Дългокърмещи майки, да пообщуваме! - част 31

  • 27 771
  • 743
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 735
тони бонбони, това е чудесна новина. На мен до сега м исе е случвало 6 пъти. Но лецитин не съм пила, само компреси, цедени, горещи душове и кърмене. Peace

Галини, добре дошла в отбора! Hug

Зорничка, присъединявам се към съвета за пробиотиците! Даже и месец да му даваш по веднъж на ден няма да сбъркаш! Hug

Днес минах да купувам цвете за госпожата на големия ми син ( за утре). Такава навалица беше! Гледах , гледах цветята и ми стана едно мъчно и криво...Моя мъж утре няма да ми подари цвете, бе си пада по тия неща за мое съжаление... Tired

# 586
  • Мнения: 9 487
Моя мъж утре няма да ми подари цвете, бе си пада по тия неща за мое съжаление... Tired

Дай си адреса-аз ще ти пратя, пък да видиш после дали ще пропусне повече 8-ми март Mr. Green

# 587
  • Мнения: 228
Моя мъж утре няма да ми подари цвете, бе си пада по тия неща за мое съжаление... Tired

Дай си адреса-аз ще ти пратя, пък да видиш после дали ще пропусне повече 8-ми март Mr. Green
Това е идея,  много ми допадна.  Laughing

# 588
  • Мнения: 11 607
Моя мъж утре няма да ми подари цвете, бе си пада по тия неща за мое съжаление... Tired

Дай си адреса-аз ще ти пратя, пък да видиш после дали ще пропусне повече 8-ми март Mr. Green

MTV, и на мен, и на мен Party......

Аз пък съм предупредила, че не искам никакви цветя....Стига ми емоцията,че 2 дни у нас е шушу-мушу - понякога се чудя дали не обичам повече емоцията около приготовленията за даден признак, отколкото самия празник....Аз пък им направих торта и бонбони......

Фен съм на картичките - не увяхват......На учителките децата надписаха картички също..........

# 589
  • Sofia
  • Мнения: 21 693
Определено за мен магията е в очакването и подготвянето на един празник. Simple Smile

# 590
  • Мнения: 735
MTV, благодаря ти, чудесна идея, но съм от Сливен и скъпо ще излезе удоволствието! Peace

Нищо не съм приготвяла, но ако ми дойде музата ще извъртя едни сладки сърчица... Heart Eyes

# 591
  • Sofia
  • Мнения: 21 693
Честит празник, момичета!  bouquet
Поднасям ви сладичко, да си подсладите душите!



бананово руло с пълнеж от кремс сирене

# 592
  • Мнения: 11 607
бананово руло с пълнеж от кремс сирене

Рецепта?????? Много вкусно ми изглежда......Може и на лични........

Честит празник, момичета!!!!! Само най-хубави неща ви желая!

Да почерпя и аз -



Глазурата я обърках, не се оправдавам, сама съм си виновна, кой не чете както трябва - http://yoli-www.blogspot.com/2010/06/3-1.html


Снощи за сън се укротихме с кърмене.........Това дете е като хипнотизирано от цокането.......Ей заради това не съм отбила аз - заради заспиването вечер за минути..........

# 593
  • Мнения: 1 350
Здравейте ,мами! Честит празник на всички!  bouquet
Ние се отбихме на 25 януари ,повече от месец мина .Но има проблем ,няма ми гърдите Laughing
Казвам ви ,бюстът ми е като на 13 годишно девейче,никакъв го няма.Кога да очаквам възстановяване на тъкънта newsm78 Знам ,че много бързам ,но е плашещо,всички сутиени са ми огромни Crossing Arms

# 594
  • Sofia
  • Мнения: 21 693
Вкусно е, вкусно, мамче. Заповядай!  Grinning

# 595
  • Варна
  • Мнения: 256
Честит празник, дами   bouquet
Аз също казах без цветя днес, но си харесах скромен подарък  Wink
Весел празник на всички!

# 596
  • Мнения: 735
Честит празник, мили дами! Бъдете много здрави, щастливи и обичани! Hug

# 597
  • София
  • Мнения: 6 146
Честит празник и от мен!! Simple Smile
Аз също минах без китка от съпружието, но пък имам тройка подаръчета. Wink
Браво на кулинарките!! Аз не мога да ви почерпя, защото правих течен шоколад, пък той стана на грудки.  Blush

# 598
  • Варна
  • Мнения: 709
Аууу това с липсата на цици е страшна работа. Преди да забременея имах малък бюст. Добре че надебелях, бременна съм и кърмя в непрестанни цикли вече почти 6 г. Какво ще стане като спра??? Ами ако взема и да отслабна??? Ужас!

# 599
  • Мнения: 735
Едно време и аз бях слабичка преди да забременея с първото дете. Тогава бюста леко се поналя , но кърмих само месец и си остана хубав тогава. ( аз го отдавам на малкото кърмене). После като забременях с малкия бюста се поналя още малко ( не кой знае колко), но в началото като кърмих си беше страхотен.Simple Smile Сега почти няма кърма, но от това дърпотене е поовиснал вече и не вярвам, че ще се оправи като спра да кърмя. Confused НЕ че съм от много суетните, но м и е иска като махна сутиена и гърдите ми да са си на мястото... НЯмам търпение да спра да кърмя, а не виждам светлина в тунела. Моето е много пристръстено кърмаче и като чета някой от вас кърмили до 3 години и половина, че и четири....амии...ако и аз съм от тях сигурно ще ви пиша от лудницата накрая. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт