Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 29

• 30 382
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
# 19
# 20
İkimizden biri ölmüş olabilir

Röportaj: Gülbahar KARAKUŞ10 Ocak 2012

“Öyle Bir Geçer Zaman ki”de heyecan dorukta... Büyük aşkı Soner’in kendisini nikâh masasında yüzüstü bırakmasıyla bunalıma giren Aylin, yeni bölümde eline silah alıp onunla yüzleşmeye gidiyor

İkimizden biri ölmüş olabilir

“Öyle Bir Geçer Zaman ki”de heyecan dorukta... Büyük aşkı Soner’in kendisini nikâh masasında yüzüstü bırakmasıyla bunalıma giren Aylin, yeni bölümde eline silah alıp onunla yüzleşmeye gidiyor.

Bu akşam dizide o silah patlayacak. Peki kim vurulacak? Soner’i canlandıran Mete Horozoğlu “Ben öldüm herhalde” diyor. Dizinin Aylin’i Farah Zeynep Abdullah, akılları karıştırmak için atılıyor: “Ben de ölmüş olabilirim, merakla bekliyoruz.”

Fotoğraflarınız çekilirken çok uyumluydunuz, sette de bu kadar uyumlu musunuz?
Mete Horozoğlu: Tüm ekip uyumlu.

Mete Bey nasıl bir rol arkadaşı?
Farah Zeynep Abdullah: Ben Türkiye’ye ilk geldiğimde kimseyi tanımıyordum. Dizide Mete Horozoğlu’yla rol alacağım söylenince, biraz araştırayım dedim. “Nefes” filmini izledim. Sonra dedim ki; “Benim kamera karşısında hiçbir deneyimim yok, bu filmde gördüğüm oyuncuyla nasıl oynayacağım?” Sette de çok gergindim. Bana en büyük desteği verenlerden biri oldu Mete. Sette bazen kalabalık ve gürültü yüzünden konsantrasyonunuzu sağlamak zor oluyor, gerildiğim anlarda Mete beni sakinleştiriyor.

Peki ya Farah Hanım?
Mete Horozoğlu: Farah, hiç bana kamera görmemiş bir oyuncu hissiyatı vermiyor. İyi bir rol arkadaşı, çok yetenekli. Dizi ekibindeki herkes öyle. Yönetmenimiz Zeynep Günay Tan, hamuru çok iyi olan oyuncuları seçmiş. Bu kadar yeteneği bir araya toplamak da bir yetenek.
Farah Hanım, gerçekten merak ediyorum; Aylin, Soner’e nasıl o kadar aşk dolu bakabiliyor? O an neler düşünüyorsunuz, rol yaparken aklınızdan neler geçiyor?
Farah Zeynep Abdullah: Bilmiyorum. Bir şey düşünmüyorum. Zaten o anlarda düşündüğüm bir şeyin olmaması gerekiyor. Sadece Aylin’in orada nasıl düşündüğünü tahmin etmek gerekiyor.

röportajın tamamı linkte...

Последна редакция: вт, 10 яну 2012, 09:07 от MAMA-AN

# 21
Добро утро и лек ден  Hug Hug Hug

# 22
# 23
Mete Horozoğlu`nun kötü rol itirafı

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Soner karakteriyle izlediğimiz Mete Horozoğlu, zaman zaman kötü oyunculuk çıkartabildiğini söyledi.

"Bu sahneyi çekemeyeceğim" dediği zamanlar olduğunu belirten Horozoğlu, "'Kötü oynadım, olmadı' diyoruz zaman zaman. Oyunculuktaki başarı, ortak çalışmayla alakalı. Oyuncu kadar ekip arkadaşı ve yönetimi de önemli. Orada bir durum var, onu oynaman lazım. Bu aşk olabiliyor, öfke olabiliyor, nefret olabiliyor. O durumu çok net tarif etmen lazım. Bazen ?Daha iyisi yapılabilir? dediğimiz anlar oluyor" diye konuştu.
10 Ocak 2012 Salı 05:21:18 

# 24
Fahar Zeynep Abdullah, Mete Horozoğlu"na müteşekkir

Fahar Zeynep Abdullah, dizi için Türkiye'ye geldiğinde kimseyi tanımadığını ve sette kendisine en çok yardımcı olanlardan birinin de Mete Horozoğlu olduğunu söyledi.

Abdullah, "Ben Türkiye?ye ilk geldiğimde kimseyi tanımıyordum. Dizide Mete Horozoğlu?yla rol alacağım söylenince, biraz araştırayım dedim. ?Nefes? filmini izledim. Sonra dedim ki; ?Benim kamera karşısında hiçbir deneyimim yok, bu filmde gördüğüm oyuncuyla nasıl oynayacağım?? Sette de çok gergindim. Bana en büyük desteği verenlerden biri oldu Mete. Sette bazen kalabalık ve gürültü yüzünden konsantrasyonunuzu sağlamak zor oluyor, gerildiğim anlarda Mete beni sakinleştiriyor" diyor.
10 Ocak 2012 Salı 05:18:17

# 25

Kalbim 4 Mevsim

Kalbim4 Mevsim, hayatında ardarda gelen felaketlere göğüs geren Buket'in her şey bitti derken tekrar hayata tutunmasını ve parçalanmış ailesini tekrar biraraya getirmek için gösterdiği çabayı konu ediyor.
Yıl 2011; İstanbul'un ünlü çorbacısı Saadet Sofrası'nın sahibi Cezmi'nin (Bülent Varlıer) etrafında gelişen hikaye, Cezmi'nin büyük kızı Buket (Ayça Varlıer) ile Ankara'da başlar. Buket, Bakanlık'ta çalışmakta, iş adamı olan eşi Selçuk ve oğlu Alp ile yaşamaktadır. Aynı zamanda müsteşarın sağ kolu olan Buket,iş çevresinde disiplinli çalışması ve imtiyazlar konusundaki hassasiyeti ile tanınmaktadır.
Her anlamda güçlü ve özgür bir kadın imajı çizen Buket, yoğun iş temposu içerisinde ailesine gerektiği kadar vakit ayıramamaktadır. Oysa en büyük isteği ailesini bir arada tutabilmektir.
Buket, müsteşar ve vali ile birlikte İstanbul'da gerçekleşen bir toplantıya katılmış ve toplantının ardından müsteşarın isteği ile haberi olmadan Saadet Sofrası'na götürülmüştür.
Buket, yirmi iki yıl önce ölen annesinin vefatının ardından, babasıyla tüm bağlarını koparmıştır. Ancak kız kardeşi Aslı (Merve Oflaz)ve çok sevdiği halası Nezaket(Tulay Bursa) ile görüşmeyi sürdürmüştür. Aslı, başkomiserlik yapan (Mehmet Mehmetof)Burak'la evlenmek üzeredir ancak Cezmi, bu evliliğe sıcak bakmamaktadır.
Dizi, parçalanmış ailelerin yaşantılarından yola çıkarak, hayatın içinde sıkışmış ancak bunun üstesinden gelmeyi başarmıs ya da başarmak icin çaba sarfeden insanların hikayesini etkileyici bir şekilde anlatıyor.

# 26
# 27
# 28
AYLİN ELİNDE SİLAHLA SONER'İN YANINA GİDİYOR!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de bu akşam olay var.
10.01.2012 09:40:00
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/aylin_elinde_silahla_soner_ … nina_gidiyor_.htm

# 29
МАМА-АН   bouquet много си се старала за новата тема.
Филмографиите на двамата видях си добавила, хубаво ще е да останат и в бъдеще.

Благодаря ти много!

Общи условия

Активация на акаунт