Малък кавалер или красива дама,рита в корема на Майската мама

  • 29 093
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8
Добър вечер мили майчета!Вчера и аз бях на лекар,но нямах време снощи да ви се отчета.Та с бебо всичко е наред,но доктора ми каза,че по размери върви със седмица назад,което не е чак толкова притеснително,но пък странното,е че преди 3 седмици на ЖК моята докторка ми каза,че върви напред с една седмица,а този каза назад с една...и аз вече незнам #Crazy newsm78.И на мен ми каза,че плацентата ми е ниска и може би заради това доста често имам болки ниско долу и ми предписа Магнерот 3x2 за 20 дни и после да мина 3x1.За пола каза,че има предположение,но не иска да ми каже,защото има и процент на съмнение,така,че и ние си седим в неведение...след 2 седмици на ФМ,дано да разберем,защото и аз съм много любобитно.А да ви кажа по този повод свекърва ми много иска да е момиче и вчера след като отново ми обясняваше,как щяла да купува кукли и да връзва панделки,а аз и казах,че може и да е момче...и тя ми казжа:''и дума да не става,момиче е"...след което аз казвам,добре де,ако е момченце,няма да го обичаш ли?...и тя млъкна и след секунди мълчание каза-"ми няма да ми е толкова мило,все пак съм майка на две момчета"...казвам ви понякога тази жена ме убива с нейните тъпи изказвания...и толкова много ме дразни напоследък,че ако до март месец както сме планували не се изнесем от тях...незнам...ще полудея...

# 721
  • Мнения: 43
Сега се сетих и друго - бях на ФМ при д-р Божилов и той ми препоръча в края на месеца. т.е. 23-24г.с. да отида да проверят някакъв отвор в сърцето на бебето, който по -късно се затварял, но било хубаво да се види колко е голям или нещо подобно... уж каза че сърцето е перфектно и всичко е супер, а после...?? Някой друг да са го пратили на подобно нещо?

# 722
  • Мнения: 0
Беки Б - аз съм ,,за" да се уговорим да се срещнем някъде преди това или да пием  кафе след това Simple SmileСамо да се разберем от по-рано,че да знам, да тръгнем с мъжа ми с двете Ни коли,че аз да мога с моята да дойда до мястото ,където ще пием кафенце . Peace

# 723
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добро утро!

Заповядайте в Новата тема

Отминаха празниците, но я оставих така, за да ни порадва още няколко дни.

# 724
  • Мнения: 0
Сега се сетих и друго - бях на ФМ при д-р Божилов и той ми препоръча в края на месеца. т.е. 23-24г.с. да отида да проверят някакъв отвор в сърцето на бебето, който по -късно се затварял, но било хубаво да се види колко е голям или нещо подобно... уж каза че сърцето е перфектно и всичко е супер, а после...?? Някой друг да са го пратили на подобно нещо?
Здравейте и честит празник на всички именници!
И аз бях на ФМ на в средата на декември, и на мен ми казаха, че всичко е наред с бебето и органите му, но ме вика пак в края на янури, между 20 и 31-ви. Каза, че точно сърцето ще гледа,защото то се развивало напълно до 26 г.с. Но пак не разбрах защо ме вика точно между 23 и 24 г.с.,но смятам да отида.

Общи условия

Активация на акаунт