Отговори
# 90
  • Мнения: 13
Тук съм мами още сме 2в1 и аз искам да раждам вече но уви ooooh! преди имах чат пат неболезнени контракции сега и тях ги няма Laughing

До сега четох четох и записвах на едно листче за да не изпусна някой,та сега да честитя бебетата на
 тоничка82, Gerrri ,didka, sis_ka, sophi_fote, a_vagabond, capsicum, italianomafioto, manishma, kiSs, *teddy*, мелка, нори, мимето, беборана
 нека на всички им донесат само радостни вълнения, и бебоците да имат едно много прекрасно и щастливо детство  newsm51

Днес нещо не ми е ден толкова ми е криво и сънливо,развалих си режима и станах по рано тая сутрин Mr. Green и може би е от това а вчера цял ден не съм си седнала на задника и днес така ме болят глезените и колената #Crazy като дърта баба съм  Joy

И още нещо щях да пиша ама го изядох,по късно пак ще се включа като ми се върне паметта  hahaha

# 91
  • Мнения: 71
Диването Няма проблем Нурофен да пиеш. На мен след секциото ми даваха по 8 парацетамола и 6 ибупрофена на ден. Тук много внимават за тия неща и ако пречеше на кърменето няма как да ги дават.
 Иначе за коликите напълно съм съгласна с Диването. Само търпение помага  Wink

Между другото като оставим на страна различните причини, които налагат даването на АМ, вместо кърма, направо ми настръхва косата от разходите за него. Като започнат по една кутия за 4-5 дена да изпиват...........По две заплати за АМ трябва да отиват. Баткото на 13 месеца мина на АМ...... после съжалих, че съм го отбила  Crazy 
 

# 92
  • Мнения: 0

Иначе пробвахме еспумизан - на втория ден Свикна и нямаше ефект. Сега сме на инфакол, но го давам по половин доза максимум 3 пъти на ден.

Tonita.80, и на мен днес в аптеката ми предложиха Инфакол, но той е със симетикон, точно като Еспумизана ... От колко време сте на Инфакол?

# 93
  • Мнения: 455
хоп и аз в новата тема! Честито на всички родили майчета с пожелание за здрави бебчета!

# 94
  • Мнения: 444
Мишела, може да изтичат по малко водите. Понякога бебето така запушва изхода, че текат на порции един вид. Може с превръзката да идеш да проверят дали са води това!  Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 9
Честито на новите мамчета Човек да не ви остави за няколко часа и веднага се изсипват нови бебешки новини Grinning  Grinning

Аз се върнах от ЖК, всичко е ок, бебето се чувствало идеално, тоновете му са добри....абе с две думи добре си му е на калпазанина вътре и въобще не се е разбързал Mr. Green Аз му казах на доки, че се надявам за последно да се виждаме преди събитието, но все пак се разбрахме кога да отида ако тръгна да преносвам Sad
Отидох и се върнах пеша, та дано да има някакъв ефект....даже и някой друг подарък успях да купя Wink

# 96
  • София
  • Мнения: 104
Аз направих едно Джъмбо току що.Купих подаръци за баткото за детската,от бабите.Купих си и за мен разни джунджурии,а за девойката шнолки Grinning.

# 97
  • Мнения: 7
Здравейте момичета.Честито на всички мами, които си гушкат пашкулчетата  Hug Hug  Hug
Да са ви живи и здрави.
Аз днес пак бях на преглед и док ми даде възможност да си избера деня кога да постъпя в болницата.Каза ми че мога още сега или в петък.Но аз все още се чудя и незнам какво да направя Rolling Eyes.Така или иначе в понеделник трябва да съм там родила или не.За сведение - контракции ( безболезнени ) си ги имам почти постоянно ooooh!Плацентата е почнала да се калцира.Водите са понамалели  TiredА преди малко в тоалетната видях,че и тапата май е тръгнала да пада. LaughingКакво бихте ме посъветвали? newsm78
Успех на всички, на които им предстои срещата с малкото човече днес  Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 444
Момичета, я кажете къде се пази хисторито на Скайп, че искам да поразчистя малко. Преди го намирах без проблем, а сега нещо ми се губи...

# 99
  • Мнения: 171
Честитооо на всички нови мами (няма да изброявам , че да не пропусна някой ) , пожелавам им здрави бебоци и бързо възстановяване  Hug
Теди , много бързо раждане е имало май , последно писа към 19:00 на 13ти и малко след полунощ на 14ти вече си мама....стиснатите палчета са подействали Simple Smile))))))

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 16:04 от Ludichka

# 100
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте,
честито на всички майки да са им живи и здрави малките мишлета.
И аз да се похваля: на 11.12 се роди сина ни Стелиян в 13:14 ч, 3430 гр и 52 см. нормално раждане.
Вече сме си в къщи и още се нагаждаме един към друг. Hug
Успех на чакащите майчета!

# 101
  • София
  • Мнения: 2 109
momicheta, dnes na bql svqt (sys sekcio) se poqvi na6ata dy6terichka Galia s razmeri 3.450kg, 50 cm. Dobre sme i dvete. Pozdravi na wsichki ot nas

# 102
  • Мнения: 439
Честито на Мимето, на Дария, на Кисс, на *Теди*, на Нори, на Суититуити, на Упс бъдете живи и здрави!

Никша, нашата педиатърка също ни изписа Еспумизан Л (мисля, че са същите), давах му ги точно два дни. Whistling Спрях ги защото мисля, че от тях малкия започна да плаче повече и повече да се мъчи. ooooh! Както казваш ти, започна едно постоянно пръцкане (той пръцка и без капките) и свиване, а нощта между двата дни в които пиехме капките Светослав се будеше на през един час и заспиваше само върху моя корем. Tired Това не се е случвало до сега. Е от вчера ги спрях и сега детето е по-спокойно, спи си, яде си, всичко е поносимо. Не че няма колики, но доста по слаби, детето си пъшка малко и така. Simple Smile

momicheta, dnes na bql svqt (sys sekcio) se poqvi na6ata dy6terichka Galia s razmeri 3.450kg, 50 cm. Dobre sme i dvete. Pozdravi na wsichki ot nas

Хайде честито и на теб мила.  Heart Eyes Много здраве и щастие!

# 103
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Marleen,ха  честито и на теб!Ще те чакаме с разказче  Hug
Виждам все по-малко оставаме ThinkingАз да питам преносилите майки,всеки ден се ходи на тонове,нали?И всеки ден се плаща?Олееее,скъпичко излиза ooooh!
Аз днес като виждам,че няма да ражда,поне на фризиор успях да отида да си докарам малко цвят в косите.Като гледам(и като си спомням)после ще е бая трудно да намеря време за това.Ако и утре не съм родила-на козметик!!!!

# 104
  • София
  • Мнения: 104
Честито на Теди,Уупс,Марлин!!!Да са ви живи и здрави дечицата!
Браво Цвете!Добре си решила за теб да отделиш време,много добре действа на настроението.Аз съм така след днешния шопинг Wink.

Общи условия

Активация на акаунт