Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Така като чета май в доста къщи "веселбата" е пълна, но ....дано новата година да е по-добра от старата и дано да ни донесе повече спокойствие!!!!
Весело посрещане или може би на майките с бебоци като моя трябва да пожелая тихо посрещане  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 61
  • Мнения: 30
Много се радвам, че ви харесва темичката  Hug

Аз нещо се разболявам, та не знам колко ще ми е весело!
Пфу ... fingerscrossed дано не се разболееш, че е много гадно..дано...

# 62
  • София
  • Мнения: 12 272
  Весело посрещане на Новата Година  Hug

  П.П  Гали, сондичките са пристигнали при Деси.

# 63
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Весело посрещане на новата година мами. Нека новата 2012 бъде мирна, тиха и изпълнена с много любов и щастие за всички. Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman

# 64
  • Мнения: 72
момичета,желая ви весело посрещане на новата година Hug
липсвате ми много,но напоследък нямам време нито да чета нито да оиша.явор е със запушен нос от 5 дена и само плаче защото не може да диша добре.пръскам риномер,но ефекта е временен.вземаха му носен секрет и излезе чист,явно е от влажността/сухотата на въздуха.в стаята ни е между 58 и 63 процента.това добри стойности ли са newsm78 иначе за рефлукса ни изписаха едни прахчета много добри,сега давам три пъти дневно по едно и повръщаме майксимум 3 пъти на ден(преди тях бяха 30 Mr. Green)
днес ставаме на 2 месеца Heart Eyes честито на нас и на другите които празнуват ,месечинка днес Hug да са ни живи и здрави бебоците Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 3
Момичета, успокоих се, че не съм идиотка, на теория ми е ясно, че има различия в мисленето на поколенията, но... на практика го понасям трудно. Друго си е да се оплачеш.  Wink Минало
Весело посрещане на празника и много здрава и успешна 2012 г. Поздрави  Hug

# 66
  • Мнения: 72
ей,забравих да се похваля-в4ера ни беше първото обръщане от гръб по корем Party бях го сложила на активната гимнастика и както се кефеше на дрънкулките изведнъж взе да се върти и смного зор и напъни се обърна  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 4 035
И аз да се включа за последно тази година Mr. Green Цял ден се шматкаме напред-назад и сега се прибрахме, тепърва мъжа ще ходи на пазар и ще си приготвяме вечеря Whistling
Ема май се поспокои мъъъничко, но чак не смея да се зарадвам.
Сутринта и Ема се обърна за първи път,  от корем на гръб  Grinning Съвсем без да иска го направи и хич не беше наясно какво се е случило, гледаше супер изненадано и беше адски смешна Mr. Green
Весело посрещане на новата година, момичета, пожелавам ви да е изпълнена с много здраве, успехи и много, много детски смях Hug

# 68
  • Ловеч
  • Мнения: 144
явор е със запушен нос от 5 дена и само плаче защото не може да диша добре.пръскам риномер,но ефекта е временен.вземаха му носен секрет и излезе чист,явно е от влажността/сухотата на въздуха.в стаята ни е между 58 и 63 процента.това добри стойности ли са
desislava_iv, четох че нормалните са между 40 и 60, някъде дори ги дават до 70, но лично мое мнение е, че поне за нашия бебок 60 са много. При нас варират от 55% до 65%, но и ние имаме проблем с нослето от  десетина дена и се чудех дали не е висока влажността. Като ходихме на гости на родителите ми май не беше толкова запушен, а там е по-сух въздуха.
Желая на всички весело посрещане на новата година, много късмет и щастие, здрави и спокойни бебчета!

# 69
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз знам, че нормалната влажност е от 65 до 75%, така съм чела, а и така пише на нашя ред, кото измерва влажността.

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 613
Ох, и ние сме с хрема, че от днес и кашляме. Темп. е 37,4. Много ми е притеснено и не ми е до празник. Звъннах на педиатърката, каза ми да давам по малко Проспан и да му следя температурата, и ако се вдигне да отидем на спешен кабинет в болницата. Дано не се усложни само.
Весело Посрещане на Новата година от мен!

# 71
  • Добрич
  • Мнения: 795
Ние от 8ч (20) сме приключили с вечерята и чакаме да стане 12 да отворим едно пенливо вино и да разчупим баницата с късмети. Аз не го приемам като празник този-нова година,по-скоро като една традиция за вечерята. Тази година беше толкова хубава,изпълнена с много хубави моменти,прекрасни изживявания,от началото до края,съвсем не ми се иска да свършва. Дано новата да е също толкова хубава!

Весело посрещане на новата година на всички!

# 72
  • Мнения: 86
Добро утро и Честита нова година Tada Желая на всички много здраве, късмет и безброй хубави моменти изпълнени с много усмивки!
Аз не съм спала изобщо, но не защото съм купонясвала като повечето хора тази нощ, а защото си имам в къщи едно доста превъзбудено човече. Като че ли вчера разбра, че няма да е нощ като нощ и изобщо не иска да заспи. Особено като гръмнеше на вън и той скачаше на 100 метра. Все си мислех, че след 12 ще кротне, но надеждите ми се оказаха напразни. Сега ще свърша мъничко работа и отивам да се мушна в леглото докато има мир.

# 73
  • Мнения: 324
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

# 74
  • София
  • Мнения: 471
Честита 2012 и от нас! С пожелания за много здраве и нека най-хубавите дни на 2011 да са от най-лошите на 2012 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт