За другия

  • 14 552
  • 176
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 318
Научих се да плувам, за да се чувстваме добре и двамата на море (това го отчитам като плюс, не като жертва).
Влизала съм в тиня до шия заради него - после ми беше много смешно Simple Smile
Научих се да се вслушвам повече в това, което приказват хората.
Ходила съм на гости в хора, които не понасям...

# 166
  • София
  • Мнения: 7 206
Темата чак сега я видях и малко по диагонал четох.
Но хванах една основна нишка и не знам какво е това безобразие да не сте я пуснали тая тема  десетина години по-рано - щях да твърдя, че насила гледам иначе мега любимите ми Стар Уорс, Индиана Джоунс и Джеймс Бонд.
Представяте ли си какви точки щях да натрупам.
А то сега - нищо.
Май само дето фамилията съм си сменила.

# 167
  • Мнения: 1 252
А! Ред, благодаря, ето фамилията я забравих. Нося неговата, за радост ми допада, много.

# 168
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз катерих планините , то не бяха дневни преходи из Пирин, из Рила .Но пък той се пече на плажа с мен.
преместих се от цивилизацията в дълбоката провинция, което е май най-голямата ми жертва.
та това съм направила по  голямо към момента .Това акто филми , манджи , гости -не го правя.
 Peace

# 169
  • Мнения: 1 280
ТОЙ, е човекът, който е направил много неща и все важни, и съдбоносни за мен.. Обаче , в същото време така ми е късал нервите и се чудя как го изтърпях толкова години.. Много неща съм правила ,които изобщо не са ми се правили.. /което го отчитам за грешка/, особенно си спомням, като кажеше:" Майка ми ни е поканила на гости.."- и аз направо полудявах...единственият ми почивен ден замина.. е, почнахме да ходим по-рядко, и накрая заминахме извън страната, което много ме облекчи по отношение "мама"... Вече не мога да правя такива жертви...толкова  съм изморена от това да се напъвам...Много се променихме и не знам...  ooooh! Това за  гостито в майка му, е само едно от купищата  неща,  ама не знам защо баш за това се сетих....
КОгато правиш много компромиси, губиш себе си , идентичността си...

# 170
  • Мнения: X
Когато правиш много компромиси, губиш себе си , идентичността си...
Ами да, ставаш половинка.  Grinning

# 171
  • Мнения: 1 280
Да, права си.. Laughing, ама аз имах предвид, че губим точно това, заради което едно време са ни харесали... например: независимостта ни, борбеност, справяне с нещата...най-различни такива работи могат да се изброят. Точно заради това,  трябва да знаем къде и кога да спрем да казваме :  добре, ок или Да.   Според мен, в момента, в който станем зависими  , нещата скоро започват да се променят не в наша полза разбира се....

# 172
  • Мнения: 631
Темата е готина и добре поставена - адмирации  Peace
Не мога да кажа, че конкретно съм правила нещо за него - напротив не сме се променили като личности и никой от нас не е искал от другия нещо различно.
Да, правя му любимото ястие, пера, гладя и т.н.т., но това не е заради него - някак не го приемам като задължително. Много вероятно е след време да съм на друго мнение, особено ако живота наложи някакви промени, но засега съм щастлива и доволна - надявам се и той така  Hug

# 173
  • София
  • Мнения: 4 349
За другия - на теория всичко, но на практика .................

# 174
  • Мнения: 2 723
Заради Него се преместих да живея на 2500 км от дома, родителите и приятелите си.
Напуснах работата която обичах, за да се превърна в домакиня.
Изпитвам ужас от летене със самолет, но откакто го познавам непрекъснато ми се налага да летя.

Той се съгласи да си вземем куче, въпреки че години наред се кълнеше, че животно в къщи не би допуснал. В момента песа спи върху него на дивана Simple Smile

# 175
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз катерих планините , то не бяха дълги дневни преходи  и опасни зъбери , .....
 .Но пък той се пече на плажа с мен.
преместих се от цивилизацията в дълбоката провинция, което е май най-голямата ми жертва.
та това съм направила по  голямо към момента .Това като филми , манджи , гости -не го правя.
 Peace

# 176
  • софия
  • Мнения: 507
Научих се да работя с флекс,да сменявам крушки ,да монтирам тоалетна чиния.Търся си сама майстори,ремонтирам сифона,наблюдавам колите "масло,антифриз и тн.н" пазарувам гледам возя и разтървавам тинейджърите,изобщо мога всичко сама защото като помоля за помощ ми отговарят Нали си еманципирана  #2gunfire .Не съжалявам тези умения придобити по неволя ме правят по силна и самоуверена ,знам че каквото и да поискам мога да го направя  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт