Къде в Русе

  • 92 395
  • 717
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 222
аз постоянно пазарувам от тези сайтове - хапване, подаръци, масажи, напоследък дискове за детето, много изгодно излиза, само трябва да се внимава, защото понякога излизат и некоректни оферти, а и на Добринище ходихме с ваучер - 150 лв за три нощувки, 3 закуски, 3 вечери и масажи..разкош...това за цялото семейство...

# 91
  • Мнения: 4 864
Аз купувам основно от Гработо и по-малко от Колективата. Аз не знам други сайтове, които да предлагат оферти за Русе. Всичко живо е с доставка, която е 4-5 лв. И то къде ти е далаверата Simple Smile

# 92
  • Мнения: 4 864
От къде да купя имитация на парфюм, но да изглежда като оригинала?

# 93
  • Мнения: 4 841
На центъра зад лайното има магазин за "оригинални" парфюми, но пък опаковката им е "универсална". Бърбърито обаче ми харесва как мирише и цената си е добра. В смисъл мирише си също като оригинала. Но моето живанши не го бяха докарали същото   Shocked Иначе по центъра са ме настигали от тъмните братя да ми предлагат крадено оригинално армани.
За оригинална опаковка... има сайтове, които предлагат парфюми и по картинката опаковката уж е оригинална.

# 94
  • Мнения: 4 864
мерси, Агнес, аз знам за тоя магазин, собственичката ми е приятелка ама исках оригиналната опаковка Sad А май е късно да поръчам от нета,че е за рожденичка, която празнува на 31 Sad

# 95
  • Мнения: 4 841
Ти я погледни тука и направо пиши, че търсиш парфюм от русе. Може и да ти излезе късмета. Там си пишат момичета, които имат ненужни неща от сайтове английски, френски... понякога има подарък към поръчка и им е излишен. Питай ги, нищо няма да загубиш.

# 96
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
От къде да купя имитация на парфюм, но да изглежда като оригинала?
Тук ако ти допадне може би   newsm78
http://www.zazico.com/index.php?option=com_content&view=cate … sp;    

# 97
  • Мнения: 4 864
И аз мислех точно за тях Simple Smile Дано имат това, което търся на добра цена, че края на месеца яко ме е стиснал за гърлото Simple Smile

Друго питане имам Simple Smile Подариха ми чорапи, които са дълги до коленете. Знаете ли къде в Русе се  продават такива чорапи?

# 98
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
И аз мислех точно за тях Simple Smile Дано имат това, което търся на добра цена, че края на месеца яко ме е стиснал за гърлото Simple Smile

Друго питане имам Simple Smile Подариха ми чорапи, които са дълги до коленете. Знаете ли къде в Русе се  продават такива чорапи?
Такиви ли имаш в предвид:

Предполагам плетени за зимата,да се носят с пола?

# 99
  • Мнения: 4 864
Да, точно Simple Smile Не е задължително да са плетени, но да са дълги над глезена

# 100
  • Русе
  • Мнения: 299
А сервиз за кафемашини?Къде в Русе има работещ такъв към днешна дата?

# 101
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Виж това,дано ти помогне в избора  Peace
http://prestige-socks.com/main/introduction.php?lan=bg  &nb … sp;    

# 102
  • Мнения: 4 864
СУПЕР! Точно такива търся Simple Smile къде мога да намеря техния асортимент по магазините?

# 103
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ами има контакт за връзка,а улицата/,,Шипка,,/ мисля е някъде до пазара,при рампата,ако не се лъжа,но все пак звънни.Пише ,че Метро са им техни доставчици,предполагам и там имат асортимент.

# 104
  • Мнения: 4 864
Пк, благодаря много   bouquet  Важното е да знам,че мога да намеря такива, че тая зима ръстците ми са много капризни  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт