Подсъзнанието може всичко 46 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 62 891
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 740
ела да ме видиш за мои неща как съм напращела от мъдри действя  Joy

Хаха...споко, всички сме така за своите си неща...най-голяма "мъдрост" проявяваме по отношение на тях  Joy

А да питам ти защо си с козела още, а не сложиш един мармот, аам??  Flutter  

Hug

# 721
  • Мнения: 1 422
ела да ме видиш за мои неща как съм напращела от мъдри действя  Joy

Аааа всички сме така, докато не ни допре яйцето отзад...

# 722
  • Мнения: 1 280
Здравейте Феички !  Hug  Не пиша напоследък, но си ви чета .. та в тази връзка , Кой какво чете в момента от вас?  Някоя интересна мотивираща книжка от Спиралата или друга онлайн библиотека да ми препоръчате ?  Praynig   Има доста книжки, някои съм прочела, други не... така, че ви моля да ми препоръчате нещо за четене. 
  По темата: И аз също си  искам непрекъснато ... но не забравям да благодаря дори, и когато не искам нищо ,,,,,  а просто нещо е дошло на време или изневиделица.. / "случайно " -  Wink /

# 723
  • София
  • Мнения: 67
Да споделя и аз,
колкото повече медидитарам, отпускам се и се доверявам на Вселената, толкова повече удари или по-скоро ударчета получавам.
Не са сериозни неща, но са разконцентриращи и караща ме да гледам в други посоки.
Тъкмо реша, че тази е моята действителност и нищо не може да ми я развали и прас ударче.
Или може би това не е моята действителност.....

# 724
  • Русе
  • Мнения: 11 926
Тъкмо реша, че тази е моята действителност и нищо не може да ми я развали и прас ударче.
Или може би това не е моята действителност.....

  Или може би много медитираш.  Naughty  Не обичам много от нашите поговорки, но имаше една -  Помогни си сам,за да ти помогне и господ. Та май и с Вселената е нещо такова.

# 725
  • Мнения: 234
Чета книга за Водата. Сглобих нещо интересно от наученото досега.
Човешкото тяло е 90% вода т.е. водород ,от каквото е и състава на Слънцето.
В Религиите често Бог е Слънцето. В днешни теории Бог е човек и Човек е Бог.
И на физично и на духовно ниво е ЕДно цяло. Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 726
  • Добрич
  • Мнения: 5 470
....
Човешкото тяло е 90% вода т.е. водород ,от каквото е и състава на Слънцето.
...

Малко уточнение - водородът е само 11% от масата на водата. Останалите 89% са кислород. Така, че ако сметнеш 11% от 90% се получава, че масата на водорода в човешкото тяло е само 9,9% .

# 727
  • София
  • Мнения: 4 349
Какво сте го ударили на химия?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Допреди малко подсъзнание, а сега химия!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 728
  • Мнения: 234
....
Човешкото тяло е 90% вода т.е. водород ,от каквото е и състава на Слънцето.
...

Малко уточнение - водородът е само 11% от масата на водата. Останалите 89% са кислород. Така, че ако сметнеш 11% от 90% се получава, че масата на водорода в човешкото тяло е само 9,9% .

Добре де,не искам да споря.Друго исках да кажа  Laughing Hug

# 729
  • Добрич
  • Мнения: 5 470
Какво сте го ударили на химия?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Допреди малко подсъзнание, а сега химия!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

То подсъзнанието навсякъде се обажда.... Както се казва "където не го сееш, там никне".

# 730
  • Мнения: 1 754
Ако искате в новата тема да говорим за доброто и злото.

Ще ви се стори доста семпло или пък пределно ясно, че да има какво да се обсъжда, но чувствам, че не само аз имам такава потребност.

Много хора около мен се питат, добре защо да съм добър...казват уж всичко се връща, но дали е така, не вярват в справедливостта, в баланса, във възмездието.

Моето мнение е, че човек не може да избяга от себе си и, че в основата си ние винаги сме водени от добри помисли, но все пак виждаме в нашия свят сега съвсем други неща да се ценят като качества, не един или двама са били потърпевши, сами знаят.
А може би на този свят, колкото добро, има толкова и лошо и това е нормално, защото е дуален? Или пък е въпрос на наша преценка, всичко е идеално и ние го пречупваме през собствената си оценка? Много въпроси ми хрумват, за който от тях има какво да кажете, направете го.

Споделете как вие виждате нещата, разкажете момент, когато сте останали добри, въпреки някого и неговите действия, какво ви е дало това като усещане и защо пак бихте така постъпили. Знам, че е много относително това добро, зло, но все има случаи, в които сте били наранени и макар и трудно сте съумяли да запазите и съхраните вярата си в доброто, да останете далеч от първичната, емоционална реакция, да отговорите с любов и разбиране. И защо, защо го направихте?      

# 731
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
По-скоро е правилно и комфортно според мен, И човек го пеави заради себе си мисля.
И защото всички сме само хора и ако помогнеш на дете, все едно си помогнал на своето,
Ако всички шофьори се сещат, че и те имат семейства, деца, възрастни скъпи хора нещата ще се различни.
Ще се спира на пътеки и няма да се пресича къде да е също, защото и всеки пешеходец държи на някой шофьор.. А наионална гордост е да се връща... но и това ще мине.

# 732
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Добро , зло ... понякога тези определения са толкова относителни  Sunglasses че знае ли се  Wink




"Някои хора разправят за мен, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в един буркан със спирт на бюрото си." (Стивън Кинг)

# 733
  • София
  • Мнения: 642
Добро , зло ... понякога тези определения са толкова относителни  Sunglasses че знае ли се  Wink


"Някои хора разправят за мен, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в един буркан със спирт на бюрото си." (Стивън Кинг)

Просто уникално изказване!! Много ми хареса  Simple Smile


Вчера отново тропосах пеликана на стената. Чудя се дали това ще е достатъчно или да взема и да му се помоля да се заеме насериозно с въпроса за работа.  Thinking
Харесала съм си една точно определена работа. На точно определено място. И смятам, че ставам за нея. Въпроса е, че не пускат обява за там... А във фирмата мисля, че има място за още хора, съвсем не искам да заемам чуждо място.
Дали сега при нарастваща луна мога да си направя това с кутийката  за мечтаната работа? Ритуал "Устройване  на работа", така съм го записала, но не виждам линка... Ако някой се сети за какво говоря, нека да каже дали сега може...

# 734
  • Мнения: 1
Здравейте,надявам се и съм сигурна че приемате нови попълнения.Темата е чудесна.Жалко че късно я открих(макар че никога не е късно).Тази книга "Подсъзнанието може всичко" е попадала в ръцете,но не съм я чела.Не знам защо.Не ме грабна.Опитвам се да ви изчета и ще ми е много трудно,защото да изчетеш 46 теми си е трудничко,но не й невъзможно.Стигнала съм до 6 тема и се надявам да ви изчета скоро за да се включа и в тази тема.Някой линкове не се отварят както и снимките на Червено венце(стана ми интересно за духчето от хотела)Който малки слънца видях са прекрасни.Аз също имам детенце момиченце,което отглеждам сама.И нито за миг не съм се поколебала че няма да се справя.По нататък ще се включа и с моята история.Сега отивам да ви чета.Лека вечер и Благодаря ви че ви има,че Ви намерих и че се включих в тази прекрасна тема.  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт