Ваксината срещу рак на шийката на матката Церварикс

  • 84 860
  • 893
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1
Аз съм лекар с близо 20г. стаж и опит във ваксинопрофилактиката!
Ти каква медицинска или научна квалификация имаш?
Това някаква шега ли е?
Не.
Не отговори на въпроса ми?
 Май няма какво да кажеш!
 Mr. Green

# 421
  • Мнения: 4 753
Аз съм лекар с близо 20г. стаж и опит във ваксинопрофилактиката!

Ужас...  Crazy   Кажи къде практикуваш за да заобикалям отдалеч мястото...  Laughing

Поне вече ми е ясно къде ти е файдата да защитаваш ваксината...  Money

# 422
  • Мнения: 1
Аз съм лекар с близо 20г. стаж и опит във ваксинопрофилактиката!

Ужас...  Crazy   Кажи къде практикуваш за да заобикалям отдалеч мястото...  Laughing

Поне вече ми е ясно къде ти е файдата да защитаваш ваксината...  Money
Защо?Какво си мислеше досега?Че съм санитарка ли?
И каква  ми е "файдата"?
 Mr. Green

# 423
  • Мнения: 4 150

Лекари са само регистрираните в администрацията на форума.
Ако наистина си лекар,излагаш цялото сьсловие.
Другият вариант е аз да сьм космонавт.





Аз съм лекар с близо 20г. стаж и опит във ваксинопрофилактиката!
Ти каква медицинска или научна квалификация имаш?
Това някаква шега ли е?
Не.
Не отговори на въпроса ми?
 Май няма какво да кажеш!
 Mr. Green

# 424
  • Мнения: 1
Разбирам озлоблението ви!
Все пак ви направих за смях на няколко пъти.
Но ако смятате, че принадлежността ми към лекарското съсловие ми е слабото място,значи грешите!Не е честно да изключвате точно лекарите от дискусията!
Christian може и да е космонавт Simple Smile,но определено не е лекар (както разбрах от индиректното му признание)!И точно поради това обстоятелство,няма право да ме оценява като такъв Mr. Green!
Както и да е.Нямам намерение да се защитавам, заради това че съм лекар.
Искам да чуя какво имате срещу Cervarix !

# 425
  • Мнения: 4 753
Аз съм лекар с близо 20г. стаж и опит във ваксинопрофилактиката!

Ужас...  Crazy   Кажи къде практикуваш за да заобикалям отдалеч мястото...  Laughing

Поне вече ми е ясно къде ти е файдата да защитаваш ваксината...  Money
Защо?Какво си мислеше досега?Че съм санитарка ли?
И каква  ми е "файдата"?
 Mr. Green

Що? Санитарките тъпи ли са? Не могат да копират и цитират няколко статии с глупости и лъжи ли?  Laughing 
Направила ни била за смях няколко пъти...   hahaha Joy

# 426
  • Мнения: 1
Аз съм лекар с близо 20г. стаж и опит във ваксинопрофилактиката!

Ужас...  Crazy   Кажи къде практикуваш за да заобикалям отдалеч мястото...  Laughing

Поне вече ми е ясно къде ти е файдата да защитаваш ваксината...  Money
Защо?Какво си мислеше досега?Че съм санитарка ли?
И каква  ми е "файдата"?
 Mr. Green

Що? Санитарките тъпи ли са? Не могат да копират и цитират няколко статии с глупости и лъжи ли?  Laughing 
Направила ни била за смях няколко пъти...   hahaha Joy
Ти така ли правиш?Нещо много се палиш...Да не си санитарка?

Разбира се, че има много умни санитарки, тъй като интелектът не върви непременно в комплект с образованието.

Но аз имам друг поглед върху ваксините, за разлика от тези които не са в професията лекар.
Например няма да забравя че при епидемията от Морбили преди 3г. загинаха 24 деца от ромски произход.  http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3276633
Какво информирано съгласие от родителите?Те въобще не са си направили труда да занесат децата си в кабинетите!

# 427
  • Мнения: 495
http://www.activistpost.com/2013/03/hpv-vaccines-betrayal-of-public-trust.htmlНадявам се  bilpet  да разбира английски.И като гледам колко време отделя да пише тук,със сигурност  и липсват пациенти.Та затова  е решила тук да се изявява.Ако беше истински лекар в буквалният и хуманен смисъл,нямаше да плещи глупости тук.Добрите лекари заслужават уважение,но като гледам колко време стои в подфорума ,вместо да учи......със сигурност не е в час.Да не забравяме ,че конвенционалната медицина няма и век.Докато алтернативната/това са го измислили някои "светила" на днешната медицина/ е на повече от 5 века.Така,че не може да се сравнява медицина доказа  с времето със корумпираната сегашна медицина.П.п Това се отнася и за ваксината  Церварикс                   .Ако   bilpet  имаше елементарни познания за имунитет нямаше да се излага тук.За Бога ,видяхме че съвест нямаш.А срам?

# 428
  • Мнения: 495
Да не забравяме,че експерти от ФДА,СЗО са съдени  за конфликт на интереси и корупция.Защото са подавали грешни данни, с цел закупуване на дадена ваксина и лекарство.Това е достатъчно за всеки дори средно интелигентен да се замисли.

# 429
  • Мнения: 4 753
Какво информирано съгласие от родителите?Те въобще не са си направили труда да занесат децата си в кабинетите!

Щото ако са занесли децата си в кабинетите какво? Ваксините ще станат по-безопасни и по-ефективни ли?  Laughing 



"По думите му (на Кунчев) епидемията е отнела и човешки животи, особено в началото, тъй като засегнатите са с нисък статус и условия за живот."

Това изречение видя ли го или си го проспала?  Thinking 
На мен Кунчев ми е от любимците... Особено с обясненията си за полиомиелит, които коментирах тук и тук...   Laughing

# 430
  • Мнения: 1
http://www.activistpost.com/2013/03/hpv-vaccines-betrayal-of-public-trust.htmlНадявам се  bilpet  да разбира английски.И като гледам колко време отделя да пише тук,със сигурност  и липсват пациенти.Та затова  е решила тук да се изявява.Ако беше истински лекар в буквалният и хуманен смисъл,нямаше да плещи глупости тук.Добрите лекари заслужават уважение,но като гледам колко време стои в подфорума ,вместо да учи......със сигурност не е в час.Да не забравяме ,че конвенционалната медицина няма и век.Докато алтернативната/това са го измислили някои "светила" на днешната медицина/ е на повече от 5 века.Така,че не може да се сравнява медицина доказа  с времето със корумпираната сегашна медицина.П.п Това се отнася и за ваксината  Церварикс                   .Ако   bilpet  имаше елементарни познания за имунитет нямаше да се излага тук.За Бога ,видяхме че съвест нямаш.А срам?
Вместо да плюете безогледно,по-добре подкрепете обвиненията си с аргументи и факти!!! Няма да коментирам  линка, който се оказа  към сайт на някакви маргинализирани куковци.Освен това западната медицина се развива от векове и е постигнала такива успехи,че се е наложила в целия свят.Трябва да сме луди, за да се лишаваме от достиженията й!Преди въвеждането на ваксините и антибиотиците,детската смъртност в България е била 280/1000 ,а сега е около 7/1000 !Намалението е 40 (четиридесет пъти).Ако слушахме вас,сега всяко трето-четвърто дете нямаше да доживее до пълнолетие.Но какво ви пука?

Последна редакция: сб, 13 апр 2013, 21:50 от bilpet

# 431
  • София
  • Мнения: 1 057
bilpet, много се радвам, че в темата вече пише лекар. Винаги ми е било интересно и ще съм ти много благодарна, ако ми обясниш по какъв начин, имунната система изгражда антитела към пет и шест компонентната ваксина "Инфанрикс"? За всеки щам по отделно, един след друг или заедно?

# 432
  • Мнения: 1
Какво информирано съгласие от родителите?Те въобще не са си направили труда да занесат децата си в кабинетите!

Щото ако са занесли децата си в кабинетите какво? Ваксините ще станат по-безопасни и по-ефективни ли?  Laughing 



"По думите му (на Кунчев) епидемията е отнела и човешки животи, особено в началото, тъй като засегнатите са с нисък статус и условия за живот."

Това изречение видя ли го или си го проспала?  Thinking 
На мен Кунчев ми е от любимците... Особено с обясненията си за полиомиелит, които коментирах тук и тук...   Laughing
Ако тези деца са били ваксинирани,нямаше да се разболеят от морбили и нямаше да умрат от тежките й усложнения като бронхопневмония,енцефалит и други усложнения!
Ти нали не вярваш, че са умрели само от ниския статус и условия за живот?

# 433
  • Мнения: 6 274
Искам да чуя какво имате срещу Cervarix !

Хоп, тъкмо навреме да взема да кацна пък аз!  Mr. Green
И аз имам въпрос към теб, именно във връзка с какво имаме и какво нямаме срещу тази ваксина:

би ли ми казала какъв е срокът, в който ваксината "предпазва" и кога би трябвало да се направи повторно реваксинация?  Grinning

П.С. Доколкото разбрах си лекар, респективно имаш нещо ЗА тази ваксина Wink, та за това питам.

# 434
  • Мнения: 4 753
Преди въвеждането на ваксините и антибиотиците,детската смъртност в България е била 280/1000 ,а сега е около 7/1000 !Намалението е 40 (четиридесет пъти).Ако слушахме вас,сега всяко трето-четвърто дете нямаше да доживее до пълнолетие.Но какво ви пука?

Много хора не ползват ваксини и/или АБ пък какво им е - живи и здрави са си... Пра-баба ми е родила 11 като само едно й е починало и не е успяла да го отгледа, при това си ги е раждала у дома си... Познай дали са виждали ваксини и АБ през живота си... А примера ми не е единичен... Имам една съседка ромка, тя има 11, сестра й 10 деца, живи и здрави, макар и бедни и мизерни... Така че ползвай си ваксините и АБ със здраве, не ги пробутвай на другите... И ако за АБ има някакво място на земята в строго конкретни случаи, то ваксините изобщо нямат място нито при хората, нито при животните...


Ако тези деца са били ваксинирани,нямаше да се разболеят от морбили и нямаше да умрат от тежките й усложнения като бронхопневмония,енцефалит и други усложнения!
Ти нали не вярваш, че са умрели само от ниския статус и условия за живот?

Искаш да кажеш, че всички неваксинирани деца трябваше да се разболеят и умрат? Щото и мойте не са, а не се разболяха... Живи и здрави са, диви и щастливи...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт