Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Ех, че хубаво ни започва новата тема!  newsm44

Честито на Любчето! Да е жива и здрава малката красавица!  smile3501

# 46
  • Мнения: 153
Честита рожба на мама Любче! Да им е жива и здрава Мария и много да радва цялото семейство!

# 47
  • Мнения: 9
Привет дами Hug

Честита дъщеричка Любче. Да ти е жива и здрава сладката Мария и многоооооооо да те радва Heart Eyes  ylinfant newsm51 а на теб бързо възстановяване Simple Smile

# 48
  • Мнения: 91
Ох, Старлет, тръпки ме побиха. Хем толкова чакахме новината на Любчето...

Честита дъщеричка Мария на Любчето!
Да ти е жива и здрава и много да те радва, миличка!   bouquet  Hug  Heart Eyes


Някой има ли новини от Нов Ден... притеснено ми е за нея...

Благодарско за новата темичка!   bouquet

Мале, не мога да повярвам, че дойде нашият ред...

# 49
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Валентина, и аз се просълзих, като ми звънна Любчето... А от сутринта чакам...

# 50
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТОООООО ЛЮБЧЕ!!!! Да е много здрава малката принцеса, да слуша мама и татко!!!!!

Момичета както написах и във FB  ПОЧНА СЕЕЕЕ   Hug    bouquet     
Толкова се радвам за първите ни бебета тук, че място не мога да си намеря  Crazy  Heart Eyes   
На всички ни много леко раждане и здрави бебчовци  Hug


Искам да ви питам, утре ще ходя за тест за алергии за упойки, знаете ли какво представлява този тест и след колко време се отчитат резултатите, и трябва ли да не съм яла, пила,  или нещо подобно ...  #Crazy  newsm78  newsm78  Sick

# 51
  • Мнения: 208
И тук честито на Любчето.

Какво ли става с NovDen? Всеки ден се надявам да пише.... дано всичко е наред.

Ангелче, относно упойките. Претърпяла съм 2 операции със спинална. Болка няма, но има много неприятно усещане. Да те отпусне също не вярвам. И двата пъти операцията ми продължи не повече от час, а после пълното възстановяване на чувствителността на крайниците продължи 2 часа. Аз смятам да си спестя, всичките усещания на спиналната упойка - убождането в гърба, усещането, че ти бъркат и после връщането на чувствителността на краката. После не ми се е случвало да изтръпват, но като цяло не ми допадна.
Пълната - и там имам известен опит няколко пъти. Зависи от качеството. Имах случай, в който ми се гадеше след това и 24 ч ту заспивах, ту се будех. Също така от райския газ ми се дразнеше гърлото и ме караше да кашлям, но малко. А и не всяка пълна е придружена с райски газ. Та като цяло мога да обобщя, че предпочитам да си поспя, пък те все ще ме събудят да си видя бебчето. А и още нещо аз като се вълнувам треперя като лист. Колкото и да са ме увързали на масата, по-добре да не преча на лекарите. Има хора, които изпадат в паника и това също пречи на бързото протичане на операцията.

# 52
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТО, ЛЮБЧЕ! ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ СКОРО ДА СЕ ГУШКАТЕ ВКЪЩИ!


Мами от Пловдив искам да питам избрахте ли  вече педиатър,аз днес влизам в 37 седмица и още не  съм избрала.
Синът ми е при Марияна Апостолова в Кючук Париж и въпреки, че се преместихме и живеем вече в Кършака ще записваме бебо пак при нея, че си има отделна стаичка само за бебета, а не на едно с възрастните. Но тя ми е само за ваксините, а имам абонамент в Детска Клиника ВЕЛА, от които съм си много доволна.

# 53
  • Мнения: 782
Честито, Любче! Да е жива и здрава малката принцеска и само да ви радва  Heart Eyes

Ехаа, много готино, бях забравила какво е цяла тема да трепери като се появява нов живот  Grinning

Lucanka , извастен ми е този трик, но не съм му привърженик  Peace Реване, местене, всичко си зависи от бебето и майката  Wink

# 54
  • Мнения: 115
Благодаря за новата тема    bouquet
Любче честито маме!!!Живи, здрави и много щастливи   bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • Мнения: 678
     Добре Дошла на този свят Мария!
  
                              Днес е ден на мама и тати, рожбичка си имат те!
                     Да е жива, здрава и щастлива, и да бъде най-послушното дете!


# 56
  • Мнения: 14
ЙEEEEEEEEEEEEEEЙ!!!!!

Браво на Любчето! Много се радвам! Още една Мария- родена на 9ти януари! Най-добрата ми приятелка е родена на този ден и също се казва Мария! Дано дъщерята на Любчето да е прекрасен човек като моята Мими!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много съм щастлива и ще се радвам със всички мами!
Има ли мама, която мисли да ражда на 5ти февруари? Ако всичко е наред при нас, може би това ще е датата.

# 57
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
[Има ли мама, която мисли да ражда на 5ти февруари? Ако всичко е наред при нас, може би това ще е датата.
Joy Алекса, не се стърпях, извинявай!  Hug Какво мислим ние и какви планове има за нас Господ са 2 различни неща. Друго е, като е планово вече, макар че понякога и плановете се променят.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 26
Здравейте мами, аз май почти не пиша вече, но ви следя редовно  Simple Smile

Първо честито на Любчето и живички и здравички  Peace

И аз да се отчета, че му се вижда края вече. Днес бях на консултация, докито каза, че бебока е цели 3.400кг. всичко е наред с води, плаценти и т.н. Иначе в четвъртък съм на преглед при д-р Танев в АГ-то, там съм решила да раждам, и ще обсъждаме дата на секциото да видим кога ще е, предполагам, че до края на месеца бебо ще се е появил вече, освен ако не реши да се появи по-рано  Laughing

# 59
  • Мнения: 15
Честито на мамаааа Любчее , да е жива и здрава дъщеричката й Мария и да е гордостта на мамаа и татиии   bouquet  bouquet  bouquet А на мама бързооо възстановяване Simple Smile
Верно се почна с бебевалежаааа  newsm44 newsm68
Tutence За теста за упойки няма значение дали си яла или пила . Като ти направят тестуването ,чакаш половин час и анестезиолога ти гледа ръцете и казва ако имаш алергии , записва и това е Simple Smile Единственото е че не трябва да си сгъваш ръцете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт