Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 404
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 945
  • Мнения: 1 377
И аз съм се насочила към този момент. Ще го ползвам за навсякъде, без лице. И мъжа ми иска да го ползва (освен, че ще го плати хохо). За бикини линия ползвала ли си го?

Аз сигурно ще го пробвам и на лице като събера смелост.Simple Smile

На въпроса ти - да, само че там се повлиява по-бавно.

# 946
  • Мнения: 12 726
Момичета, вече чух няколко истории  от познати на познати (но все пак) , на които им се е случвало след лазерна/фотоепилация окосмяването да се засилва, т.е се получава обратен ефект. И също козметичката на моя приятелка твърди,че фотоепилацията води до много врастнали косъмчета. Едва ли не всички косъмчета са врастнали, защото са отслабнали и ни могат да излязат на повърхността. Можи ли дамите, които ползват фотоепилатори ,да споделят от своя опит, дали са се сблъсквали с подобни проблеми. Благодаря!
Някъде бях чела че такъв ефект, май го нарекоха парадоксално окосмяване, се получавал когато се обработват зоните с прекалено нисък интензитет на светлината, та било важно апаратът да е правилно настроен. Това водело до стимулиране на растежа на косъмчетата, вместо да им навреди. По принцип за неща, прочетени на сайт на салон, който би имал печалба ако хората не смеят да се правят сами вкъщи, си имам едно на ум, но явно има такова нещо.
Относно врасналите косъмчета - ами то нищо не расте, какво да врастне? Поне при мен или не поникват изобщо, или си растат нормални косъмчета, но по-бавно. Не стават по-тънки. По принцип при всякакъв друг метод си ми врастваха много, не са нито дебели, нито твърди и не винаги успяваха да пробият кожата.

# 947
  • Мнения: 6
Искам да попитам на модела Лумеа на приставката за тяло има ли стъкълце? Да не би да е имало, а да ми е паднало? Защото на приставката за лице има стъкълца.

# 948
  • Мнения: 9 865
Не е паднало, на тази приставка няма стъкло.

# 949
  • Мнения: 1 377
Потвърждавам, има само това навътре на около сантиметър, което е. Мен ме притеснява обаче, че това въпросното се покри с леки петънца, като помътнявания. Това проблем ли е, вашите така ли са?

# 950
  • Мнения: 9 865
Трябва да го почистваш стъклото на самата лампа, ако се изцапа твърде, няма да има ефект. Аз моето си го прибърсвам след всяка употреба.

# 951
  • Мнения: 1 007
Потвърждавам, има само това навътре на около сантиметър, което е. Мен ме притеснява обаче, че това въпросното се покри с леки петънца, като помътнявания. Това проблем ли е, вашите така ли са?

СЕга погледнах и моето има петънца, почистих ги с кърпичката, дано да не е индикация за проблем.

# 952
  • Варна
  • Мнения: 126
Момичета аз до сега съм направила 4-ри процедури през 15 дни. Според приложението ми излиза , че следващата пета процедура е след месец и седмица, но на мен ми се струва че е твърде голяма почивка.
Вие след колко време направихте петата процедура?

# 953
  • Варна
  • Мнения: 126
Момичета аз до сега съм направила 4-ри процедури през 15 дни. Според приложението ми излиза , че следващата пета процедура е след месец и седмица, но на мен ми се струва че е твърде голяма почивка.
Вие след колко време направихте петата процедура?

# 954
  • Мнения: 731
Момичета аз до сега съм направила 4-ри процедури през 15 дни. Според приложението ми излиза , че следващата пета процедура е след месец и седмица, но на мен ми се струва че е твърде голяма почивка.
Вие след колко време направихте петата процедура?

приложение за телефон ли имаш предвид?

# 955
  • Варна
  • Мнения: 126
Да, изтеглих си приложението на Филипс лумиа

# 956
  • Мнения: 731
МАБ, не знаех, че има. Дърпам го сега и аз. В петък поръчах 2005 , мислех 1995, но 2005 ми допадна пвоече заради приставката за по-голяма площ ( все пак и ММ ще го ползва) и нямам търпение да дойде в понеделник и да го използвам Simple Smile

# 957
  • Варна
  • Мнения: 126
Много ми е полезно приложението само изчислява кога е време за процедура и напомня ден предварително. Единствено ме озадачава, че петата процедура е чак след пет седмици след четвъртата, но явно се разреждат и не са толкова на често.
Аз бях доста скептична тъй като съм с тъмно русо окосмяване,но резултатът е впечатляващ и съм супер доволна. Единствено ме е  яд , че не съм се сетила по-рано да инвесстирам в това чудо Simple Smile

# 958
  • Мнения: 1 753
Отдавна съм писала в темата, чудех се тогава какъв фотоепилатор да си взема, ами заради промоция си купих един от най-евтините им модели- SC1995.
Уж съм от най- подходящите, но някак не ми се рискуват едни 1000лв.
Вече направих първата процедура, за сега съм доволна, имам си няколко плешиви петна(колкото нокът). Simple Smile

# 959
  • Мнения: 731
Много ми е полезно приложението само изчислява кога е време за процедура и напомня ден предварително. Единствено ме озадачава, че петата процедура е чак след пет седмици след четвъртата, но явно се разреждат и не са толкова на често.
Аз бях доста скептична тъй като съм с тъмно русо окосмяване,но резултатът е впечатляващ и съм супер доволна. Единствено ме е  яд , че не съм се сетила по-рано да инвесстирам в това чудо Simple Smile

Дааа, аз също го свалих. Регистрирах се и го разгледах. Направено е много удобно, спестява ти време да смяташ коя зона кога ти се пада.. отделно с това напомняне е още една точка отгоре. Нищо особено не е , ама ето - удобство. Само да питам дали съм разбрала правилно - бръснат се или кола и на следващия ден се третират с фотоепилатора? ММ иска да ги маха на ръцете, маха си ги с тези кремовете, но четох, че не се препоръчва да се махат така преди процедура... 😥😥😥

Общи условия

Активация на акаунт