Къде за седмица на море с 500 лв- лято 2012

  • 80 924
  • 609
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 761
Peterky, зная ги, те са на високото и до плажа бая се ходи. Цената също не е малка. Само спането за 7 нощувки по 45 лв ти е 315 лв. като сложим пътя и изхранването и някоя и дрега глезотия става доста над 500 лв.
Тези от телефона който писах не са горе на високото а на 50 м навътре в гората която почва от плажа в дясно от естакадата.Доста са големи,с отделна спалня и кухня и напълно достатъчни или за 4члено семейство или за 2 двойки.10 лв. на човек за спане при такива условия според мен е близо до абсолютния допустим минимум.Намират се и бунгала по 16 лв. на вечер,но те са толкова малки,че няма как да спят повече от двама души,няма кухня,а някой път няма и хладилник, т.е.-пълна мизерия.Не виждам как при 500 лв . бюджет да се включи и гориво което може да стигне и 200 лв. а и глезотийки....????

Ниесме трима и толкова голямо бунгало не ни е необходимо. Мисля, че съм ги виждала съвсем на пътя каменни нали или бъркам близо до пътеката?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 955
Ne se виждат от никъде,в гората са ,под огромни дървета и посред лято е много приятно.Днес ще видя моя приятел,собственика, и ще питам има ли нещо по малко и на по ниска цена,ще взема и малко снимки.Хубаво е.Има и много риба за любителите на риболова Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 32
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Това е мн. хубава къща, но виждам, че стоят цени от сезон 2012г. За тогава също са доста ниски, а къщата изглежда мн. добре.

Ето линк, ако някой се интересува, може да пише или да се обади да попита за актуални цени.

http://www.bellehouse.eu/?AC=tariffs

# 33
  • Враца
  • Мнения: 2 305
тези бунгала ми направиха добро впечатление
http://comunicatorbg.com/dalas.html

ето и отзиви за тях
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=601217.0

поморие е хубаво градче. Peace

някой ще каже ли повече за ахтопол?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
За Ахтопол аз съм пристрастна - на нас това ни е любимото място, но е въпрос на вкус, по-голямата част от бунгалата са най-близо до плажа, а хотелите и квартирите са по-далечко, спокойно е, няма я лудницата на големите курорти, не е скъпо, плажа поне при бунгалата е много хубав и не е пренаселен има достатъчно място поне в началото на юли е така, има лунапарк за децата. Само дето бунгалата са си старички или поне основната част от тях, много отдавна чакам някой да каже нещо за нови или скоро ремонтирани, но за съжаление никъде не съм намирала такива отзиви все още, но въпреки това пак сме там тази година живот и здраве!  Simple Smile

# 35
  • Враца
  • Мнения: 2 305
роси, а вие на кои бунгала сте ходили?
искам да е нещо чисто, наистина често, като за малко дете, което пипа навсякъде /виждам, че ти си с 2 бр :D8/
също така да има хубав и поддържан двор, по възможност с някакви детски съоръжения
и най-важното, да е със легло тип спалня, защото малкият нощем идва да спи при мен, а ако съм на единично легло ще се видим в приключение

хладилника и собственият санитарен възел се подразбират Simple Smile

тук гледам колко много бунгала има в ахтопол, май никой друг курорт няма толкова.
http://pochivka.bg/search/search_result.php?wpage=1

# 36
  • Мнения: 761
Ne se виждат от никъде,в гората са ,под огромни дървета и посред лято е много приятно.Днес ще видя моя приятел,собственика, и ще питам има ли нещо по малко и на по ниска цена,ще взема и малко снимки.Хубаво е.Има и много риба за любителите на риболова Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile
Хм. не се сещам, като пуснеш снимки сигурно ще се сетя. Чакаме снимки и информация. Колкото до рибата, сигурно има ама не сме имали късмета нито на реката нито на моста. Wink

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Трън в Очите, ние ходим в Бунгалата на Слънчев ден, защото са до самите стърбички за плажа и се предлага и пълен пансион, нооо откъм чисто ама наистина чисто не е, в смисъл не е мръсно, но всичко е старичко, затова миналата година пропуснахме, но тази година пак там.Няколко години ходим в тези бунгала, но са били все с единични легла. Иначе почти навсякъде има покрай тези бунгала по някоя люлка и пързалака. Чувала съм добри отзиви за бунгала Котвата, а също и за Ралица, но като не съм ги виждала няма как да дам отзиви! Тази година съм се зарекла, че ще обиколя колкото се може повече, за да знам къде са по-добри условията, защото наистина с малки деца не е много приятно като знам, че пипат навсякъде!

# 38
  • Мнения: 117
За Ахтопол аз съм пристрастна - на нас това ни е любимото място, но е въпрос на вкус, по-голямата част от бунгалата са най-близо до плажа, а хотелите и квартирите са по-далечко, спокойно е, няма я лудницата на големите курорти, не е скъпо, плажа поне при бунгалата е много хубав и не е пренаселен има достатъчно място поне в началото на юли е така, има лунапарк за децата. Само дето бунгалата са си старички или поне основната част от тях, много отдавна чакам някой да каже нещо за нови или скоро ремонтирани, но за съжаление никъде не съм намирала такива отзиви все още, но въпреки това пак сме там тази година живот и здраве!  Simple Smile
Ето тези бунгала http://www.namore.info/gallery.php?id=6253&page=0&cat=3& … 0&subsubcat=0 пише, че са построени през2011г. но на снимките датите са от 2007г.  newsm78 може би грешка в датата на фотоапарата  Sad няма актуални цени, изпратих им запитване, но не са ми отговорили  Simple Smile

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Много благодаря Кика с мотика, сега ще изпратя и аз едно запитване, дано отговорят!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 585
И аз се записвам да ви следя

# 41
  • Мнения: 378
Записвам се да следя. Ние сме двама възрастни с един малчо, който по това време ще е станал на годинка. Варианта бунгало в Ахтопол ми звучи супер Party

# 42
  • Мнения: 835
Някой да има инфо за хотел роза Черноморец, гледам, че се предлага, но никъде няма цени все още newsm78

# 43
  • Мнения: 0
Някой да има инфо за хотел роза Черноморец, гледам, че се предлага, но никъде няма цени все още newsm78
Здравейте! Ние миналата година бяхме в хотел Роза Черноморец.!Доволни сме, храната беше  хубава и вкусна. Ние сме с малко дете и за мен храната е от голямо значение, и нямахме проблеми. Има един охраняем и един неохраняем плаж на около 200 м. И самото градче е много спокойно. Става за семейства с малки деца.

# 44
  • София
  • Мнения: 16 691
Моя съвет е да дебнеш оферти от сайтовете за колективно пазаруване,за да се вместиш в този бюджет!

Общи условия

Активация на акаунт