Монодиета -част 4

  • 19 988
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 61
Didi, аз мога "както казва Мими) тържествено да заявя, че аз съм спазвала стриктно тази диета и зелевата супа и нищо страни от посоченото не съм яла. Сега само тази седмица дето така стана вчера и миналия път с ацетона. Иначе съм стриктна, като кажа нещо е така. Не знам защо ми се караш, аз го казах това на Калинчи, за да се надъха още повече, а не защото е важно да си слаба Simple Smile . Е, сега като съм 54.6 не съм хубава и стойностна ли?
Доказано е, че дебелите хора са по-мили, защото така прикриват явно комплексите и това е единственото, което им остава, за да имат връзки, а слабите хора по-злобни и лоши Simple Smile Има много примери за отслабнали хора, които са станали по-лоши след като имат по-добър външен вид.

# 706
  • Мнения: 50
...............................
Доказано е, че дебелите хора са по-мили, защото така прикриват явно комплексите и това е единственото, което им остава, за да имат връзки............................

моля?
ще премълча и няма да напиша това което мисля за да бъда мила и да прикрия някой друг комплекс.
А само ще ти кажа едно голямо БРАВО /приеми го иронично, щото сега като съм свалила вече 10 кила ще си позволя да избивам по малко комплекси/

# 707
  • Мнения: 1 163
Ами не исках да се включвам ама щом трябва ... Smile
Отново виждам опити всичкия шарен свят около нас да се сложи в калъп и да се обяви само за бял или черен. Мен точно паласките не ме привличат честно казано, но това не значи че няма мъже които да не им обръщат чак толкова внимание. С една дума искам да кажа че колкото мъже има на този свят толкова и вкусове за жени има. Което е хубаво, щото има жени всякакви - и пълни и дебели и слаби и много слаби. Всеки мъж си харесва по нещо в някоя жена. Както и всяка жена си харесва нещо в някой мъж. Трябва да приемаме различните от нас. Иначе какво - пълните жени да си слагат въжето на врата и от Аспаруховия мост да скачат...... Не е важното човек какъв е - слаб или дебел а дали се чувства добре в кожата си. Аз често казано бих предпочела закръглена щастлива жена, преливаща от здраве и доволна от себе си и живота, пред някоя слаба върлина която вечно е на диети и е вечно недоволна от себе си и целия свят че не може да отслабне или ако отслабне трябва нищо да не яде за да не пълнее.... Жените които вечно са на диети за да не напълнеят обикновенно са доста депресирани и нещастни...

# 708
  • Мнения: 2
Защо дебелите да имаме комплекси, аз нямам никакви. И като дебела и като слаба съм все един тип човек. ДА искам да отслабна, но не с цената на психично увреждане. Не искам да стоя в магазина по един час, само за да сметна калориите и да броя Е-тата. Не ми пука за тях. Аз отслабвам щастливо, а не параноично. tooth tooth tooth

# 709
  • Мнения: 2
Мими, така е. По мои наблюдения, а аз все пак съм Психолог  smile3521, комплексираните мъже харесват слаби жени. Мъжете със самочувствие, харесват сочни жени, защото те лъхат на секс, а не на торба с кокали.

# 710
  • Мнения: 2
Аз пак съм изтървала нещо  newsm45. Не ми се връща на предни страници, какъв ацетон бе момичета, да не взехте да дишате лепило. Shocked Shocked Shocked

# 711
  • Варна
  • Мнения: 3
Не искам да стоя в магазина по един час, само за да сметна калориите и да броя Е-тата. Не ми пука за тях. Аз отслабвам щастливо, а не параноично. tooth tooth tooth

 newsm10

# 712
  • Мнения: 2
Къде се скрихте всички, трябва да пише някой, съжалете ме!!!!!!! Ако с никой не си пиша ще се наложи да пусна прахосмукачка, а ме мързииииииии

# 713
# 714
  • Nicosia
  • Мнения: 1
ketuna, stra6na si. Joy

# 715
  • Мнения: 61
Didi, обръщаш темата в друга посока. Това е мое лично мнение и аз го изказвам, а ти се опитваш да ми се противопоставиш. Имам две приятелки и двете бях пълни, отслабнаха, еми не може да се говори с тях вече, аз съм си още с тях, защото ги познавам много добре , те мен също, но и моето мнение, че след като отслабнаха се промениха, но не ми пречат и така, така сега вливат енергията на други места, които им помагат за работа например с "лошия" си характер. Ти едва ли не ме обвини, че аз съм 54,6кг и не съм стойностна. Приятелят на едната също го забеляза и ми каза, тя не се търпи вече откакто е слаба. Може би на се изразих правилно като казах комплекси, но е истина, че пълните хора са по-дружелюбни.
Мими, мое лично мнение пак е, че аз не харесвам кокали също, то и дрехата не стои добре, затова когато бях 48кг, напълнях до 50, за да съм ок. Аз например харесвам много латиоамериканките като Ева Лонгория, защото имат хубави кръгли дупета Simple Smile А и си мисля, че и повечето мъже харесват такъв тип жени. Не знам защо ми се нахвърляхте след като Диди, един вид ме обвини, че съм 54,6 и че смятам, което не е само мое, но да речем мое мнение, че пълните жени са по-добри.
Кетуна,аз никога не съм брояла калориите, за мен това е твърде вглъбяване в нещата и така главата ти постоянно се натоварва при всяка хапка, какво е погълнала и какво не.
Значи щом имам мнение различно от другите не е миродавно.

# 716
  • Мнения: 2
Chikago, аз не го казах за тебе, просто мое мнение. Защо го прие лично, не съм искала да те нагрубя. Ти не си споменавала да броиш калории, че да го приемаш лично

# 717
  • Мнения: 2
gery, засега е само на картинка.  Grinning

# 718
  • Мнения: 61
ketuna, зная, че не визираш мен, просто споделих, че е натоварващо да си броиш калориите.
А за ацетона, аз имах ацетон и ми казаха да спра с диетите и да почна да се храня нормално, за да го махна, урината ми била по-чиста от на бебе.

# 719
  • Мнения: 1 163
Chicago няма нахвърляне душо. Тука всеки изразява мнение и се стига до консенсус. Според мен е много погрешно схващането, че дебелите хора са добри щото са комплексари ако си добър не е важна кожата и сланината важно е в душата какъв си. Познавам много хора, които са пълни и са меко казано злобни. За мен е важно да си здрав и да се чустваш добре. Лично аз напълнях десет кила ми не ми е удобно но не съм се комплексирала, не съм станала по добра напротив ела да чуеш мъжо какво ще ти каже  newsm48 newsm48 newsm48 и слаба и дебела съм си една и съща.

И момичета искам да вметна нещо. Аз лично съм от хората, които обичат да си изказват мнението без да се съобразяват какво ще си помислят околните. Така че свиквайте и ако по някакъв начин съм засегнала някой да извинява това съм аз Марчето Димитрова  Joy Joy Joy

Кетуно ади фащай я тая метла мари.  1dishes newsm75 newsm28 hang

Общи условия

Активация на акаунт