Защо мъжете си падат по майки?

  • 26 078
  • 299
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 175
А, аз даже не съм блага.. Laughing

# 106
  • Варна
  • Мнения: 957
А, аз даже не съм блага.. Laughing

Хммм, че що те използва някой, ако не си мека и отстъпчива по характер? Thinking

# 107
  • Мнения: 755
Ментова - секс-тигрица с благ характер мисля вече да ми е личната титла, ако позволиш, страшно ми хареса  hahaha

Абсолютно ти разрешавам, тя тази титла е точно като за нас - да се утешаваме, че сме така много използвани. Wink

А, аз даже не съм блага.. Laughing

Joy Joy Joy да ви е имам "проблемите" и "дилемите".
Ментова мноУ си "нахална", к`во дискриминираш сега тези с по 1 брак...ааа тЕх кучета ги яли, нали, нали... Joy Joy Joy  Подстрекателката такава - ааа ма Де.
Я беж да си избиваш комплексите в другата чрез секс. Joy Joy Joy


# 108
  • Мнения: 2 175
А, аз даже не съм блага.. Laughing

Хммм, че що те използва някой, ако не си мека и отстъпчива по характер? Thinking
Мазохистин ще е явно?

# 109
  • Мнения: 75
Какво толкова видяхте лошо в постинга на sotte-full. Тя си споделя наблюденията; аз също казах моите. Да ми обяснявате, че мъжете харесвали повече обърканите връзки (каквито сме ние, самотните майки: малко време имаме, умът ни в повече, самостоятелни сме, взискателни и др.) и предпочитали тях пред младото и лесното за лъжене и оправяне моме, ами не вярвам. Категорично съм съгласна с мацката!!!

# 110
  • Мнения: 10 547
 Joy

Соте е мъж.

# 111
  • Мнения: 2 510
 Палада, аз също съм съгласна с мацката, но тя не каза същото.
Аз съм съгласна с ТЕБ!

# 112
  • Мнения: 4 916
Той и Немо преди беше мъж, така че и за Сотир не е късно.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 957
Какво толкова видяхте лошо в постинга на sotte-full. Тя си споделя наблюденията ...

Оправи ми денят! Че си ѝ права!

Не, не предпочитат мъжете жени с деца, просто някои се влюбват в такива, избират ги за партньори, нищо повече.

Не знам Немо какво е бил, но май сега една мацка е Немо. Или много му харесва стила.

# 114
  • Мнения: 10 547
Сотир си е мъж. Ако не го познавах, нямаше да споря. А Немо съществува колкото аз съм от индокитайски произход.

Коя е Немо?

# 115
  • Варна
  • Мнения: 17 933

Не знам Немо какво е бил, но май сега една мацка е Немо. Или много му харесва стила.

Коя?  Praynig
Може и на лични.

Палада, аз също съм съгласна с мацката, но тя не каза същото.
Аз съм съгласна с ТЕБ!

 Peace

# 116
  • София
  • Мнения: 17 258
Ментова - секс-тигрица с благ характер мисля вече да ми е личната титла, ако позволиш, страшно ми хареса  hahaha

Абсолютно ти разрешавам, тя тази титла е точно като за нас - да се утешаваме, че сме така много използвани. Wink

Ето ме на, харесваш ли ме  4470

# 117
  • Мнения: 75
Ами хубаво, мъж казвате, така да бъде (аз не вярвам в мъжете тук, а само в мъжките профили). Като помисля по-така, той може да си търси нещо за ... ъъъ.. използване (му викали вече) при майките тогава, знае ли човек. Друго що ще чини мъж при манджите и хлапетата?!

# 118
  • Варна
  • Мнения: 957

Не знам Немо какво е бил, но май сега една мацка е Немо. Или много му харесва стила.

Коя?  Praynig
Може и на лични.


Уффф, не, няма да излизам с предположения, че дебрите форумски ще ме погълнат. Laughing
Най-вероятно тази, която заподозрях, не е Немо. Немо, каквото и да беше, си беше напоително обяснителен, подробен, повторяем. Точно като Соте. А тази мацка е силно лаконична. Сама се разубедих, че е Немо, кефят я просто визуализациите - изказ предимно с емотикони и картинки.

Бърди, зашеметителна си! Heart Eyes

Палада, поддържаш темата, за което съм ти благодарна. Но да се включа и аз в това занимание - даден мъж се влюбва в дадена жена, точно като при "нормалните", пожелава връзка/семейство с нея, или пък не пожелава. Манджите и хлапетата стряскат някои мъже, други - не. Съвсем е просто. Като при "нормалните" - появата на детето скапва някои връзки, а други - не.

Последна редакция: вт, 20 дек 2011, 15:07 от Ментова

# 119

Общи условия

Активация на акаунт