Защо мъжете си падат по майки?

  • 26 096
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 175
Запис. Да не взема да изпусна някоя квалификация за разведените женици с деца и за муньовците, дето предпочитат подобни.

 Joy hahaha

Очаквам скоро и тема, от сорта на "Защо нашта любовница е на 40, а не на 20? Какво има става на тези мъже? " Laughing

# 46
  • Мнения: 378
Ааааа, то имаше тема "Защо жените полудяха по агнешко", така че не ги жалете "тези мъже", нека ги разнищим малко!!!  Grinning

"И ако позволиш един съвет накрая. Темата ти е малко арогантно поставена -един вид майките са втора ръка жени."

Съжалявам, ако звучи така, но моето становище е, че "необвързаните" се явяват втора ръка жени, защото необвързаните мъже предпочитат "майки", и това при положение, че в нашата страна мъжете са по-малко от жените, и като на една жена и се падат по 2-3 мъже, остават една категория жени, които няма с кого да се обвържат, т.е. остават им варианти или да останат стари моми, или да си паднат по агнешко, или да се хванат с женен мъж, на което пък следва въпрос: "Свършиха ли ергените, та си скокнала връз жена с  деца?"  Joy Та това ми породи въпроса, не целя да обиждам когото и да било, просто ми направи впечатление тази тенденция ...  Hug

# 47
  • софия
  • Мнения: 636
Пълни глупости. Или копнежи на жени, които по една или друга причина са останали без мъже. Всичко е индивидуално.

# 48
  • Мнения: 2 457
Имаме един познат, той ходи с разведена с дете от 10 години, но се разделиха съвсем на скоро. Любов голяма, чудо беше.Разлика от 10 години в нейна полза. В момента жената е на 45, в залеза на репродуктивните си способности.  Той знае, че тя дете няма да му роди и се ориентира към младите самки.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Според мен причината да бъдат предпочитани не е в това, че са били омъжени. По-скоро обратното. Т.е. това че са били омъжени (макар и несполучливо) показва че все пак могат да привлекат мъж и знаят как се прави. За това продължават да привличат други мъже. Докато жена останала сама след 35 год е непредпочитана, не защото е сама и ще търси сериозна връзка, а просто явно има някаква причина да не може да привлича мъжете. И това няма нищо общо с външния вид, възрастта, образованието... и т.н. Това е онова загадъчно качество чар, което или го имаш или го нямаш. Или по-просто казано не  мъжете не харесват момите, а момите са моми, защото мъжете не ги харесват. Мое мнение, разбира се.

# 50
  • София
  • Мнения: 221
МИЛФ , е обяснението, прочети в Гугъла  що е то. Ама вагината на раждала жена след 35г е особено привлекателна за мъжа GrinningВсичко е в  секса , не че обичат децата ви.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 957
Очаквам скоро и тема, от сорта на "Защо нашта любовница е на 40, а не на 20? Какво има става на тези мъже? " Laughing

Ти остави, може и да е закръглена ...

Всичко е в  секса , не че обичат децата ви.

Ето, знаех си, че ще е поучителна тема. От вагината е! Но съм сигурна, че още неща мога да науча.

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 18:45 от Ментова

# 52
  • Мнения: 755
Не е само вагината, а едиповият комплекс , къде го забравяте - майки са все пак това, не лукови глави. Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 5 883
Егати темата.
Аз се чувствам обидена вече и като бивша мома, и като женена с дете, и като евентуална разведена с дете. Rolling Eyes Laughing

# 54
  • Мнения: 2 510
Кои мъже си падат по майки?
В началото като прочетох заглавието си помислих, че става на въпрос за много по-възрастни жени.
Тази тема вече я имаше.
Първо мъжете си падат по - точно определени жени за всеки различни.
"Майките" са по - уравновесени и на повечето от тях или на голяма част не им трябва втора обвързваща връзка или ако това стане са подготвени за доста неща и преди и след. Спокойствието за един мъж е много важно нещо. Повечето жени не желаят и трайно обвързване с дете. От тук обикновено идва и раздялата след време, ако мъжът пожелае дете. Мъжът по- лесно приема и такива жени, а и те твърде уравновесени. За заклетите ергени са най- доброто нещо както и за разведените които имат свое дете.
Както се казва - тя жената работата си е свършила, другия има право свободно да избира.
Не мисля, че кандидатите се увеличават при майки, просто погледа върху живота е друг.
Не си заслужават жертвите които една неомъжена или семейна прави да има дете и да задържи партньора си.
Кой беше казал, че за да задържиш някой трябва да ми дадеш свобода.

# 55
  • Мнения: 10 547
Човечеството отдавна е стигнало до извода, че има ли желание за секс, страничните фактори са без особено значение.

# 56
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
За мен,изводът е:"Хвани си кака ,да те отрака!" Laughing

# 57
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Егати темата.
Аз се чувствам обидена вече и като бивша мома, и като женена с дете, и като евентуална разведена с дете. Rolling Eyes Laughing

 Peace  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 4 349
Егати темата.
Аз се чувствам обидена вече и като бивша мома, и като женена с дете, и като евентуална разведена с дете. Rolling Eyes Laughing

 Peace  Laughing

Вечно има обидени! Има ли тема без тези герои!!  Laughing Laughing

# 59
  • София
  • Мнения: 17 282
Ех, че забавна тема  Laughing
По времето, когато с вторият ми съпруг се залюбихме и загаджихме, той работеше с една мома, дето се опитваше да го изведе я на винце, я на диско, сигурно и тя над такива екзестенциални въпроси е разсъждавала  Wink

Общи условия

Активация на акаунт