Ваксината срещу рак на шийката на матката Церварикс

  • 84 879
  • 893
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 1
И как ще се предпази от от инфекция със HPV,като дори използването на презерватив не може да предотврати заразата със този вирус?

# 796
  • Мнения: 7 006
Щом не участваш в групичка,как ще обясниш факта че ти и следните потребители: Christian, ОнаЯ Мара, eksipnos, Katarin X., stelt77,Джуличка, elbosi, Mrs_Faith се изявявате в тази тема със завидно взаимодействие и невероятен синхрон.
Учудваш се,че не всички са шизоидни параноици като теб?Странно..Все едно ние да се учудваме,защо не всички медици са психясали..

Толкова ли ти е трудно да проумееш,че може да има хора със сходно мислене?Хора които не са овце,и не припадат възнак,всеки път щом някой изяви претенции за компетентност и авторитарност?
То бива тесногръдие и ограниченост,ма ти направо чупиш сякакви рекорди,уважама ми "дофторке"   Mr. Green

# 797
  • Мнения: 15 379
И как ще се предпази от от инфекция със HPV,като дори използването на презерватив не може да предотврати заразата със този вирус?

ЧПВ минава през латексов кондом? Как?

# 798
  • Мнения: 4 753
И как ще се предпази от от инфекция със HPV,като дори използването на презерватив не може да предотврати заразата със този вирус?

Защо, заразяването с HPV задължително ще я докара до РМШ ли?  Thinking
А аз като никога не съм ползвала презервативи, пък какво? При това и пушех доста активно по едно време... Идея си нямам колко пъти съм се заразявала с HPV, кои типове, за колко време и т.н. Две деца имам и една единствена цитонамазка, която според лекаря била супер, но мен ме съмнява до колко е направена кадърно и въпреки това не съм тръгнала да се шашкам и панирам... Вирус като вирус... Вируси колкото щеш - с лопата да ги ринеш...  Laughing

# 799
  • Мнения: 4 150
И как ще се предпази от от инфекция със HPV,като дори използването на презерватив не може да предотврати заразата със този вирус?

ЧПВ минава през латексов кондом? Как?

А ХИВ не минава... Wink

# 800
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ЧПВ минава през латексов кондом? Как?

Това го обясних пред 30 страници-ЧПВ си носи макетно ножче,порва презерватива и хуква да заразява навред  Joy

# 801
  • Мнения: 4 150
ЧПВ минава през латексов кондом? Как?

Това го обясних пред 30 страници-ЧПВ си носи макетно ножче,порва презерватива и хуква да заразява навред  Joy
Значи мьжьт е носителя и преносителя на инфекцията!
Мьжьт всичко преносва: жената тррябва да се пази.Я виж ти колко удобно...

Мьжьт носи вируси,сперма и атакува жената...и вместо причината да бьде изкоренена,пак се "лекуват" само последствията.

# 802
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Значи мьжьт е носителя и преносителя на инфекцията!
Мьжьт всичко преносва: жената тррябва да се пази.Я виж ти колко удобно...

Къде прочете в горната постановка,че само мъжът заразява?
Валидно е за двата пола и разбира се макетното ножче може реже от двете страни на презерватива

# 803
  • Мнения: 387
Хайде да изкореним причината  Laughing - мъжете!

# 804
  • Мнения: 4 150
Значи мьжьт е носителя и преносителя на инфекцията!
Мьжьт всичко преносва: жената тррябва да се пази.Я виж ти колко удобно...

Къде прочете в горната постановка,че само мъжът заразява?
Валидно е за двата пола и разбира се макетното ножче може реже от двете страни на презерватива

Хипотетично,ако нито една жена не прави секс през живота си (изследванията при монахини показват много ниськ риск от развитие на РШМ и изобщо като носителки на ЧПВ) не би трябвало (както се води статистически) да има този вирус в себе си и да развие рак.
Препорьките за ваксиниране на момиченца още  на 9 години ПРЕДИ да започнат полов живот предполага именно това.

# 805
  • Мнения: 1
И как ще се предпази от от инфекция със HPV,като дори използването на презерватив не може да предотврати заразата със този вирус?

ЧПВ минава през латексов кондом? Как?

Ей,платените.Няма нужда HPV да си носи макетен нож!


"HPV can infect areas that are not covered by a condom - so condoms may not fully protect against HPV."-

"HPV може да зарази области, които не са обхванати от презерватив - така че презервативите не може напълно да защити срещу HPV."


http://www.cdc.gov/hpv/prevention.html

# 806
  • Мнения: 4 150
И как ще се предпази от от инфекция със HPV,като дори използването на презерватив не може да предотврати заразата със този вирус?

ЧПВ минава през латексов кондом? Как?

Ей,платените.Няма нужда HPV да си носи макетен нож!


"HPV can infect areas that are not covered by a condom - so condoms may not fully protect against HPV."-

"HPV може да зарази области, които не са обхванати от презерватив - така че презервативите не може напълно да защити срещу HPV."


http://www.cdc.gov/hpv/prevention.html
Тогава каква роля играе половия живот щом "областите",които не са обхванати от презерватив сьщо са рискови?

# 807
  • Мнения: 15 379
Разбихте ми представите, хора!
Секс, безсекс - все води до ЧПВ Wink.


# 808
  • Мнения: 1
А,нещо не си разбрала.Само при секс,само че презервативът не дава 100 % защита!

# 809
  • Мнения: 4 753
А,нещо не си разбрала.Само при секс,само че презервативът не дава 100 % защита!

Не е разбрала, дам...  Laughing


"HPV can infect areas that are not covered by a condom - so condoms may not fully protect against HPV."-

"HPV може да зарази области, които не са обхванати от презерватив - така че презервативите не може напълно да защити срещу HPV."

http://www.cdc.gov/hpv/prevention.html

А от тези области, които не са обхванати от презерватив казваш няма друг начин да се зарази човек, освен по време на секс?  Thinking  Например, ако съм заразена, почеша се по тииииит, после се здрависам с теб, ти се почешеш по тииииит и няма да се заразиш?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт