С шкембе си е най - добре - 11

  • 40 402
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Ниа да ви е жива и здрава малката Дарина и много да ви радва! На теб пожелавам бързо възстановяване!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 741
Ниа, честита ти дъщеря!  bouquet  bouquet  bouquet Да е здрава и щастлива и да носи много радост и усмивки! На теб бързо възстановяване! Hug

# 32
  • Мнения: 65
Ниа, честито и от мен! Да ти е жива и здрава и много да те радва!!  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 056
Ниа, Hugчестита дъщеричка  bouquet !Да сте живи и здрави и много да се радвате една на друга ,а гордия татко да си ви глези цял живот Laughing

# 34
  • Мнения: 76
  bouquet честито да ви е жива и здрава и много да ви радва   bouquet

# 35
  • Мнения: 190
Здравейте момичета, вече сме си у дома, благодаря ви за пожеланията. Малката е прекрасна, голяма бузанка:)) Всичко мина добре и съм щастлива вече да сме си вкъщи и да се опознаваме. Като се климатизирам малко пак ще пиша, че сега ми е едно странно още:))
Целувки от нас! Благодаря на всички за подкрепата през тези най- трудни за нас месеци и се радвам, че сега мога споделя с вас това щастие:))

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Nia.M добре сте си дошли!  Hug

# 37
  • Мнения: 991
Ниа, добре сте си дошли! И нали знаеш какво чакаме от теб?  Wink

# 38
  • Мнения: 1 574
Добре дошли в къщи Ниа ,радвайте се една на друга и като ти остане мъничко време ,искаме снимки.
 Mr. Green

# 39
  • Мнения: 98
Честита ви радост у дома! Да е много здрава, усмихната и игрива малката госпожица  Hug

# 40
  • Мнения: 190
ами като незнам как се качват снимки, който има време да ми пише та да ви зарадвам:))

# 41
  • Мнения: 991
Аз вече се зарадвах във ФБ!  Heart Eyes Страхотна е малката Дара!
Това цялото ѝ име ли е, че аз май съм изпуснала? newsm78

# 42
  • Мнения: 190
Благодаря ти QueenBee, там успях да кача, но както казах тук незнам как става:)). Казваме се Дарина- нашия Божи дар:))

# 43
  • Мнения: 991
Ооооо, адашка ни е малката принцеса!  Hug

# 44
  • Мнения: 7 114
А аз чакам новините на друго място. Те вече били факт.
Жива и здрава да е така хубаво отгледана в маминия корем Дарина! Много радост да дарява, с много обич да я даряват!
Честито, Ниа!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт