Успехът !

  • 3 995
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 401
За мен истината е съвсем проста. Успешен си, когато си себе си и правиш това, което обичаш.

# 31
  • Мнения: 1 127
Да изпитвам удовлетвореност, от това което съм. Да живея в мир и хармония с вътрешното ми `аз. Peace

# 32
  • Мнения: 556
Успех е, че съм създала семейство и съм родила дете, което расте спокойно и обичано. Успех е, че имам приятели, на които мога да се опра  в нужда. Успех е , че съм се развила борбена и не се предавам пред най-малкото предизвикателство.

# 33
  • Мнения: X
Как си мерите успехите ?

Кое е това,което ви кара да се наречете успешни хора ?

Всеки ден успявам с нещо.
Доволна съм,щастлива съм с малките си успехи.

# 34
  • Мнения: 2 674
За мен истината е съвсем проста. Успешен си, когато си себе си и правиш това, което обичаш.

Глюпости! Успешен си когато помагаш на другите!

# 35
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Как си мерите успехите? Трудно, много трудно, т.е. костват ми много труд.
С парите,които сте изкарали ? Не.
С дипломите си ? Не.
Със знанията си в дадена наука ? Не.
С поста,до който сте достигнали в службата ? Не.
С това,че сте се омъжили ? Не.
С децата ? Не, техният живот си е техен, както и техните успехи.
С приятелствата,които сте успели да създадете и съхраните през годините ? Не, нямам приятели.
С отношението си към хората ? Не.

Кое е това,което ви кара да се наречете успешни хора? А кой е казал, че се наричам "успешна"? Това ще го кажат на моето последното пътуване от този свят. Дотогава ... надявам се време много.

# 36
  • Мнения: 814
Чувствам се успешна , когато се сбъдват мечтите ми.

# 37
  • Мнения: 1 525
С това, което съм постигнала сама.
С това, което имам.
Със самочувствието си. Малко или голямо, високо или не...такова ми е.
Това съм.
Имам стимул да искам още и да се стремя към повече. Но умерено. Не обичам риска.

# 38
  • Мнения: 5 361
Имам и дипломи, имам и награди, имам семейство. Имам пари, колкото да живея нормално. Но не се чувствам успешна, защото вложих много от себе си, а не получавам толкова, колкото заслужавам.

# 39
  • Мнения: 2 674
А какво смяташ, че заслужаваш?

# 40
  • Мнения: 1 525
Цонна, защо така репликираш на хората?
"Глупости" за мнението на минзухар.
Сега и въпроса към Nova 2012 ми звучи леко заядливо.
Сподели с нас твоето виждане за успех, как го чувстваш ти.

# 41
  • Мнения: 2 674
Е, алиша защо така с рогцата?

# 42
  • Мнения: 1 525
Не, Цонна. Нямам рогца. Така ми прозвуча. Извинявай.
Сподели и ти.
Успеха е относителен. За всеки е различен. Някои намират за успех съвсем незначителни неща. Други пък винаги са неудовлетворени. Искат още, и още. А ако ги попиташ "колко", едва ли ще отговорят. В съизмерване и сравнение с другите, се губи представа какво имаме и какво търсим.

# 43
  • Мнения: 2 674
Алише, след "Глюпости" си продължавам мисълта в друго изречение. Прочети го и него.

# 44
  • Мнения: 86
За мен успехът е да станеш най-добър в нещо, другите да те уважават заради уменията ти, да се учат от теб и да се равняват по теб. В съвремието, в което живеем парите също са много голям показател за това колко си добър в нещо и колко си успешен. Защото хората си дават парите само за нещо, което им е нужно или го намират за красиво и то ги прави щастливи. А който е напипал пулса на тази нужда и има умението да я удовлетвори е успял.

Хармонията, спокойствието, и т.н. са категории свързани със щастието, а не с успеха за мен.

Общи условия

Активация на акаунт