Готова ли съм за бебе или не?

  • 9 774
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 15 063
Естел, има време! Ще станеш готова. Понякога това е по-дълъг процес, понякога става за малко. На мен ми трябваше много време да се почувствам готова, но не съжалявам. Сега съм истински щастлива и се наслаждавам на бременността си, въпреки негативните симптоми. Сигурна съм, че ще се насладя и на родителството, защото ми се случи, когато го исках и се чувствах готова за него! Пожелавам ти успех!  bouquet

# 121
  • На десетия....
  • Мнения: 371
pepelqna, така ми каза и последният лекар с който говорих, че тази диагноза не съществува на 100% особенно в моя случай. Аз се поуспокоих малко, приключвам с прегледи и изследвания и тръгвам на работа за да него мисля много, много.  Живота е пред мен и времето ще покаже какво ще се случи. Естел, един ден  ще се събудиш готова, все пак ние сме разумни същества и щом не си 100% сигурна все пак има причина.

# 122
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
И аз започнах да си задавам въпроса Готова ли съм за бебе? и мисля че не съм. Реална причина няма, просто ме е страх да поема отговорност, отказа от цигарите ме плаши.
Нямам съмнения в него, доказал се е. Той иска бебе, но чака аз да стана готова.А аз все не ставам. Tired
Аз също много мислих по този въпрос преди да забременея и като че ли ми се струваше,че не бях готова.Но,се уплаших,че годините минават,забременяването ще става все по-трудно и с възрастта рисковете се увеличават.А,аз искам да имам повече от едно дете.Е,страховте ми се оказаха напразни,защото забременях изключително лесно и сега виждам,че това е най-прекрасното нещо,което някога ми се е случвало.Носи толкова положителни емоции и любов в живота ти,че недоумявам как съм могла да не го поискам по-рано.
P.S.На 28 години съм,ще родя живот и здраве на 29.

# 123
  • Мнения: 25 808
Момичета,  bouquet
действа ми много добре да ви чета!

# 124
  • Мнения: 24
KuKumqlka започвай работа,спри да се тормозиш и ще стане точно когато най-малко очакваш. Успех!  Hug

# 125
  • Мнения: 25 808
Интересно ми е какво стана с авторката на темата ,все пак мина доста време...?

Общи условия

Активация на акаунт