Подсъзнанието може всичко 46 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 62 867
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 170
Момичета,да ви кажа-vanichkaa е страхотна и сто процента ще се справи с новата тема.Аз не я познавам лично,но тези дни я помолих за някои техники и ми прати такива обстойни писма,изменяйки някои методи и техники относно моите конкретни проблеми,давайки ми линкове към теоретични обяснения,за това за което ме съветва...и като цяло много ме мотивира да продължавам напред,че нещо бях позациклила.Много съм и благодарна,а и на вас,защото на мен като ми криво,паднат ми вибрациите зачитам няколко страници от старите теми и съм на 6.
Една молба беше даван преди време линк за руски сайт,откъдето се сваляха книгите на Наталия Правдина,нещо не го откривам на първа страница?

# 751
  • Мнения: 10 702
Една молба беше даван преди време линк за руски сайт,откъдето се сваляха книгите на Наталия Правдина,нещо не го откривам на първа страница?

Заповядай  Hug

http://www.koob.ru/pravdina/

# 752
  • Мнения: 170
Благодаря, mijjjka,много си бърза.Точно това търсех.

# 753
  • Мнения: 287
Благодаря Ви, момичета,  за подкрепата!  bouquet

# 754
  • Мнения: 371
Здравейте, от няколко дни попрехвърлям темичката и е много приятна  bouquet

Улавям се, че когато се ядосам на нещо, вместо да го назова с лошо, опитвам да търся обратната дума, повлиявате ми явно  Rolling Eyes Hug

Много сте ми симпатични, ще надничам и за напред Party

# 755
  • София
  • Мнения: 6 803
Хелоу! Загубих се известно време.  Grinning Dess вчера ми напомни, че не съм наминавала, а днес ми напомни ето това чудо на стената в кухнята:
http://prikachi.com/images.php?images/576/4360576L.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/584/4360584k.jpg
Пределно ми е ясно, че е отблясък, но пък какъв, а?!
 Laughing

# 756
  • Мнения: 1 422
Да ви питам...какво правите, когато сте паднали духом?

Ставам. Преди това помрънквам около 5 минути на някоя дружка, която има добрината и търпението да ме изслуша или прочете, с което с настоящото използвам да благодаря на тя си знае коя е.   bouquet

# 757
  • Мнения: 287
Да, и аз ставам. Напоследък все по- бързо Simple Smile
Мисля си колко чувствителни същества сме и колко сме податливи на егрегорите.
Егрегорът на модата примерно (тоя е от безобидните) - "за да бъдете пленителни в новогодишната нощ" и се впускаме по моловете...
Но има и по- злобни. Например този на парите...хваща те и се впускаш да печелиш пари; този, който шепне "кариера" и ти - по стълбичката. Кой ли не ги е изживявал?! При мене има един особено силен - тоя на нещастното Аз. Дето вече даже и не мрънка, само тъгува и то не знае какво точно иска, защото е объркано и глупаво. И с него ще се справя някой ден, уча се да го контролирам. Simple Smile То е тарикат, врахлита ме все по-ненадейно, по терлички - я преди да заспя, я докато слушам музика...
Както и да е.
Добро утро!  bouquet

# 758
  • Мнения: 1 422
Добро ви утро, феички.
Даниелка, това последното горкото то го хвани за ухото и го прати марш да се труди за някоя твоя мечтана кауза ама-ха!
Аз преди няколко дни теглих една на едно мое самосъжаление, което беше надигнало глава от миналото и то сега плеви едни лехички и сади рози в тях ха ха хаааа

# 759
  • Мнения: 71
новата тема

Направих нова тема!
Заповядайте!

Днес ще продължа да проверявам страниците назад, за да добавим препратки към новата тема.

Лора др, много ти благодаря за милите думи! Човек, който търси, намира ! Аз съм само един инструмент да получиш информация, която САМА си ПРИВЛЯКЛА Simple Smile
Кореспонденцията с теб е  изключително полезна и за мен! Благодаря ти!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт