Набор 93-и вече изкласи- 2

  • 51 682
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 409
И моят се обади. Писал е ЛИС, 3 страници и половина, правил е паралели (не разбрах какви) и като цяло е доволен от темата. По- сложни му се сторили първите 15 въпроса.
 Кога ще качат теста с отговорите?

# 706
  • Мнения: 51
А знаете ли кога ще изкарат на сайта на МОМН  целия тест и верните отговори?
Следобед, най-вероятно.

# 707
  • Мнения: 633
Дъщеря ми се обади. Темата й била ужасна, не посмяла да пише есе, защото не знаела как ще се приеме. Писала ЛИС. От това, което ми каза, мисля, че се е издънила. Може и да не съм права. Повечето й съученици били предали само половин страничка увод, тя писала страница и половина, което ми се струва адски малко.
Тестът бил относително лесен. Оплака се, че квесторите изобщо не знаели какво да правят.

Според обещанията на МОМН темата трябваше да е качена в 12 ч на сайта им, ама нямаше нищо. А тестовете - в 15 ч.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 3 361
Пак да попитам - кога най - рано да чакаме резултатите от матурата , за колко време ще смогнат да ги проверят  ?

# 709
  • Мнения: 4 076
И моята звънна:трудна й се видяла матурата.Ще е взета,но не знаем колко добре се е справила.Пък и не ни е особено важна.
Важното е,че е била съвсем спокойна,овладяна и се чувства добре.Що са изпити-занапред са,няма какво толкова да се претрисат и шашкат.

# 710
  • Мнения: 5 768
А знаете ли кога ще изкарат на сайта на МОМН  целия тест и верните отговори?
Следобед, най-вероятно.
Ще ни изнервят пак,докато ги изкарат!Толкова ли е трудно да ги качат още сега и да си сверяват децата верните отговори!

# 711
  • Мнения: 37
Пак да попитам - кога най - рано да чакаме резултатите от матурата , за колко време ще смогнат да ги проверят  ?
Резултатите ще се обявят до 11.06.

# 712
  • Мнения: 8 827
Кажете нещо по теста, моля? Аз още нямам обаждане и се чудя какво става.... Rolling Eyes

# 713
  • Варна
  • Мнения: 3 361
Пак да попитам - кога най - рано да чакаме резултатите от матурата , за колко време ще смогнат да ги проверят  ?
Резултатите ще се обявят до 11.06.

Благодаря   bouquet

# 714
  • Мнения: 633
Сребърна паричка, в сайта на министерството пише до 11 юни.

На нас ни е важно общо на двете матури да имаме средна оценка 5,35. Предполагам, че и в най-лошия вариант за БЕЛ ще компенсира с немския.

# 715
  • Мнения: 5 768
Пак да попитам - кога най - рано да чакаме резултатите от матурата , за колко време ще смогнат да ги проверят  ?
На нас ни казаха ,че в началото на юни ще обявят резултатите от двете матури.

# 716
  • Мнения: 5 768
Кажете нещо по теста, моля? Аз още нямам обаждане и се чудя какво става.... Rolling Eyes
Тестът е бил лесен,но въпросите с отворен отговор и за разписване са били по-трудни.

# 717
  • Мнения: 2 022
А знаете ли кога ще изкарат на сайта на МОМН  целия тест и верните отговори?
Следобед, най-вероятно.
Ще ни изнервят пак,докато ги изкарат!Толкова ли е трудно да ги качат още сега и да си сверяват децата верните отговори!

А също така се подгответе сайтът на МОН да блокира, както обикновено в такива случаи...  Mr. Green
Обаче на мен вече спря да ми пука кога ще видя резултатите - тъй и тъй не мога да променя нищо!

# 718
  • Мнения: 633
Логично е втората матура да изисква по-малко време за проверка. Май и миналата година наведнъж изкараха резултатите.

# 719
  • София
  • Мнения: 1 330
Майко мила, такава тема, която е за философски настроени литературоведи  Shocked
Днес по тв чух - някъде към 11 юни - много време, бе!
Миналата година са излезли на 3 юни....
Пролетна Фея  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт