С шкембе си е най - добре - 11

  • 40 386
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 991
Стискай зъби, малко остана!  Hug Всичко ще е наред, няма къде да ходиш! Контракции имаш ли? Ако не си свиркай и ти дреме на шапката.

# 16
  • Мнения: 190
Благодаря ти мила, не нямам засега контракций, но и превантивно си пия Магнерича още за всеки случай.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Ниа и от мен имаш стиснати палчета, малко ти е останало. Предполагам, че другата седмица вече ще ни се похвалиш  Hug

# 18
  • Мнения: 98
Привет момичета  Hug
В хубавата тема за съжаление няма нови попълнения, нито движение но аз все пак да се отчета...
Май отново чакаме момченце! Може би малкото ми момче се връща при мен? Не знам правилно ли е да мисля така... или по-добре не... не знам.
За сега всичко е нормално. Нямам търпение за първата ФМ да се поуспокоя малко. Като наближи ще пиша да стискате палци този път всичко да е наред:)
Прегръщам ви!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Неутешима  Hug с теб сме миличка.  Много се радвам за теб, много  Hug

# 20
  • Мнения: 190
neuteshima стискам ти палци мила, всичко ще е наред този път:))
Моята бебка днес беше 3 600кг, а имаме още 10 дена направо ще лудна за тази моя матка как ще издържи!!!

# 21
  • Мнения: 1 056
Ниа ,палчета и от мен PeaceВсичко ще мине като по учебник и след броени дни ще се гушкате с малката принцеска  Hug

Я като дърта свекърва да ти дам акъл Mr. GreenКупи си Индометацин -свещички, че след секциото ще има малко болки,а от него минават  Peace

Неутешима  Hug

# 22
  • Мнения: 98
Момичета  Hug благодаря много за подрепата:)
Нийка, още малко и ще се гушкате с малката бебка:) 10 дни сигурно ти се виждат цяла вечност, пожелавам ти да минат възможно най-бързо  Hug

# 23
  • Мнения: 1 574
Неутешима,не се съмнявай  всичко този път ще бъде наред с бобока.
Ниа ,тези 10 дни много бавно ще минат ,ако стигнеш до тях ,може бебка да ви изненада Heart Eyes.
голяма мадама си имаш Hug.
Изкам тази темичка много бързо да се напълни с нови коремчета ,че да е по весело  Laughing Mr. Green Hug Hug Hug.
Хайде стига съм досаждала  Mr. Greenоставям вие да пишете.

# 24
  • Мнения: 74
Честито на всички с коремчета!  Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 741
Ниа, не съм компетентан по въпросите със секциото, но ти стискам палци всичко да се случи по най-добрия възможен начин и скоро да се гушкате с бебчето! Hug

Неутешима, стиснати палчета и от мен! Hug

# 26
  • Мнения: 309
Здравейте на всички коремчета и бивши коремчета Hug
Не пишех редовно в тази хубава темичка,защото все се притеснявах какво може да стане,как ще мине серклажа,но сега реших да се отчета и аз.
В четвъртък ме приеха в отделение направихме нужните изследвания и впетък ми направиха серклажа.Когато ми поставиха атропина преди упойката получих сърцебиене,почувствах се зле но си помислих че е нормално и не казах на никого,когато реших че не е нормално беше късно само чух приятни сънища.Оказа се че съм направила гърч,ударила съм с крак доктора,а после много трудно са ме изкарали от упойката.Затруднила съм и малко маниполацията но за моя радост всичко приключи добре,чакам утре да ме изпишат.Разбира се че ще съм на леглови режим,но това си го знаех от самото начало.
Ния стискам палчета при теб всичко да е наред  Hug
Неутешима всичко ще е наред  Praynig Hug
Прегръдки на всички и погал по коремчетата  Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Мацинки, блага вест ви нося: НИА днес стана мама на голямата Дарина - 4 150 гр., 53 см. Да е жива и здрава принцесата на мама и тате. Много радост да им носи. Ниа бързо да се възстанови  Heart Eyes Hug

# 28
  • Мнения: 991
Да е жива и здрава голямата мома! Дано донесе много радост в дома им!

# 29
  • Мнения: 1 574
ЧЕСТИТА ПРИНЦА.!
Да ви е жива и здрава ,много да ви слуша и радва . :Lil: Hug
На мама бързо възстановяване.  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт