Сънува ли ли сте детето си, преди да бъде родено?

  • 34 447
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 466
Цял живот живеех с мисълта, че ще имам момиченце... Но като разбрах, че съм бременна, започнах да сънувам момченце, как обувам сини чорапки и наистина си имам момченце. Сънувах през вечер как раждам и не ми дават да гушна бебето - наистина се случи, родих в седмия месец и веднага след раждането изпратиха бебето в друга болница... Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 050
Не съм го сънувала за съжаление, но и аз рядко си спомням сънищата.

# 17
  • Мнения: 1
Аз го сънувах два пъти.Първият беше момиче вторият-близнаци но не помня какъв пол бяха а мъжо пък сънувал момче... Абе каша голяма Simple Smile

# 18
  • Мнения: 15
Ами аз за сега съм го сънувала 2 пъти ... но не като новородено, ами така по-големичко  Grinning

# 19
  • Мнения: 808
Доколкото си спомням не съм сънувала бебето докато бях бременна.

# 20
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 754
Не съм я сънувала, но аз много рядко си спомням сънищата.

# 21
  • Мнения: 11 840
Когато наближи раждането сънувах много пъти как раждам Simple Smile, бебе видях само веднъж, видях и лице, но нямаше нищо общо с истинското после  Mr. Green.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Спомен имам, като сънувах дъщеря ми няколко месеца преди да вземем
решение за бебе. Интересно е ,че е същата инатлива госпожица,като от
съня ми, пожелах си я тогава и я получих. Странно е...

# 23
  • Мнения: 198
Да,сънувала сам детето си,преди раждането.Сънят беше още преди да забременея.В него ясно си спомням трите имена на детето,с които го записах.Към днешна дата,синът ми е кръстен точно по-този начин.

# 24
  • Мнения: 8 999
Сънувах доста често, докато бях бременна, че раждам супер леко и бързо, почти неусетно. Толкова ме беше страх от пустото раждане, че явно доста ме е притеснявало това.
Но ясновидски видения съм нямала.

# 25
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Не знам дали съм сънувала. Може и да съм, но да не помня. Видях едно напълно непознато човече.

# 26
  • Мнения: 60
обикновено от сънищата не помним подробности, така че не знам дали бихте могли в съня си да видите детето си

# 27
  • София
  • Мнения: 44 106
не, не съм...явно се вълнуваш повечко от предстоящето.

# 28
  • Мнения: 1 414
Сънувах доста често и бебето и раждането, може би беше провокирано от нетърпението ми вече да я гушкам  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 27 524
Не, не съм сънувала.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт