Обаждат се вече с ритничета ЮНСКИТЕ момчета и момичета

  • 22 256
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 40
Здравейте и от нас,как сте?Искам да ви питам усещате ли си матката,или...аз съм вече  Crazy

Не само, че я усещам - ами все едно последната седмица изведнъж започнах да я усещам много! Почва да ми става неудобно да седя/лежа в преди любими за мен пози, опъва ме ако стана рязко, а и имайки предвид колко ми порастна корема - както казва милото "вече съм много бременна"  Laughing Сигурно ми личи така, защото съм слабичка и с много тесен таз (и корема расте напред). Може би и затова усещам всичко - а може и да е нормално. Ей това, че незнам кое е нормално и кое не направо ме влудява!

А това дето мърда и те гъделичка май е бебето в матката Wink

# 661
  • Мнения: 3
Добре хайде сега аз да ви питам гледам на мимси резултата Free - bCG(бета-хорионгонадотропин) MoM   0.47      част от медианата (Mo) ....а моя е 1.76 не е ли много голяма разликата. Това дали е в норма?

# 662
  • Мнения: 14
emsi4ka и аз усещам нещо подобно.Като легна по гръб и като топчица я усещам в корема си  Simple Smile Усещам някакво помръдване сякаш,ама не съм сигурна дали е бебето  Embarassed

# 663
  • Мнения: 201
Привет момичета Simple Smile

Днес съм на 4D и стискайте палци всичко да е както трябва  Praynig Надявам се вече и да разберем пола  Grinning А днес също така се навършват 7 години откакто отказах цигарите  bowuu Много съм доволна, че успях да се преборя с тях  Simple Smile

kateto_85 и аз имам следи от коластра по сутиена, едни такива жълти точици, но до колкото знам е напълно нормално  Simple Smile

emsi4ka и аз си усещам матката  Wink

# 664
  • Мнения: 6
Добре хайде сега аз да ви питам гледам на мимси резултата Free - bCG(бета-хорионгонадотропин) MoM   0.47      част от медианата (Mo) ....а моя е 1.76 не е ли много голяма разликата. Това дали е в норма?

Morova  на мен и сестра ми, с която си бремеем заедно, също е голяма разликата, но и на двете ни казаха, че изследванията са добри. Ако имаш някакви притеснения, можеш да поискаш разтълкуване във форума към кабораторията http://www.lmpbg.org/forum/viewforum.php?f=6

# 665
  • Мнения: 427
Не знам дали е бебко....?!А поболква ли ви лекинко по някога?

# 666
  • Мнения: 300
http://go.aukro.bg/apollo-11-all-in-one-a-tomato-hauck-i2053686642.html
Този вариант ми харесва, но моя мъж е решил вече друго.
Ако искате погледнете в Аукро количките, пълно е с Чиполино, Бертони и Кенгуру, ама има и много на Хаук, даже Малибуто го видях там на 417лв.
Плодче, а Кобрата на АВС я видях на 550лв но в розово, пак в Аукро.

Емсичка, да като имам контракция и като ме стегне тогава леко ме заболява

# 667
  • Мнения: 0
Здравейте тумбачета,
Незнам какво расте, какво мърда в коремчетата ни, но снощи по едно време като станах от леглото и така ме преряза ниско долу в ляво, че не спря да ме реже цяла нощ, чак краката ми изтръпнаха и отзад под кръста. Днес вече съм по-добре като че ли, но какво беше това незнам, пак се разпъвам ли, какво се случва, какви са тия бодежи и аз като емсичка май полудявам.
А за днешния ден, нищо му няма, ден като ден, аз съм родена на 13 и вярвам, че това число ми носи късмет. Най-хубавото е, че утре е събота и ще спя и ще се търкалям в леглото колкото си искам, откога бленувам да се наспя, много ми е трудно ставането, а вечер докато легна и заспивам на секундата, за сънищата почти всяка вечер сънувам мнооого интересни и вълнуващи сънища Blush mimsy веднъж и аз сънувах моя бебешок, мисля че все по-често ще ни се случва отсега нататък.
 

# 668
  • Мнения: 0
здравейте
аз писах че имам проблем с лешкоцитите в урината и сега съм в болничен на антибиотици
и ако вдигна температура ще ме вкарат в болница- моля се да се оправя по бързо
Иначе чакам момиченце-  newsm03

# 669
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Здравейте момичета Simple Smile

Първо публично за благодаря на Juletoo!!!! Ако не беше щях още да се лутам из Майчин дом или по пътя натам Simple Smile Заведе ме на това изследване на щитовидната жлеза Simple Smile

Freed, количката, която си харесала е много хубава. Аз също се бях спряла на тази или ако е била малко по-различна, но същата марка и рамка. Проблема беше, че не можех докато я бутам да й вдигна предните колелца... Затова пробвай в някой магазин как е Simple Smile Много е приятно да  се пробват и виждаш горе-долу дали е маневрен лесно сгъваема и т.н. Simple Smile

Относно марката БЕРТОНИ, имам много познати, които са доволни от тях, а и хич не са скъпи. За ЧИПОЛИНО, или поне някои техни модели не мога да кажа същото... малко са като танкове и аз първия път като бутах такава за малко (след като моето дете вече не се возеше на количка и имах опит) мислех, че пустото чудо не завива.. Толкова беше трудно.. Не помня модел, но мога да попитам тази мама ако някои се интересува кое не е хубаво Simple Smile

Във ВИС ВИТАЛИС има много неща, особено дрешки на много ниски цени, ако не са ги вдигнали. Но ние предния път купувахме много работи от там за първите месеци Simple Smile Иначе многото неща в началото ги накупихме от един супер як магазин с всичко и не се обикаляш, а влизаш и избираш. но го затвориха Sad

И аз мисля, че петък 13-е е хубав ден Simple Smile Никога не ми се е случвало лошо и даже днес не бях забелязала, че съвпадат Simple Smile



# 670
  • Мнения: 6
Kаринна, скорошно оздравяване! Почивай си повече  bouquet

# 671
  • Мнения: 427
Карина,бързо се оправяй.Аз усещам болка като седя по турски

# 672
  • Мнения: 40
Карина,бързо се оправяй.Аз усещам болка като седя по турски

Незнам дали болка, но със сигурност често усещам дискомфорт и гледам да сменя позата. То занапред ще ни е все по-малко и по-малко удобно...  preggo

# 673
  • Мнения: 1 427
Ей сега звъннах на мойта докторка да си променя часът на ЖК-то си- вместо да ходя понеделник за ЛК и сряда за ЖК-да ги сместя двете заедно.Тя се съгласи,обаче като я помолих да ми обясни къде ще ме праща за ЛК,тя се изказа пак ,че на място щяла да ми обясни-да не съм се натоварвала  smile3511 smile3511 smile3511 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Писна ми от тази жена! Не стига,че за всичко и тегля думите с ченгел,че видозонът и е стар,ами и ме третира като малоумница  #Sniper #Sniper #Sniper
Дано поне четвъртъка на чстно където ще ходя да ми покажат всичко и да се види пола,че  и мен ме сърбят ръцете вече за пазар Grinning

# 674
  • Мнения: 63
Каринна дано ти мине бързо, да не стигаш до болница.
kimberlli имах такива усещания с предишната бременност. Бебето беше навътре и притискаше нерви на гръбнака и крака, а когато зарита активно към 7ми месец - ужас!Не се плаши де, но ако имаш изтръпване и прерязване може би е такъв случая. Хубавото е че минава като се премества плода.
Точица всичко ще е наред.
Аз да ви кажа затънах в домашна работа, от сутринта не седнах,та си почивам малко с вас.А тепърва ще излизам с дъщерята да си купува дънки и пуловер  Sad. Ужас ви казвам, няма избиране, хиляда пъти й припомням, че не мога да обикалям сто магазина, ама кой да слуша!Добре че времето е слънчево.

А тъй като сме на прага на нова тема, изплагиатствах предложения за заглавие:

ЮНСКО бебе, дай ми знак - ритни коремчето ми с крак!

Половината от чакането мина, дръж се ЮНСКАТА дружина!

През ЮНИ сладкото тумбаче ще е малко пеленаче.

Общи условия

Активация на акаунт