Успехът !

  • 3 996
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 674
Успехът е съседката да ми завижда, че имаме джип. Peace

# 46
  • Колибите
  • Мнения: 357
...чувствам се успешна, когато съм щастлива Simple Smile.

И аз така!!!

# 47
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Успехът за мен е да знам, че съм здрава, семейството ми е добре и сме сбъднали поне част от мечтите си... Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 216
Да изпитвам удовлетвореност, от това което съм. Да живея в мир и хармония с вътрешното ми `аз. Peace
Все едно аз съм го писала  bouquet

# 49
  • Мнения: 741
Как си мерите успехите ?
С парите,които сте изкарали ?С дипломите си ? Със знанията си в дадена наука ?
С поста,до който сте достигнали в службата ? С това,че сте се омъжили ? С децата ?
С приятелствата,които сте успели да създадете и съхраните през годините ?
С отношението си към хората ?
   Измервам успехите си единствено с последното - отношението си към хората.
   Успешен човек се наричам тогава, когато успея да се справя с трудностите, пречките и предизвикателствата в живота си, дори с ежедневните. Когато постигна целите си, амбициите си. А те не са малко.

# 50
  • Мнения: 755
Как си мерите успехите ?
С парите,които сте изкарали ?С дипломите си ? Със знанията си в дадена наука ?
С поста,до който сте достигнали в службата ? С това,че сте се омъжили ? С децата ?
С приятелствата,които сте успели да създадете и съхраните през годините ?
С отношението си към хората ?

Кое е това,което ви кара да се наречете успешни хора ?


"Измервам" го чрез вътрешният си мир. Важно ми е да съм в мир със себе си и да бъда спокойна.
Нещата ,които си изброила не носят вътрешен покой, за мен и следователно не са ми мерило за моят успех.
Peace

# 51
  • Мнения: 2 161
Как си мерите успехите ?
С парите,които сте изкарали ?С дипломите си ? Със знанията си в дадена наука ?
С поста,до който сте достигнали в службата ? С това,че сте се омъжили ? С децата ?
С приятелствата,които сте успели да създадете и съхраните през годините ?
С отношението си към хората ?

Кое е това,което ви кара да се наречете успешни хора ?

С отношението си към хората.

# 52
  • Мнения: 135
Успех е че съм още жив и здрав.  Laughing
Успех е че все още мога да ходя за риба.
Успех е и когато жените ме разбират..щото това трудно става!!!  Wink
Май успеха е в главите ни.. сам кво постигнеш и направиш, създадеш или откриеш..все се причислява към успеха... останалото са илюзии на които бързо се насищаме.
Мечтая си за още един успех..ма пусти числа все не ми се падат  Crossing Arms..

# 53
  • Мнения: 420
Меря си успехите по броя на усмивките. Колкото повече....толкова повече.
 

# 54
  • Мнения: 5 710
Ами има една мисъл, която много ми допада, че в 20тте си години човек се доказва на другите, в 30тте на себе си. Така се измерва успеха.  После явно порастваме и започваме да сме 'над нещата', и да оценяваме успеха по отношенията със себе си и хората. Аз идеално се вписвам в тази схема:)

# 55
  • София
  • Мнения: 3 451
Не се чуввствам успяла непрекъснато, разбира се.
Успехът е като щастието, динамичен във времето, а аз съм твърде млада, за да мога да се нарека успешна или успяла., просто съм някъде на пътя и нямам тази смелост да си давам такава генерална оценка на този етап от живота си.
Има твърде много параметри за успех и няколко сфери, които намирам важни, за да мога да дефинирам нещо като житейски успех.
Семейството, реализацията чисто личностно, социалната форма, под която съществува една личност в очите на приятелите си и обществото изобщо, родителството не на последно място и пак влиза в рамките на семейството, но го споменавам отделно, защото е напълно възможно една личност да е напълно успешна като партньор в живота, но да е провал като родител, а за мен, лично, болката и разочарованието от житейския провал на собственото ти дете е съизмерима с успехът на всички останали фронтове.

# 56
  • Мнения: 755
Как си мерите успехите ?
С парите,които сте изкарали ?С дипломите си ? Със знанията си в дадена наука ?
С поста,до който сте достигнали в службата ? С това,че сте се омъжили ? С децата ?
С приятелствата,които сте успели да създадете и съхраните през годините ?
С отношението си към хората ?

Кое е това,което ви кара да се наречете успешни хора ?


"Измервам" го чрез вътрешният си мир. Важно ми е да съм в мир със себе си и да бъда спокойна.
Нещата ,които си изброила не носят вътрешен покой за мен и следователно не са ми мерило за моят успех.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт