Отговори
# 60
  • Мнения: X
Диване, парацетамола не помага ли?

Никога не е помагал.  Mr. Green Ама то и глава ме боли страшно рядко, но пък заболи ли, в мозъка ми почва да кънти чак. Обикновено с Ибупрофен спира, ама не вярвам да е подходящ при кърмене на толкова малко бебе, иначе досега да съм си джаснала от детския Нурофен, който го дават за деца над 3 месеца...
Освен да пробвам с някой Парацетамол и да разчитам на плацебо ефект. :/

# 61
  • София
  • Мнения: 9
Добро утро и от мен, аз успях да се излюпя преди половин час Wink
След малко трябва да се приготвям да ходя на лекар, стискайте палци всичко с бебо да е ок Simple Smile
Честито на Мимето, желая на нея и бебчето да са здравички и бързо да се прибират вкъщи

Хубав ден на всички,аз се отдавам на релакс днес-тати отиде с каката на разходка,малката спи,а аз смятам да си пусна коледен филм!  Hug
Жоржи, като го прочетох това, така ми се прииска и на мен да си пусна някое коледно филмче Grinning По това време на годината си умирам за такива филмчета, действат ми много позитивно, а на ММ направо му става лошо като чуе за филм на такав тематика Mr. Green

# 62
  • Мнения: 444
Последните две години вкъщи гледаме поне по 2 пъти филма Наистина любов. Отделно трите части на Договор за дядо Коледа и т.н. Аз пък съм случила на мъж, който обича този празник повече и от мен.  Laughing

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 72
Здравейте и честито на всички обебили се мами!  bouquet
Аз нямам време да чета та камо ли да пиша, но ето днес имам малко време. rotfImao  Ужас  #2gunfireт 24 часа спя само 5-6, но вече свикнах, пък и когато работех също бях на смени с доста напрегната работа, та съм свикнала отдавна. Аз да си кажа за коликите и моят има. Embarassed Купихме колиеф и горе долу има ефект, въпреки че си има колики и то през вечерта и сутрин рано. Мисля, че няма лекарство което напълно да облекчава. Страх ме е за запек, но лекаря каза, че кърмата трудно запича. Днес ще направя чай от семена от копър и анасон да видим какво ще се получи.
Е стига толкова от мен.  Heart Eyes

# 64
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Пускам два линка, свързани с наддаването на ръст и тегло, които може да се сложат на 1-ва страничка:

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=548
http://bebeshop.bg/modules/blockmybaby/mybabyfront.php?op=hw_calendar

# 65
  • София
  • Мнения: 104
В Шейново даваха Hipp като АМ,така че това взех за вкъщи.Лесно се разтваря.Иначе с баткото ползвах Фризолак.Може би по-късно и Хипа ще сменим Thinking.За сега има време.
От вчера си мисля,че и моята мома има колики.Бяха следобед и през нощта.Сега като е захъркала от 8 часа  CrazyКупих Еспумизан капки.Дано да облекчат положението,а иначе съм скептично настроена за  чайчетата.
Люби,това с настинката е доста неприятно.В родилното питаха дали сме боледували преди раждането,даже мен ме питаха за голямото дете дали е било болно.С това си обясняваха завишените левкоцити Thinking.Имаше и майки с маски,но няма как.Сезонът е такъв.

# 66
  • Мнения: 444
Marsa, и аз все се притеснявам дали ще съм в състояние да родя спокойно, дали ще е добре бебето, дали ще ми го дадат след това. Сега се опитвам да съм оптимист и да се надявам, че ще успея да се справя с болестта бързо и бебка да ме почака още малко...

# 67
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Galactic, по-скоро любителски се занимавам. Simple Smile Още ми е много ново хоби и тепърва навлизам в нещата.

Димитрина, точно за такъв масаж говоря. Simple Smile

Ох, някой може ли да ми каже какво мога да пия за глава? От вчера като е почнало да ме боли зверски и не пуска...  Cry


След раждането предния път бях така, ревях от болка - оказа се зъб, за който не подозирах,че има проблем.

При мен настинката се задълбочава - хремата е жестока, започна и кашлица, просто ужас някакъв...

Пускам два линка, свързани с наддаването на ръст и тегло, които може да се сложат на 1-ва страничка:

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=548
http://bebeshop.bg/modules/blockmybaby/mybabyfront.php?op=hw_calendar

Ще ги сложа след малко, мерси. Peace

# 68
  • Мнения: 34
Добро утро мамчета Simple Smile

Тая вечер в 00:30 (14.12) щъркелчето е кацнало и при *Teddy*! Бебка Николина е 3440 кг, 51см! И двете са добре!
Теди пожелава кураж на всички, които все още очакват това събитие и благодари за подкрепата ни !


Честита да ти е Теди малката принцеса, да носи само радости и усмивки на мама и тате!
 

Имам и смс-че от Мелка , че са добре с малкия Иван, тежи 3300 кг и е 52 см и е едно много ревливо бебе Simple Smile! Утре ги изписват и ще разказва подробности Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 255
Здравейте,мамчета!

На 13.12.2011 в 11:15 се роди малката ми голяма принцеса Ралица 3850 гр 51 см

Като за второ раждане не ми беше нито по-леко, нито по - лесно. Все си е същото.
Вече три пъти ми донесоха малката за кърмене,  тя е с добър апетит  и е толкова мекичка  Heart Eyes

Честито на новите ни бебчета и техните майчета!
Бързо и леко раждане на всички, които все още сте в очакване!

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 11:56 от Нори

# 70
  • Мнения: 444
Честито на Теди и Нори!  Hug
Аз от снощи съм яхнала метлата. Свекърът е решил да ни идва на гости в петък, да останел и да спи и побеснях. Сега имам нужда да съм само с детето и мъжа ми. Дори моите родители предпочитам да дойдат след това. Някакво животинско чувство ме гони, с никой не ми се съобразява, нито ми се шета и чисти след някой. Сега сме се изпокарали заради него вкъщи, ама съм казала на мъж ми да му откаже Sad

# 71
  • Мнения: 31
чудя се дали 13.12. не е дата рекордьор!

Честито на всички сдобили се с рожби.Мнооого ви се кефя!

Относно коликите докато стомахчето не свикне с новата храна,нищо не помагаТърпение му е майката Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 48
Така е търпение му е майката за жалост  #2gunfire ,но направо ми се къса сърцето като вземе да се свива малкия и да се напъва  newsm45
Да ви питам още нещо, вие какви биби ползвате силиконови или каучукови. Ние до сега бяхме на силиконови, но се оказа , че малчо харесва каучуковите, ама много лошо ми миришат те  Sick

# 73
  • Мнения: 48
Диването,за кърмещи мами на мен ми препоръчаха панадол или на таблетки или разтворим.и аз тея дни имам ужасно главоболие.ужас направо!!!и два кариеса ми откриха.да видим кога ще ги правя,че няма кой да гледа сърдитко през деня.

аз не съм от вестителките и сорри ако взема техните функции но искам да споделя и аз една щъркелова вест на моята приятелка:
вчера в 09.30 в болницата в габрово се роди момиченце с името Даная,3,050кг и 50см на мама sweetytweety.раждането е било секцио.родилата мама си почива и ще пише повече подробности като ги изпишат..
Да и е здрава,щастлива и мн мн послушна малката принцеса  Hug  bouquet

Дюки,това за НАН-а за първи път го чувам,направо ве хвърли в сериозни размишления.майка ми каза че в англия с това хранели и на хипп-а.
брех то др.АМ не остана,освен едно френско казва се Селия,препоръча ми го една приятелка.каза,че досега не е имала запек или диаря с него. #Crazy newsm78
честито на НОРИ,ТЕДДИ,МЕЛКА,МИМЕТО и др.новообебили се мами-наистина декември се оказа най хубавия месец с най хубавите бебета и новини.
целуваме ВИ  Hug  bouquet Heart Eyes

# 74
  • Мнения: X
Диването,за кърмещи мами на мен ми препоръчаха панадол или на таблетки или разтворим.и аз тея дни имам ужасно главоболие.ужас направо!!!и два кариеса ми откриха.да видим кога ще ги правя,че няма кой да гледа сърдитко през деня.


Такова лапнах и аз. Сетих се, че имам Панадол таблетки останал от настинката в 8ми месец. Самоубеждавах се, че Панадола не е баш Парацетамол  Joy и ме поотпусна малко тиквата, та сега боли поносимо.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт