"Януарски бебета 2012", Тема №19

  • 36 340
  • 745
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9 905
за оригването аз имах успех като изправях бебето обърнато с гръб към мен. Водех го "да се гледа" в огледалото и се получаваше по-лесно  Peace

честито и на сеско05!

# 601
  • София
  • Мнения: 2 367
Честита бебка на cecko05!
Кaролка, пожелавам ти от сърце съвсем скоро да се похвалиш с положителен тест и лека и безпроблемна бременност до термин.  Hug
За оригването и аз като Тити успявам по-често да я уригна когато тя е с гръб към мен и е изправена.
Някоя мама води ли вече бебчето си на ортопед? Може ли да препоръчате някой?

# 602
  • Мнения: 9 905
Крисита, аз съм фен на д-р Ивайло Ефремов в Горна баня. Иначе там в 1 кабинет май всички са добри. Нали бебето се води на навършен месец, с направление от педиатъра?

# 603
  • София
  • Мнения: 1 197
Дубрутрууууу
Честито на новите мами  bouquet
за ортопеда - на нас ни дадоха направление още на 20 ден и аз мисля утре или вдругиден да идем, но не знам къде. с Ого ни пратиха в 25 поликлиника в Младост - не знам пак там ли да ходим Thinking днес трябва да реше този проблем Crazy
желая ви усмихнат и успешен ден и стиснати палци за всички, за които днес е Денят! Praynig Peace Hug

# 604
  • Мнения: X
Иглика я водих на ортопед на навършени три месеца при Евелин Хайвазов в 25 п-ка в Младост. Останах доволна, гледа я на ехограф подробно и ми обясняваше търпеливо.
Сега пак така мисля да процедирам. На мен още не са ми дали направление за ортопед.

Домързя ме тогава да ходя при разни светила, още повече, че и педката каза, че детето няма проблем. Иначе всички тогава спрягаха Драганов и се записваха часове за него месеци за напред.

Хубав ден на всички мами и бременни!
Чакаме още бебешки новини, хайде, не остана.  Hug

Диткинс, p2424, Нева, Паломка, как сте?

Цецко 05 - честито бебче! Да сте живи и здрави!

Последна редакция: ср, 25 яну 2012, 13:07 от Анонимен

# 605
  • софия
  • Мнения: 31
Честита дъщеричка на cecko05! Да Ви е жива и здрава!    bouquet

И тя милата била от пренасящите.

Вени аз съм си с тумбачето още. Признаци за раждане - НИКАКВИ. Даже и това дето ме болеше изчезна  Grinning Всичко живо около мен вече е ПОБЪРКАНО от чакане и взеха да ме ядосват вече #Cussing out Само да се роди живо и здраво и всичко да е наред, ще ги оправя аз после тези дето да има как ще ми го извадят насила от ....  Mr. Green

Поздрави на всички от мен с тумбака!  Hug

# 606
  • София
  • Мнения: 364

На нас ни казаха Хайвазов или в ортопедичната клиника в Горна Баня. Хайвазов е много добър, съдейки по огромната върволица от пациенти пред кабинета му.
марету, аз големия го кърмя всяка сутрин, но ако случайно поиска докато кърмя бебето - давам му другата гърда ( представям си колко съм смешна отстрани ) и така има мир вкъщи. Не се цедя.
Честита Габи на cecko05

# 607
  • Мнения: 35
Честита беболина на cecko05!
И аз съм на линия още, снощната вечер беше кошмарна-
киселини, тежест, ръцете ми се схващат, ужас. Sad
Днес бях на Женска консултация-назначиха ми
изследвания заради отоците по краката.
Мисля си дали е необходимо да ги правя, след
като в понеделник влизам в болницата. Хубав ден!

# 608
  • Мнения: 1
4естито на теди, Мартисъншайн, шоки и цецко05. Да са ви живи и здрави мъни4етата. Бързо да растат, а вие бързодасе оправяте
Мама ме4ка, аз съм то4нотака. Толкова исках нормално раждане уж бързо се възстановяваш, ама след седмица едва седя. Много е подуто отдолу и доста ме щипе. Съжалявам 4е съм толкова откровена,но не о4аквах такова нещо. Имам обезболяващ спрей от болницата, но той не лекува. Правя промивки с топла вода така ми казаха .Ходих при доки, мислех 4е има възпаление, но тя каза 4е вси4ко е наред и ще е така 2 седмици. Каза 4е е подуто и това ми пре4и да ходя до тоалетна Rolling EyesЩе 4акам. ...
Габи може би утре наистина ще е един по_хубав ден. Така ми бе6е последния ден преди да родя Laughing късмет
Вероника, нашето бебе и киха доста и похърква като хапа. Добре 4е сподели, 4е се бях шашнала и аз.
имам и аз въпрос към ЛЛЛ
Желанието ми е да кърмя изключително,но детето заспива на гърда след 10 мин скдд което ме ползва за биберон. Оригваме се 15 мин и на следващия час вси4ко се пов таря. Той не спи и не яде достатъ4но. Нямам и много кърма.опитвам се да се доизцеждам, но ппо4ти нищо не остава. Детето е кротко но в4ера стоя 5 часа на гърда без да яде, а само се успокояваше. Как да процедирам? Каква схема и как да си наглася храненията. Не броя памперси но имаме поне 6 наакани и напишани и още по 1-2 от всяко.Благодаря ви предварително.

# 609
  • Мнения: 1 378
Paloma negra и аз съм с ужасни киселини, уж бебето е слязло в малкия таз, а пак си ги имам Sad Ти защо ще влизаш в болницата, ще предизвиквате раждането ли? И мен ще ме приемат в понеделник, но все още незнам дали за наблюдение или за предизвикване.
Стискам палци на Gabbi, babyto87, pupalupa, nevva, ditkins, Paloma negra, p2424 за скорошно раждане, май само ние останахме.
Чакаме добри новини и от Jeneviev, снощи писа във фейсбук, че са й изтекли водите.

# 610
  • Мнения: 0
Добър ден мами как сте в това снежно време ?
Честито бебче на cecko05 жива и здрава и мн послушна да е малката  Hug

Положението наистина вече е мн напрегнато....А бебо си седи и май си му е добре,ама мама не е Sad
Нощта не беше лека само будене,въртене...
Bibi85 дано скоро и ние се отчетем с бебчета Simple Smile Не останахме много...

# 611
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
Диткинс, p2424, Нева, Паломка, как сте?

Венуш - тук съм си, търкалям се  Mr. Green без ниииикакви признаци за раждане, но той терминът ми е и в събота /не че очаквам да родя на термин/. Шоки се майтапеше, че ще дърпа завесата на темата, но май ще съм аз като гледам лентичките на останалите "чакащи"  Laughing

Рапунцел - не знам дали при вас можеш да намериш смрадлика /тетра/, но ако да, свари си и си прави бани с нея, много помага за заздравяване на шевове.
Прочетох какво си написала за вашето кърмене и на мен си ми изглежда напълно ОК, но нека се изкажат и консултантите.

# 612
  • Мнения: 5
И аз се нареждам на опашката на дърпащите завесите, имам чувството, че трябваше да пиша във февруарската темичка  Joy  Снощната тренировка нищо не направи, имах леки болки като при цикъл, но дори при цикъл бяха по-сериозни. Сега - нищо. Отказвам се вече да мрънкам и да се тръшкам, то е ясно че на моето няма да стане, вече друг ще дирижира парада в къщи  Joy
Наслаждавам се на хубава музика, филмчета и последни дни спане до обяд Simple Smile Хубав ден на всички!
Датата днес е прекрасна, успех на тези, за които е Денят! Simple Smile

# 613
  • София
  • Мнения: 179
Ето ме и мен при последните "герои с тумбаци".
Момичета просто нашите бебета искат да са по - млади Simple Smile.
Днес съм в настроение Simple Smile
Приготвям се да се добера до кабинета на док. за поредните тонове.
Мойта бебка мога да кажа, че е активна, но не постоянно, но като се разшава, направо е болезнено, едни ритници, едно натискане на пикочния мехур...
Вчера на тоновете направи около 10-12 ритника с тонове над 170 в този момент.
Ние започнахме "секс маратона", дано подпомогне.
Снежен ден от мен и стискам палци на всички Simple Smile

# 614
  • Мнения: 58
Здравейте,

Честито на новите мами! Да са ви живи и здрави бебоците!


Аз също съм в отбора на чакащите мами и като гледам как бебка няма намерение да излиза си мисля, че може и аз да дръпна завесата Wink

Хубав ден ви пожелавам, макар и мразовит!

Общи условия

Активация на акаунт