За другия

  • 14 553
  • 176
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 739
Ходя с него да го придружавам по състезанията му, въпреки че хич не ми се ходи, особено през зимата и като е студено, че той е ориентировач и все по горите ходи. И за да му доставя пълно удоволствие го щракам и с фотото. Доволен е човека Wink

# 31
  • Мнения: 4 668
Заради него се прежалвам да ходя по планините  Simple Smile Това е едно от най - омразните ми неща - мързи ме , досадно ми е и не виждам никакъв смисъл да се опъна до някой връх  Crazy Не го правя често , но от време на време се съгласявам да го придружа и най - важното - не мърморя по целия път  Grinning
Старая се да се държа прилично с жената на брат му , на която при други обстоятелства бих избила зъбките  Twisted Evil
Взех куче заради него , защото много му липсваше предишното му , което почина ... Е , сега съм повече от влюбена в булдога , но това е тайна  Wink
Качих се на ски на 28г. ....ужас ... все още карам понякога , за да му правя компания , но се старая повечето пъти да изклинча  Simple Smile
За друго не се сещам засега ...

# 32
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
За 8 години живях в три различни държави, едната от която островна и много бедна, в 3 различни континента.
Заради естеството на работата му съм сама в 90% от времето и го карам хем майка, хем баща, мъж и домакиня у дома. Понякога ми идва много нагорно.
Проядох пържен бекон на закуска, опитах се да изгледам с него всички серии на Джеймс Бонд, Междузвездни войни, Хари Потър и всякакви други с кървища, побоища и безмислени престрелки.

# 33
  • Мнения: 5 940
пътувам по-малко, отколкото ми се иска, защото той е домошар
спрях да ходя на преходи по планините, но вися край язовирите за риба /това не го смятам за кой знае какъв компромис, защото ми хареса и второто/
не спя на палатка вече
гледам Хоби ТВ

# 34
  • Мнения: 3 447
пътувам по-малко, отколкото ми се иска, защото той е домошар
спрях да ходя на преходи по планините, но вися край язовирите за риба /това не го смятам за кой знае какъв компромис, защото ми хареса и второто/
не спя на палатка вече
гледам Хоби ТВ

Темата може да се превърне в "размяна на съпрузи"  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 46 558
Може и да има, но не се сещам.
Не защото не съм искала, а защото не се е налагало.
Може би единствено за детето, аз съм много страхлива и бременността не ми беше в плановете.

# 36
  • Мнения: 5 940
Поне за два-три часа на ден това с размяната не е лошо. Докато отнема въпросното действие Laughing

# 37
  • Мнения: 1 610
 knit ех ако можеше да е толкова лесно.... Laughing като с непотребните вещи....подарявам....заменям 42 год Има още екстри ама  smile3505 да не хартиса....

Какво може да очаква желаещата от него- в най добрия случай за една вечер може да е мъжа на вашите мечти smile3548, после ще сте жената на неговите мечти supermama...не търпи промени!
 Joy Joy

ама ...нека си ми седи newsm78... старото одеалце ми е топличко....


# 38
  • София
  • Мнения: 1 555
Спрях да пуша заради него. А още ми се пуши понякога и повече ме спира той, отколкото някакво друго чувство, че пушенето е вредно и т.н.  Rolling Eyes

За друго май не се сещам. Simple Smile

Понеже няколко пъти се спомена Междузвезни войни - аз пък не бих ги гледала. Много съм лоша, почти винаги аз избирам филмите.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 252
Докато четох си направих извод какъв тиранин съм. Shocked И Ужас.

Никога , ама никога нищо не съм правила защото той го е искал. Или поне не сещам, защото за толкова години брак не може и един компромис със себе си да не съм направила.

ПП Междузвездни войни , "Бандата на Оушън" и разни там подобни никой и за нищо на света не може да ме застави да ги гледам!

# 40
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
На повечето "негови" филми съм заспивала. То не бяха Пришълци, Годзили....
Подлъгах се преди време да отидем на кино и той избра "Kill Bill", изтраях 10 минути и излязохме от киното. Миналата зима свалих по-пълният вариант на Аватар, седмица го гледахме всяка вечер  ooooh! За наказание после той изгледа няколко от моите "женски" филми, които се оказа, че му харесаха.

# 41
  • Мнения: 10 547
Ега ти, ако на това да изгледате филм, които не ви харесва, му се казва жертване.

# 42
  • Мнения: 7 914
Ега ти, ако на това да изгледате филм, които не ви харесва, му се казва жертване.

А повечето от изброените филми са дори хубави. Crazy

# 43
  • Мнения: 11 571
Водих го на Сексът и града 2, беше малцинство.
Той ме заведе на Индиана Джоунс. Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 2 070
Сменям бушоните, ключовете на лампите, паля си сама камината и редя дървата за нея
Тръгнах на работа, след 16 годишен отпуск по майчинство
Не съм сигурна, заради мъж, или заради себе си ги правя тези неща

Общи условия

Активация на акаунт