Къде в Русе

  • 92 471
  • 717
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 864
newsm03 newsm03

Къде в Русе има магазин за парфюми,реплики на оригинални парфюми ? Wink

Зад лайното 100мл 25лв. или май бяха два парфюма по 100мл за 25лв  newsm78 не помня вече, но бяха смешни пари. А някои парфюми са ги уцелили в десетката (Бърбъри например). Живанши нямаше нищо общо с моя оригинал  Tired

Аз съм много доволна от тях! Много са трайни парфюмите. Имат 2 нови магазина. Единият е до дървото, другият не се сещам...

# 586
  • Мнения: 672
Къде в Русе продават топки за сушилня? Знам, че става и с топки за тенис, но държа да са специално за сушилня.

# 587
  • Мнения: 4 841
Къде в Русе продават топки за сушилня? Знам, че става и с топки за тенис, но държа да са специално за сушилня.

Аз пък бих желала да знам каква е целта на тези топки ако може. За първи път чувам за такива топки  newsm78

# 588
  • Мнения: 672
Намаляват времето за сушене с 25 % (уж), омекотяват тъканите, намаляват отделянето на мъхове, особено ги препоръчват за пухени дрехи и завивки, защото предотвратяват степването на пуха.

# 589
  • Мнения: 1 070
Топките много ги препоръчват и за степани вълнени дрехи и не само. Аз така и още не съм пробвала.

_Nat_, ако разбереш къде има пиши и колко струват.

Това магазинче за парфюмите до Дървото едно малко ли е? Може ли с мое шишенце? Ако са наистина трайни и аз да си купя.

# 590
  • Мнения: 4 864
Да, до дървото е едно малко, до скоро беше магазин левче. не може с твое шише,защото не ти го наливат там ,а са си опаковани в шишенца.

# 591
  • Мнения: 19
Да, до дървото е едно малко, до скоро беше магазин левче. не може с твое шише,защото не ти го наливат там ,а са си опаковани в шишенца.

Къде се намира това "дървото",аз днес ходих зад "лайното",ама не ме кефят много,това са турски парфюмни води.


Става въпрос за такива парфюми-реплики.


http://perfume-bg.blogspot.com/

# 592
  • Мнения: 4 864
Ами магазина на Дървото( техникума по дървообработване) е към същият магазин, в който си ходила днес..  Такива реплики нямам идея къде може да се намерят. Мен "турските води" си ми харесват..

# 593
  • Мнения: 19
newsm03 newsm03

Къде в Русе има магазин за парфюми,реплики на оригинални парфюми ? Wink

Зад лайното 100мл 25лв. или май бяха два парфюма по 100мл за 25лв  newsm78 не помня вече, но бяха смешни пари. А някои парфюми са ги уцелили в десетката (Бърбъри например). Живанши нямаше нищо общо с моя оригинал  Tired

55мл. цената е 17лв.,а 100мл. не видях много добре но беше 35- или 37лв.,доста скъпички са.

# 594
  • Мнения: 4 841
newsm03 newsm03

Къде в Русе има магазин за парфюми,реплики на оригинални парфюми ? Wink

Зад лайното 100мл 25лв. или май бяха два парфюма по 100мл за 25лв  newsm78 не помня вече, но бяха смешни пари. А някои парфюми са ги уцелили в десетката (Бърбъри например). Живанши нямаше нищо общо с моя оригинал  Tired
55мл. цената е 17лв.,а 100мл. не видях много добре но беше 35- или 37лв.,доста скъпички са.

Моя парфюм 50мл струва 120лв оригинал. 17лв повярвай никак не е скъпичко ако се успели да ти докарат същия аромат пък било то не толкова траен или силен  Peace

# 595
  • Мнения: 657
Момичета, имаше представителен магазин на Колев в пресечка на Борисова.Още ли е там или го преместиха?

# 596
  • Мнения: 4 841
Момичета, имаше представителен магазин на Колев в пресечка на Борисова.Още ли е там или го преместиха?

Ако не се лъжа го няма от години там. Сега там има друг магазин за обувки (от който между другото съм много доволна).

# 597
  • Мнения: 657
А магазинът на Колев в някой от моловете ли е?

# 598
  • Мнения: 4 864
А магазинът на Колев в някой от моловете ли е?

Да,Мол Русе в здравец

От къде може да се купи червен кафифенен плат?

# 599
  • Мнения: 4 841
По центъра имаше магазини за платове. Само, че ако не намериш нещо изложено по - добре питай да те упътят къде е плата, че то много плат много нещо. Само че мисля вече кадифето е само ластично и трудно се намира от това, което беше едно време.

Общи условия

Активация на акаунт