Къде в Русе

  • 92 292
  • 717
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 864
ХА,прилапахме още  един човечец Simple Smile Само в нашия град ли е толкова замряло всичко, че даже и темите свързани с Русе?

# 76
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ми то Русе откъснат от света в това хубав време, какво остава за нас Wink.

# 77
  • Мнения: 4 841
Не беее  Mr. Green Просто града ни е толкова малък, че знаем почти всичко къде е в Русе  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 200
Хора копирам си мнението за Радилона от темата за колективното пазаруване Wink Поръчвайте ваучерчета има 3 дена до края Simple Smile

Цитат
Цитат
Аз днеска си купих 7 ваучера за Свежа салата "Капия Сюрприз" и пилешки сусамени филенца! Само за 4.80 лв, вместо за 9.60 лв, в "Радилон"! http://bg.kolektiva.net/ruse/ruse-pileshki-filenca.html и организирах излизане с моите приятели до заведението Радилон в Русе резервирах за утре. Но се притеснявам само от времето, защото чух че щяло да има виелици. Дано всичко е наред и всичко мине добре! А това заведение е много добро ходила съм там и преди и се надявам да си изкараме добре Smile

Вчера вечерта ходихме на Радилон и останах много доволна, дойдохме на време и бяхме в ресторанта, аз предварително резервирах маса за 6 места и да приготвят нещата като стигнем. Салатката беше хубава, но повече бяха наблегнали на чесъна, иначе количеството беше доста задоволително никoй от 4-мата ми приятели не успя напълно да изяде всичко.
Гледахме мача с ливерпyл и MAH сити, бяха го пуснали на плазмата без звук и за съжаление 2-та телевизора бяха в залата за пушачи и все пак изтърпяхме и това.
Много съм доволна от отношението на сервитьорката към всичко, въпреки че очаквах по-лошо, несериозно предвид отношението по телефона на останалите сервитьори, с които говорих.
Бях приятно изненадана, че всички успяха да се наядат и си поръчахме само напитки, на които добавихме и едно талонче с 10% отстъпка което имаме от баскетболните мачове и най накрая използвахме za smetkata Smile
Така че препоръчвам на русенци, настроението в ресторанта не е нещо особено, но зависи с кого ще се съберете. А отдолу в механата се чуваше бурното караоке и голямата чалга, която някак не пасваше.
Но все пак всичко беше много вкусно!

# 79
  • Мнения: 4 864
Мислех я тая оферта ама май ще си чакам аз офертите от Рила. аз съм им фенка Simple Smile Пък и е края на месеца... джобовете са празни,особено като си купих ваучера за зъбния камък и полирането на зъбите Wink

# 80
  • Мнения: 200
Мислех я тая оферта ама май ще си чакам аз офертите от Рила. аз съм им фенка Simple Smile Пък и е края на месеца... джобовете са празни,особено като си купих ваучера за зъбния камък и полирането на зъбите Wink

Брейй я поясни за тези оферти, какво представляват? Защото само софийски виждам из всичките сайтове и някак не ми става добре..

# 81
  • Мнения: 4 864
Да поясня, не познавам никой от фирмата, която е пуснала оферта. просто много я чаках Simple Smile

ЦЪК

# 82
  • Мнения: 200
Да поясня, не познавам никой от фирмата, която е пуснала оферта. просто много я чаках Simple Smile

ЦЪК

а това за Рила какво е, или е пак за зъбния камък?

# 83
  • Мнения: 4 864
АА ,не, Рила си е бистрото Рила на борисова. Вече два пъти ходих с ваучери там...Мнооогоооо добри,вкусни и големи порции предлагаха  Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 4 841
Аз предлагам като пуснат следващата оферта за Рила, да се възползваме и да се съберем да се видим и наприказваме. То иначе е ясно, че среща трудно ще сформираме пак.
Моя мъж ми е обещал ден офф, стига и той да е офф от работа  Mr. Green

Пък ако успеем да се организираме и без ваучер някъде, пак ще си е супер.

# 85
  • Мнения: 4 864
ЗА! Само да се махне тоя сняг и пак ще се видим Simple Smile

# 86
  • Мнения: 4 841
Ако получа своя ден офф утре (примерно) хич не ми пука за снега. Навън съм  Peace

# 87
  • Мнения: 200
АА ,не, Рила си е бистрото Рила на борисова. Вече два пъти ходих с ваучери там...Мнооогоооо добри,вкусни и големи порции предлагаха  Heart Eyes

Искам повече инфо за адреси, защото не се сещам къде се намира точно. Какви оферти и менюта са предлагали с ваучерите и как е обстановката. Ще е интересно да организирам пак по голямо излизане с приятелите ми и този път да ги изненадам и да останат очаровани, затова събирам инфо и търся всичко възможно : )

# 88
# 89
  • Мнения: 200

това русепро много ми хареса, жалко че е спряно..

Общи условия

Активация на акаунт