Мобилен интернет

  • 15 692
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Здравейте отново. Днес ходих да си плащам сметката за телефона в офис на Виваком и без да искам се сдобих и с мобилен интернет. Simple Smile Докато плащах момчето ме попита дали имам лаптоп и ми предложи много изгодна оферта. Абонамент за 5 лв месечно при двегодишен договор. Ако договорът е едногодишен се заплащат 30 лв. за стикчето. Аз сключих двегодишен и не платих нищо за стика. Досега този тарифен план се е давал, само ако клиентът ползва и техния кабелен нет. Казвам ви го, ако някой се интересува, тъй като промоцията била от снощи и не във всички магазини на Виваком. Аз се абонирах в магазина, който се намира в Кауфланд в Младост 3. Инсталирах си настройките и го ползвах малко, бърз е нета, поне в началото.

# 61
  • Мнения: 69
Здравейте отново. Днес ходих да си плащам сметката за телефона в офис на Виваком и без да искам се сдобих и с мобилен интернет. Simple Smile Докато плащах момчето ме попита дали имам лаптоп и ми предложи много изгодна оферта. Абонамент за 5 лв месечно при двегодишен договор. Ако договорът е едногодишен се заплащат 30 лв. за стикчето. Аз сключих двегодишен и не платих нищо за стика. Досега този тарифен план се е давал, само ако клиентът ползва и техния кабелен нет. Казвам ви го, ако някой се интересува, тъй като промоцията била от снощи и не във всички магазини на Виваком. Аз се абонирах в магазина, който се намира в Кауфланд в Младост 3. Инсталирах си настройките и го ползвах малко, бърз е нета, поне в началото.

Без да те плаша, но мобилния нет на Виваком е истински кошмар....аз отдавна зарязах моята флашка и сега съм с мтелска. Дано нета ти да остане бърз, но малко се съмнявам, съдейки по моя опит.... а и стова обвързване за две годинииии... лоша работа. Confused

# 62
  • Мнения: X
Засега е бърз, но аз го пробвах за малко все пак, защото ще ми трябва повече през април. Предполагам, че ще си имам проблеми, но общо взето ми е нужен два пъти в годината, за по двайсетина дни. Основно за поща, фейсбук, за сърфиране в нета. Предполагам, че за толкова, горе-долу ще се справи. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 60
Без да те плаша, но мобилния нет на Виваком е истински кошмар....аз отдавна зарязах моята флашка и сега съм с мтелска. Дано нета ти да остане бърз, но малко се съмнявам, съдейки по моя опит.... а и стова обвързване за две годинииии... лоша работа. Confused

лъжеш и злословиш като дърта циганка bash ( използвам твоя емотикан )  ,
ясно си служител на Ментел , поредният пратен за черен пиар ..

оня ден пак излъга , защото цената на виваком е същата като на боб:

Архентина и аз мисля, като теб - цакат ни нон стоп в хранителните магазини и ни удрят в джоба много повече от мобилните оператори.
Специално за боб, с новата си цена, обезмислиха рекламата на Кольо, дет се вика затапиха ги  bash.

# 64
  • Мнения: 0
В момента може да се възползвате от мобилен интернет за 5,90 лв на месец - M-Tel SURF
NONSTOP MINI.  Hug

# 65
  • Мнения: 38
Здравейте отново. Днес ходих да си плащам сметката за телефона в офис на Виваком и без да искам се сдобих и с мобилен интернет. Simple Smile Докато плащах момчето ме попита дали имам лаптоп и ми предложи много изгодна оферта. Абонамент за 5 лв месечно при двегодишен договор. Ако договорът е едногодишен се заплащат 30 лв. за стикчето. Аз сключих двегодишен и не платих нищо за стика. Досега този тарифен план се е давал, само ако клиентът ползва и техния кабелен нет. Казвам ви го, ако някой се интересува, тъй като промоцията била от снощи и не във всички магазини на Виваком. Аз се абонирах в магазина, който се намира в Кауфланд в Младост 3. Инсталирах си настройките и го ползвах малко, бърз е нета, поне в началото.
Хахахахахах просто не мога да не се разсмея  Joy Joy  , но не на теб мила, а на уважаемите си колеги. Като служител на Виваком твърдя, че тази уникална промоция, я има вече поне 6 месеца и важи във всеки един магазин на веригата . Колкото до тарифата с която си се нашила, към момента има по-изгодна тарифа, ти сега за 5 лева ще ползваш 500 мб трафик на максимална скорост, при положение, че сега има за 10 лева - 2,5гб на макс скорост.  

# 66
  • Мнения: 1 517
Да ви таковам на тъпите оферти и ограничения трафик на макс скорост. На всички мобилни оператори. Обирджии. В Италия примерно за 12 евро на УИНД (не съм техен служител  Grinning ) ползваш неограничен интернет - и като мегабайти и като скорост... а скоростта е съвсем сносна, не само за сърфиране, става и за теглене на филми и за каквото се сетите.

# 67
  • София
  • Мнения: 6 184
Мда, една и съща трагедия са и Мтел, и Виваком. В момента съм с Вивакомски за 20лв. на месец, ползвам основно за форуми, поща, фейс. Наложи се да кача снимки в нета- 200 снимки се точиха повече от 10ч. До преди няколко месеца имах и Мтелска флашка- същата история за същите пари. У дома имаме рутер, флашките ги ползвам само при пътуване.

П.П. Успях да публикувам на 3тия опит.  Crossing Arms

# 68
  • София
  • Мнения: 17
Ние вкъщи сме на безжичен на Глобул - чудесен е, докато не изчерпаш лимита на максимална скорост. След това, като падне скоростта, е отврат, не става за нищо - едвам-едвам отваря страници, може да зареди само една, а за теглене на филми забрави...

Един приятел се похвали от Макс Телеком, той живее в с.Лозен, каза, че теглят по няколко филма на ден и скоростта си е супер. Sick

# 69
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Аз съм с Макс Телеком и никак не мога да се оплача от скоростта, но е 30 лв месечно

# 70
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Имам флашки на Мтели Глобул. Ползвам Мтел. Глобул е мисия невъзможна. Тарифата на Мтел ми е някаква промоция за потребители на бг-мамма и таксата беше с около 4 лв по-евтина. Глобул върви пакет със сим-карти и не знам каква е тарифата, но в нито един момент не мога да го ползвам. Пробвала съм, ако изобщо се свържа, не зарежда дори поща. Пробвала съм на много места и с 3G покритие - нищооо. Но мобилния интернет принципно е за пътуване, за в къщи не мисля,че е удачен, на каквато и тарифа да си. В един момент скоростта пада. Особено, ако теглиш филми или гледаш клипчета. За поща,скайп и Фейс стават. Но иначе си е надценяване за мен.  Peace

# 71
  • Мнения: 1
Аз ползвах промоцията на МТел за потребителите на бгмамма също. Много доволна останах. Просто хвърчеше нета! И затова после си минах изцяло на техен нет.

# 72
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз мобилен нет не ползвам, вече навсякъде има безжичен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт