, че на служебните телефони никога не сме получвали такива съобщения. Струва ми, че атакуват само личните, а фирмените ги оставят на мира.
...

не, не са само частните, а и фирмените - моя и на съпруга ми са фирмени

# 50
  • Мнения: 0
Red tree благодаря ти. Спаси ме от среднощните събуждания ! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 66
Ех, че наглост. От едните се отървах, другите започнаха. Сега 1251 - страхотни награди.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 372
Момичета, разбрах, че Мтел предлага услугата M-tel Contact. Нещо като указател на Мтел, в който има информация от рода на телефон, адрес, допълнителна информация за фирми. Ето - http://www.mtel.bg/mtel-contact
За да откажеш твоите данни да бъдат включени в тази услуга, трябва при подписване на договора да отметнеш, че НЕ желаеш. Чудя се как стои въпросът с хората, които използват предплатени услуги, т.е. са на ваучер?

# 53
  • Viena
  • Мнения: 3 617
Сeга звънях на МЕНТЕЛА и им казах,че съм пуснала смс-стоп за играта и те ме оферираха да пробвам да звъня на някакъв си номер да спрат да валят тези смс-и,ще звънна,сигурно на минута е 4.50лв.(без ддс)

# 54
  • Мнения: 136
Не съм се регистрирала в играта и въпреки това - обаждания , есемеси , по няколко пъти на ден ! Много дразнещо и супер нахално ! Обадих се на оператор , откъдето ме препратиха на номер 178 , да говоря с колегата им , който отговарял за играта и да заявя отказ ! От тогава не ме безпокоят .

# 55
  • Мнения: 66
Договорът ми изтича след три месеца. Край. Повече нищо не подписвам.
Иди, че си търси правата по институции - мисия невъзможна.

# 56
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз съм се обаждала на номера да ми спрат смс-ите и нямам спомен да струва нещо, камо ли 4,50.

сигурно на минута е 4.50лв.(без ддс)

Ей такива сигурни изказвания са ми любими  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 136
Аз съм се обаждала на номера да ми спрат смс-ите и нямам спомен да струва нещо, камо ли 4,50.

сигурно на минута е 4.50лв.(без ддс)

Ей такива сигурни изказвания са ми любими  Mr. Green

Ми то хубаво да не " струва нещо " , но я да си дадем сметка колко възрастни хора / дето не са толкова самоуверени , информирани и " оправни " / , са притеснявани от тези нахални и нежелани позвънявания , изслушването на които само пак е за тяхна сметка и да го сметнем в съотношение към мизерните пенсии като месечно средство за живот !!! Тогава май ще се окаже , че " Ей такива сигурни изказвания " / дето са ти любими / , са напълно предизвикани и далеч не са безпочвени , защото доста  пъти " грешките " са много чести , там дето успяват да минат !!!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 455
 Вчера сутринта се обадих на оператор на Глобул и след като разбра какво искам любезно момиче ми обеща, че вече няма ме притесняват от 145. И днес за първи път от много дни нямам нито един смс или обаждане.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 074
Днес получих 28  SMS  наведнъж, чудя се как е възможно това ?
Отделно от това са обажданията, които отстранявам.

Общи условия

Активация на акаунт