Има ли духове и виждат ли ги децата ?!

  • 77 234
  • 196
  •   1
Отговори
# 135
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз имам способността да урочасвам без да искам, за дребни неща. И ми се случва потърпевшите да са най-вече възрастни хора.

# 136
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А аз и децата ми имаме способността да не ни урочасват.
Когато сме уморени, значи сме уморени и сме отпаднали и с парещи очи.
Когато сме болни, сме болни и не винаги става с "хапчета", понякога здравият организъм сам успява да се пребори, но друг път се налагат и "хапчета".

# 137
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Урочасването не е само до умореност и симптоми на грим.

# 138
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Урочасването не е само до умореност и симптоми на грим.
Какво още? Попитах и така ми отговориха?
По какво се отличава от друго състояние?

# 139
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
При мен специално са съвсем дребни битови инциденти - спъване, подхлъзване, изпускане на предмети и  подобни. За мен урочасването е резултат от концентрирано, неволно насочване на силата на мисълта към даден човек. Или е това, или имам способността да поглеждам хората, точно когато им се случва подобен инцидент, защото преди ми се случва ежедневно да поглеждам хората в такъв момент. Сега ми се случва по-рядко, защото не контактувам с много хора на живо.

# 140
  • София
  • Мнения: 1 340
Урочасването не е само до умореност и симптоми на грим.

какво е симптоми на грим?

# 141
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Е, объркала съм една буква, не е ли ясно?

# 142
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И откъде е убедеността, че някой се е спънал, точно защото си го погледнала/помислила?

# 143
  • София
  • Мнения: 1 340
Ох, ми не съм толкова умна  Embarassed Наистина си мислех, че става въпрос за грим и нещо ново, което не съм чувала.
Извинявай  Peace

# 144
  • Мнения: 2 286
А аз и децата ми имаме способността да не ни урочасват.
Когато сме уморени, значи сме уморени и сме отпаднали и с парещи очи.
Когато сме болни, сме болни и не винаги става с "хапчета", понякога здравият организъм сам успява да се пребори, но друг път се налагат и "хапчета".

А ти от къде знаеш, че е само това? Thinking

# 145
  • Мнения: 6 214
Отговарям по първия пост на темата: според мен това е въображаем приятел, познат ни от американските филми.  Peace

# 146
  • Мнения: 8 888
А аз и децата ми имаме способността да не ни урочасват.
Когато сме уморени, значи сме уморени и сме отпаднали и с парещи очи.
Когато сме болни, сме болни и не винаги става с "хапчета", понякога здравият организъм сам успява да се пребори, но друг път се налагат и "хапчета".

А ти от къде знаеш, че е само това? Thinking

Ама разбира се, че трябва някоя тайнствена сила да провокира такива състояния  Laughing

# 147
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И откъде е убедеността, че някой се е спънал, точно защото си го погледнала/помислила?


Убеденост няма, просто предположение, впредвид колко често ми се случва, самата аз съм изказала по-горе съмнение, че може и да е просто способност да поглеждам хората точно преди нещо такова. Но да си задаваме такива въпроси и да се убеждаваме един друг е безсмислено, един вярва в свърхестественото и се осланя на интуцията си относно него, друг не вярва и дори да има повод за сериозни съмнения, пак ще намери начин да си го обясни на себе си с нещо познато и доказано. А истината е някъде по средата.

violenzaa,  Peace .

# 148
  • Мнения: 2 286
А аз и децата ми имаме способността да не ни урочасват.
Когато сме уморени, значи сме уморени и сме отпаднали и с парещи очи.
Когато сме болни, сме болни и не винаги става с "хапчета", понякога здравият организъм сам успява да се пребори, но друг път се налагат и "хапчета".

А ти от къде знаеш, че е само това? Thinking

Ама разбира се, че трябва някоя тайнствена сила да провокира такива състояния  Laughing


Аз казах случи ми се това и това, вярвам.
Обаче, по-интересното е, че всички, които твърдят, че нещата са точно такива, каквито са и толкова!, не каза: "Казаха ми, че съм урочасана, правиха ми ритуал и нищо не стана".
Та, затова и си питам: Как знаете?

Както и с духовете - тези,които настървено защитавате, че духове и комуникация не съществуват, всичко е само въображение и "детски работи", от къде сте толкова сигурни? Да не би да имате някаква свръх модерна техника, която категорично е потвърдила, че духове не съществуват? Или всичко е само на принципа "Щом аз не го виждам и вярвам, значи не е станало, не съществува" Naughty .

Ако дървото в гората падне и никой не го чуе, дали дървото наистина е паднало?

# 149
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
А ти от къде знаеш, че е само това? Thinking
Знам, защото минава без баене.
И обратно - с баене не минава.
Пример имам, но бързам за работа. После.

Общи условия

Активация на акаунт