Къде за седмица на море с 500 лв- лято 2012

  • 80 916
  • 609
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 301
Роси, има много агенции, в които ранните записвания са до края на март, че и април.
Но са с по-високи цени.Съни Турс и Визит.бг предлагат най-добри цени.

Може ли линк към някоя агенция с по-късни дати на ранни записвания,моля....

Тук ранните записвания са до 31.03 и 30.04, че има и до края на май
http://allinclusive.bg/allinclusive/Resort-%D0%97%D0%BB%D0%B0%D1 … %86%D0%B8_24.aspx

+ "Ник травел", и още има, но не се сещам в момента.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 945
И аз се интересувам. Ние сме двама възрастни идевойка на 10г Предпочитаме бунгало. Даже и мястото което предпочитаме е Шкорпиловци.
[/quote
Там има такива в северния край на комплекса.
ВИЛНО СЕЛИЩЕ ПАНОРАМА
Намира се на самия плаж на Шкорпиловци. Състои се от симпатични бунгала и вили.
Вилите са 3 и са на по 2 етажа. Разполагат с 2 места, кухненско оборудване, телевизор, хладилник тераса.
Бунгалата предлагат 2 или 3 легла, хладилник, тераса. Част от тях са обновени.
Условията са добри. Вилното селище има и механа.

Цени през 2011:
Вила – 80-100 лв/ден
Бунгало – има бунгала от 30, 35, 40 и 45 лв/ден – собственикът каза че за 4 души цената на бунгало е 45 лв/ден.

о888814483 е телефона на собственика на няколко бунгала в гората над централния плаж на ШКОРПИЛОВЦИ.Те са ремонтирани основно преди 2 години.Имат кабелна ТВ и интернет.

# 17
  • Мнения: 1 292
mandy2 опитах се да изпратя запитване и на двата адреса които си дала но не успях.На първия изобщо не ми отваря опцията калкулирай и резервирай, а на бояна изпращам запитване но ми отговаря , че има грешка .Как да постъпя ?Искам просто справка за няколко хотела.

# 18
  • Мнения: 299
При мен се отваря за калкулиране на цена.А иначе по избор на хотел се виждат цените.
ето пример :
http://allinclusive.bg/allinclusive/Holiday-%D0%91%D1%8A%D0%BB%D … 90%D0%9B_475.aspx

Бояна МГ също имат цени за някои хотели

# 19
  • Мнения: 761
Peterky, зная ги, те са на високото и до плажа бая се ходи. Цената също не е малка. Само спането за 7 нощувки по 45 лв ти е 315 лв. като сложим пътя и изхранването и някоя и дрега глезотия става доста над 500 лв.

# 20
  • Мнения: 1 292
mandy2 благодаря ,явно отваря само на хотелите,които за момента имат цени значи ще търся потделно за хотелите.Приятен ден!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Ние тази година отново живот и здраве ще  ходим в Ахтопол - може би началото на юли в бунгалата на Слънчев ден, там определено ще се вместим с около 70 - 80лв на ден с храната и нощувката.
Миналата година бяхме в Черноморец във базата на Великотърновската митрополия, ползвахме студио за 50лв на вечер, което беше много приятно, не сме се хранили там, макар че имаше ресторант и можеше да се запишеш за следващия ден за храна, а иначе в хотелската част 13лв беше нощувка на човек, а с храна 26лв, за деца до 12 години беше 20лв на ден нощувка и храна.

# 22
  • Мнения: 761
Роси, може ли повече информация за Черноморец ,моля?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Elysana, в Черноморец е хубаво, но на мен лично централния плаж не ми допадна, малък и пренаселен беше при това в началото на юли, иначе цените са си нормални, може би повече ще могат да разкажат други, които са ходили повече там, може би е въпрос на вкус, защото всичките ни приятели ходят само там, но мисля че ходеха и на друг плаж.
Иначе това е комплекса в който бяхме:
http://bghotelite.com/web_main.php?id=2625
За сина ни беше супер, защото беше пълно с деца, а и имаше една голяма полянка на която ритаха всяка вечер, студиото ни беше прясно ремонтирано с пералня, микровълнова, климатик и цялата посуда, както и ТВ

# 24
  • Мнения: 761
Много благодаря Роси, имам впечатления от Черноморец, но за пръв път чувам за тази почивна станция. Плажа наистина е малък, но може да се ходи на Попския мисля, че беше.

# 25
  • Мнения: 556
Критериите, по които съм решила тази година да търся са: семеен хотел, предлагаш изхранване. Държа също да е апартамент с хладилник и обособен кухненски бокс. Ако някой е бил на такова или подобно място и с приемливи цени, очаквам да сподели.

# 26
  • Мнения: 117
Много благодаря Роси, имам впечатления от Черноморец, но за пръв път чувам за тази почивна станция. Плажа наистина е малък, но може да се ходи на Попския мисля, че беше.
Попския е в Царево, а тук има Градина свързан със Златна рибка и другият е райския, но на мен лично не ми се видя райски Simple Smile
Миналата година почивахме в Черноморец, всичко ми хареса освен заведенията Sad имаше само едно, което комбинираше добра храна, прекрасно обслужване и хубав детски кът, но за съжаление го открихме в края на почивката.
Нощувката ни беше 35лв. на вечер в огромна стая със спалня и единично легло, собствен санитарен възел,тераса, ТВ със сат, хладилник на етажа и още един голям със фризер, който беше в нещо като лятна отворена кухня със барплот, печка и всякакви ел.уреди Simple Smile  За една седмица се поместихме в бюджета, заедно с пътните и лунапарка Simple Smile
 Тази година мислим да запазим на Ахтопол в средата на юли в базата на БП. Сега децата са малко по-големи и дългият път няма да е проблем, надявам се  Mr. Green

Благодаря за обновената темичка   bouquet

# 27
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Тогава определено трябва да удвоиш сумата.
Да,така е,за това следя другата тема.  Grinning

Някои агенции,които са пуснали ранни записвания до март-април са за хотели,които не ме интересуват,а други агенции нямат все още цени за други хотели,които също ме интересуват. Sad

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 23:56 от rosinauzunova

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Peterky, зная ги, те са на високото и до плажа бая се ходи. Цената също не е малка. Само спането за 7 нощувки по 45 лв ти е 315 лв. като сложим пътя и изхранването и някоя и дрега глезотия става доста над 500 лв.
Тези от телефона който писах не са горе на високото а на 50 м навътре в гората която почва от плажа в дясно от естакадата.Доста са големи,с отделна спалня и кухня и напълно достатъчни или за 4члено семейство или за 2 двойки.10 лв. на човек за спане при такива условия според мен е близо до абсолютния допустим минимум.Намират се и бунгала по 16 лв. на вечер,но те са толкова малки,че няма как да спят повече от двама души,няма кухня,а някой път няма и хладилник, т.е.-пълна мизерия.Не виждам как при 500 лв . бюджет да се включи и гориво което може да стигне и 200 лв. а и глезотийки....????

# 29
  • Мнения: 17 987
Не се побираме в тези рамки, но ще ви следя  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт