Отговори
# 60
  • Мнения: 67
хайде и тука да честитя на мама Любче дъщеричката Мария!!!!!! Да са живи и здрави и двете, и бързо да се възстановяват и да се прибират вкъщи!!!!!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 301
Ехееее Кембо това бебе 5 кила ли ще е!Хе хе  bouquet  bouquet  bouquet
Що секцио?О4и?

# 62
  • Мнения: 222
Честита Мария на мама Любче!   bouquet
аз днес бях на изследвания от-до вкл и фекална - не знам защо....
арника и аз взех ама 5 CH , по принцип лекувам малкия така и съм страшно доволна, но мисля да я пия до раждането щото не се знае упойки, системи как ще си взаимодействат...
моето първо раждане беше индуцирано и измъчено, та няма какво да разказвам, моля се само това да си тръгне само преди термин... Praynig

# 63
  • Мнения: 14
ХахаХа   Старлет , Mr. Green Laughing Наистина звучи смешно, ама имам предвид дали някоя си е определила за секцио този ден Stuck Out Tongue  Вярвай ми, полудях!  ooooh! Къде гледахме с мъжа ми едно предаване за нумерология и казаха супер верни неща и за мен и за него спрямо "числото на живота ни" и почнах да чета в нета,..

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Любче, Честито ти съкровище! Да расте бързо, здравичка и усмихната, много да папка и да спинка! Ти да се възстановиш бързо и като "си дойдеш" Grinning да разказваш!  bouquet

# 65
  • Мнения: 9
Алекса моя доки беше казал 4-5 февруари ще вадим бебо...после като видя календара пада се събота и неделя....каза аааа ела на 3-ти за последни изследвания,прегледи, тестове и т.н и на 6-ти /понеделник/ го вадим Laughing Така,че и аз незнам какво ще стане до тогава. Ако тръгне само...няма събота няма неделя hahaha
Момичета, да Ви питам имате ли идея дали е заразна болеста *Туберколоза за млечната жлеза*? Направо ще полудея от мислене. Поставиха на свеки тази диагноза, и понеже бяхме заедно по празниците / незнаехме за болеста/ ,може ли да сме се заразили?  Shocked newsm78

# 66
  • Мнения: 0
Petetoy   Hug  тъкмо си представях някакви касапски действия върху себе си  Twisted Evil           хахахха   Mr. Green  спаси ми съня довечера   Heart Eyes

# 67
  • Варна
  • Мнения: 26
Ехееее Кембо това бебе 5 кила ли ще е!Хе хе  bouquet  bouquet  bouquet
Що секцио?О4и?

Имам изкуствена вътрешна леща на едното око, това беше когато бях на 7 години, 15 год. след това ми се възпали окото и се наложи трансплантация на роговица и отново смяна на лещата, абе ужасии, но сега е добре. За съжаление поради тези интервенции се налага и секциото, въпреки че хич не ми се иска, много ме е шубе  #Crazy
А иначе за килата на бебо, незнам колко са достоверни тези ехографи но докторката каза, че и да има разлика тя няма да е голяма, аз самата съм се родила 4.300 и 54 см. А и татко му на бебе не е за подценяване  Laughing

# 68
  • Мнения: 25


Честита дъщеричка Любче!!!
 Да ви е жива и здрава, а на теб бързо възстановяване и скоро да се гушкате в къщи!!

Кембо и аз съм при Танев в четвъртък, може да се видим Simple Smile

Арниката е хубаво нещо, но като крем, мажа си краченцата като се подуят, много съм доволна. Иначе не смятам да пия. Без лекарско предписание вече и чай не пия.

И на мен на моменти много ми се иска да родя вече, много ми тежи, ама когато иска бебо тогава, надявам се само да не пренося. Иначе като незнам какво е и ми е едно спокойно Mr. Green за нищо не се притеснявам.

# 69
  • Мнения: 17
Ох,аз все за кърменето мисля-много искам,а все си мисля,че няма да успея...Чудя се следното:
Ходих на лекция и там казаха-"гърдата съдържа първо,второ и трето мляко.."-значи слагам бебето на едната гърда и то се нахранва или ако трябва допълваме от втората...ами тогава втората остава пълна-какво правим с нея-изцеждаме ли я? или я оставяме до другото кърмене,когато започваме с нея?????
И другото:ще бъда секцио и в болницата ще съм 2 дни в реанимация и може би на третия ще ми дадат бебчето..през тези два дни мисля да стимулирам гърдите с помпа, но какво да правя с тази коластра,която евентуално ще изцедя..да я хвърлям?нали е най-полезната?..
и ако на третия ден е слязло вече млякото , а коластрата е спряла-бебето направо мляко ли ще засуче...
Споделете ми вашия опит!!!

# 70
  • Мнения: 219
Момичета, а тази арника за какво я пиете  Hug

Уж за по-бързо и по-лесно раждане, а също и за по-бързо възстановяване. По принцип са малко противоречиви отзивите за нея. Има цяла темичка между другото. А бихте ли споделили от къде я купувате, как се прилага и такива неща? Рали?....

Elileni, Starlet, по 5 зрънца на ден 9 или 5 CH, аз пия 9. Те са на Boiron и ги продават във всяка аптека предполагам. Да, Ели е права, че за това се пие. Пробвам, пък ще видим. Защо противоречиви, Ели? Ти какво си чела? Аз само хубави неща и повечето от лекари.

Много се радвам за Любчето! Нека й тук и честитя рожбата и пожелая на малката принцеса много здраве, усмихнати очички и весели игри! Да е будно и добро дете! Манекенка ни е тя с тези фини размери!  Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 45
Честита дъщеричка на мама Любче да е жива и здрава и да радва всички.
Може ли да ми изпратите и на мен паролата за ФБ.
Аз също ще раждам в Тина Киркова секцио началото на февруари и макар, че съм имала едно секцио преди повече от 8 години сега си ме е още по шубе, ама няма връщане назад.

# 72
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА СТАНАЛИТЕ МАЙЧЕТА НОВ ДЕН И ЛЮБЧЕТО!
Да са ви живи и здрави и мнооого да ви радват!
Много се радвам и вълнувам че се появиха първите бебенца в темичката ни! Simple Smile
Много бих искала да дойда на срещата ,но едвам се движа. Чакам да минат още три седмици да дойде и моето секцио,че ми е тежко вече а и с тези контракции все съм под напрежение да не тръгне да излиза бебка по-рано,нищо че пия магнерич,пак си се появяват.

# 73
  • Мнения: 12
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ЛЮБЧЕТО - ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДВЕТЕ И ДА СЕ РАДВАТЕ НА ВРЕМЕТО ПРЕКАРАНО ЗАЕДНО!
Не успях да дочета последните странички от предната тема и хоп- в новата- много е хубава !
Днес бях на ЖК- пораснала съм с още 1 кг. Laughing Слушаха с апаратчето тоновете на бебчо и са добре, но малко ми стана гадно от думите на акушерката " това бебче въпреки всичко не се предава и му се живее "Като се прибрах си поплаках мъничко по този повод, но сега пак съм с добро укещане за нещата.
Утре ще ходя при доктора да се разберем за серклажа, секциото и всичко останало.Ще ме прегледа вагинално и МБ.

# 74
  • Мнения: 62
Ехееее кога изписахте толкова Simple Smile Аз още запис не съм направила за новата темичка:))

Общи условия

Активация на акаунт