Хайде да броим калории 2

  • 62 708
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Ехооо Непорокната - тука само аз правя забележки  Joy Joy Joy к`ви са тия работи гладувала съм била. не гладувам бе, просто високомазнинните храни ме засищат много, а и калориите им са повече, но наистина не съм гладна, аз гладна не мога да стоя - за това избрах и тоя режим . трудно ми беше със сланината отначало докато свикна, но то се оказа много вкусно нещо, особено когато е добра направена. вечер ям винаги една добра пържола, ама моите са по 2 пръста дебели с много специална марината. и задължително вече закусвам - 1или 2 яйца със сланина. дава много енергия и държи сито дълго време - ако ям ябълка след половин час ще вия кат куче на пълнолуние Laughing
а как обичам свинско със зелеееее, особено кисело. ама нямам зеле. как ме подсетихте да навестя тате утре Whistling и да видя какво е останало в бидона.
спорта направо го занемарих с тая ръка утре ще взема да направя поне коремни преси там ръце не ми трябват и клекове без тежест.

# 691
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Ми, като те няма и аз да взема думата за малко!  smile3534

Маями, не казах, че нямат калории, а че изразходват повече за преработката им от организма и минават в отрицателните числа... Simple Smile Може да си го смятате, ако искате да ви е напълно чиста съвестта  Laughing

Елан, какво си направи на ръчичката? Някой невинен човечец, захапал вафла на улицата ли преби?  Mr. Green

# 692
  • Русе
  • Мнения: 2 153
съвестта ли ??? че к`во е то`ва  Joy hahaha Joy
ааааа няма ме - тука съм, пууу да не отиде да поработи човек


ООООООХХХХ НАПРАВО МЕ УБИ УМРЯХ ОТ СМЯХ - аха шоколад беше захапал колегата и като му се нахвърлих озверяла от глад днеска......
незнам какво и има много ме болят ставите на пръстите от няколко дни - може да съм ги претоварила с тубите

# 693
  • Мнения: 1
Непокорна - то не идеше ли реч за накъв зеленчук листен, от типа на цикория ли ква беше.... ама фатката с отрицателното на калориите от тия листа идва от пълния цикъл пребаботка-подготовка до изяждане.... значи: чистене, рязане и т.н. до дъвченето сумарно са повече енергоразходващи отколкото самия продукт..... ама в случая с кафето, например, кое му е енергоразходващото да го сложиш в машината? Тооо, ако трябваше да го береш, сортираш, печеш и донесеш от плантацията - ДА... Ама аз си го купувам от магазина отсреща  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 14 мар 2012, 21:21 от Miami_beach

# 694
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Маяяяямиииии!!!  Joy Ти уби всичко детско в мен!!!  Joy Joy Joy
Ставаше въпрос, че организма ги преработва и изразходва повече енергия, от колкото те внасят. Нали зелето е трудно смилаемо. А за кафето беше нещо друго, от рода , че действа като фат бърнър, ускорява метаболизма или нещо от сорта...
Ама това си е идея, утре ще взема да изровя на мъжа ми цветята и ще засадя зелки в саксиите !!!  hahaha Пък да видите после имам ли паласки или не!!!  hahaha

Ето повече инфо, но аз само зелето и кафето не смятам:
http://gotvach.bg/n6-3401-%D0%A5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8_%D1%81_ … D1%80%D0%B8%D0%B8

# 695
  • Мнения: 1
Евала, Непокорна! Като не може с тае-бо - убий паласките с градинарство!!! Ше му фанеш цаката тииии, съмнение нема!  Sunglasses

# 696
  • Мнения: 80
хахаххахахахах добре да не казвам за 4те кутйки шоколад които ще добавя към дневното ми меню тогава хахах Simple Smile

# 697
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Ако не ме убият преди това заради цветята!  Mr. Green И без това забравям да ги поливам и ми се сърдят... Blush

kiksi007 , шшшшт! Елан още е онлайн!!! Не залагай много на това, че я боли ръката!!!  Twisted Evil

# 698
  • Мнения: 1
Непокорнааа.... честно казано НЕ съм съгласен с написаното в оная статия! Според нея излиза, че ако аз 1 ден ям само ябълки, портокали, ананас и праскови в неограничено количество, то не само че няма да съм погълнал реално НИЩО, ами ще съм на тотален МИНУС.....  newsm78 А тоооо ако си направя 1 плодова салата с по 100 гр. от всеки продукт - ще ми излезе 150 ккал за 400 гр. плодова салата.... Не че е трагична цифрата 150 за 400 гр., ама 150 си е 150 и ако хапна за деня още 6-7 пъти така ще го докарам до 1200-1300, което си е бая над отицателните числа!  ooooh!

# 699
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
И аз не съм на 100% съгласна /особено за плодовете  Naughty/, макар, че ако се поровиш из нета има много доволни хора, заставащи зад тази теза.  Но зелето и кафето /най-вече/, не ги броя. Лично мое решение си е!!!  Simple Smile Така ме посъветваха момичетата, които брояха тук, като дойдох. И така си остана...

# 700
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Добро утро, поспаланковци!!!  kaffeetrmker_2
Днес съм рано подранила, защото след малко излизам да се вихря по разни държавни институции. Но все пак намерих време преди да съм закусила да скокна върху кантара. Отдавна не съм го правила, а и нямах желание, предвид хилядите ми калорийни злоупотреби  Crazy. Страх ме беше  Mr. Green . Та да се похваля, че не съм мръднала в кг. Твърдо 46,5 , като последния път. Което много ме радва. Grinning И за сантиметъра да кажа - паласките може би са се смалили с половин сантиметър, но за сега няма да ги отчета като минус, защото е ясно, че може и да не меря като хората такива малки мерчици. Бедрата не са мръднали. Прасците са ми минус 1 см, но тях съм забелязала че всеки път варират +- 1/не знам защо, ама всеки път е така при тях  Thinking/, та и там няма да се отчета. За моя радост обаче има намаление в талията и ханша с по -1 см. bowuu Проверих няколко пъти, за да съм сигурна!!! Дано почна да излизам от платото, в което се застоях може би вече трета седмица  Rolling Eyes. Щеше ми се и паласките да са минус 1, дано другата седмица и те се поразмърдат /надолу, естествено  Laughing/.

# 701
  • Русе
  • Мнения: 2 153
днес ми е ден за мерене - та да се отчета - 2месеца - 4кг и около 200-300гр.
талия -4,5см
ханш - 2см
бедро -2см
коляно  -1см
подгръдна -1,5см
надгръдна -+ 0см Laughing

# 702
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Браво, Елан!!! Peace


подгръдна -1,5см
надгръдна -+ 0см Laughing

Е, тва не съм се сетила да меря. Ама мерих между тях и положението е трагично... Mr. Green Ще режа после от паласките да наставям...

Отчета за днес:

З: елда със сирене /казах ли , че съм влюбена в тая елда  Blush/
Втора З: 40 гр. шоколад, чакайки и  подпирайки се пред една врата в съвета...Щял да обеля очите за малко... Добрия Фей /разбирайте мъжа ми/, веднага услужливо ми подаде какаовото изкушение... Mr. Green
Обяд: малко ориз с гъбки и много зелена салата с репички
Сл З: палачинка /тънка и малка/ с кашкавал
В: ...пак остана място само за чаша кисело мляко с канела...ама от палачинката не съм гладна... Simple Smile

Тотал: 1258 ккал.

Довечера по план - кардиото с Джилиан.


Да допълня малко статистика и от мен. От средата на януари , стартирам от 49 кг :

Талия : -15 см.  Shocked
Ханш : -2,5 см.
Бедра: -2 см
прасци : -1 или -2 /там нещо много ми варира, не мога да схвана защо, ама се тая.../

За талията да поясна, че първоначално може да съм я мерила вечер след обилно похапване, за да има чак такива стойности...Че аз по едно време главно вечер си хапвах и то доста стабилно. Както виждате не страдам от липса на апетит.  Mr. Green Ама си и имах и стабилно коремче, де...Сега се стопи ,почти цялото, остана на мускул...Съвсееем леко остана да се дообработи в долната част... Laughing

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 18:32 от НеПоКоРнА

# 703
  • Мнения: 1
Браво, elanSunglasses
Браво, НепокорнаSunglasses

Непокорна, с твойто ниво на трениране - вярно - няма нужда да броиш някакво си зеле и кафе....  Laughing Давай, значи, с тренировките, че лятото като те пратиме на олимпиадата по тае-бо, ше искаме медали!  Peace

  bouquet

# 704
  • Мнения: 80
За днес се отчитам
З: корнфлейкс+мляко+мед+капучино=325 кал.
2разак.- ябълка-63кал.-мляко с нес 100кал.
обяд; 1пакет бисквитки тук-500кал.
слз.фреш лимон+портокал-43кал.
вечеря гъбена супа +2 пъти бодване от сиренето+1парченце салам камчия=прибл.200кал
десерт  Embarassed Embarassed крем оле на йоткер 150кал.
тотал 1381

Общи условия

Активация на акаунт