Седем часа разлика - тема 7

  • 26 264
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 802
Аз не мога да разбера кой беше в последната серия, Миро, който беше като видение за Гончев и Таня, те бяха видимо изненадани от появата му, ако му е бил близнак, със сигурност те не знаят нищо.
Откъде тренера знаеше, че Таня ще се появи в ресторанта, появи се в точния момент на точното място, със сигурност има нещо гнило покрай него и покрай дядо Лука.
Распутин също много ме смути в последния епизод, какво ли ще последва?
Нямам търпение за втори сезон.

# 16
  • Мнения: 61
А зощо снимката на Милото е последна?  Laughing Laughing

Най-хубавото за накрая  Mr. Green.

Или най- милото......... Laughing

Последна редакция: чт, 29 дек 2011, 16:38 от lulu7

# 17
  • Мнения: 61
sise to, на мен също ми се струва, че Миро беше някакво видение и за двамата.
А поведението на Распутин изобщо не ми харесва. С тая водка и тоя валс.
Нещо не ми вдъхва доверие.

# 18
  • Мнения: 74
Първо радвам се, че ви хареса новата тема.
Аз си мисля, че младежа с правата коса е близнак на Миро и ще търси отмъщение във втория сезон.

# 19
  • Мнения: 5 577
sise to, на мен също ми се струва, че Миро беше някакво видение и за двамата.


пили са еднакви хапчета  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 16 037
mili4ka88, благодаря за новата тема.
Сега остава да се надяваме през февруари БТВ да ни зарадва. Дано, дано, ама надали.
За разговора между Таня и Станков - за мене това беше единствения начин да му каже за Мая, негласно да го помоли да се грижи за нея. Все пак треньора я отвлича някъде, не знае какво ще и се случи, а Мая е  единственото важно  нещо в живота и. Дълго време е поемала рискове само и само двете да са осигурени и спокойни.  Трябва да предаде на някого грижите за нея. От друга страна треньора разбра, че говори с някого в момента. Този някой може да му поиска сметка някога. Макар, че не ми се вярва, но и това е сламка за Таня.

# 21
  • Мнения: 685
То докато дойде март аз ще съм забравила за какво се е разказвало в първия сезон, така че идвам тук поне да чета разсъждения, когато мога.
  bouquet Благодаря за темата!

# 22
  • София
  • Мнения: 966
http://votewar.net/index.php?page=single&id=239&vote=2
Дайте някой глас за Милото, че Джаро води с много Thinking

# 23
  • Мнения: 8 524
Еееее,как няма да води,Джаро е страхотен и като актьор и като типаж,неповторима игра прави Биларов.Да ме прощават фенките на Милото ,но до Джаро той е като лигльо

# 24
  • Мнения: 9 108
+ 1 за Джаро  Laughing Освен това сигурно съм от малкото, но не харесвам нито Милото, нито К. Сърменов.

# 25
  • София
  • Мнения: 966
и аз харесвам Джаро , обаче според мен Милото го слага в малкия си джоб, страхотно превъплащение на Калин Сърменов Peace

# 26
  • Мнения: 5 577
И аз съм за Джаро, разбира се.  Laughing
Всъщност, аз съм и за 'Под Прикритие' пред '7-те часа' ама няма да казвам, да не ме изгонят от темата.

# 27
  • Мнения: 2 545
Едно здрасти и от мен в новата тема!  bouquet

Вергилия, аз гласувам за Милото То! Джаро ще ме извинява, но няма финеса на Милото. Не знам защо, но Билалов много ми заприлича на актьора, който игра ролята на Пантата във "Войната на таралежите". Проверих преди малко и разбрах, че съм се заблудила. Не е същият, но приликата е голяма... Вижте сами - http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=898877

Изгледах и епизодите на  "Под прикритие" тези дни, но не ме грабна много този сериал. Просто няма толкова ярки образи като в "Седем часа". Май това е причината. От персонажите най-много ми допада Иво (Захари Бахаров) - по-симпатичен ми е от този Мартин, който играе доста неубедително. Мисля, че дори Гончев би се справил по-добре в неговата ситуация hahaha hahaha hahaha

# 28
  • Мнения: 22
 Аз гласувах за "Седем часа разлика" и Калин Сърменов, повече ми харесват и като сюжет и като актьорска игра. Но "Под прикритие" води, явно гласът народен е това Thinking Всъщност и Билалов се справя много добре, но за мен от "Под приккритие" най-силна роля прави  полицаят от ГДБОП Емил  Попов - актьорът получи и някаква награда на МВР за ролята. Хубавото е , че сега когато няма "Седем часа разлика" поне ще гледаме "Под прикритие" Simple Smile
Според мен най-хубавото е, че два добри български сериала се състезават, това стимулира създателите да са още по-добри, от което печелим ние-зрителите. Доживяхме да се говори за българскиш сериали , а не за "Перла" и "Листопад" , например -(да ме прощават почитателите на тези сериали, ако има такива Mr. Green )

# 29
  • Мнения: 5 577
На мен в 'Под Прикритие' ми харесва това, че няма нелогични неща.
Убийствата им са супер чисти, никой не ги следи и не ги снима, не им праща после компромати.  Mr. Green някак ми е по-обясним. И никой не е син и брат на никой, никакви роднински и любовни бози.  Crazy
и не на последно място, всеки епизод свършва сам за себе си.

така де, отплеснах се

Общи условия

Активация на акаунт