Монодиета -част 4

  • 20 013
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 50
Прави ли някой новата тема или аз да се заема утре????

май никой така че се заемай  Hug Hug Hug Hug Hug

# 736
  • Мнения: 309
И за мен най-трудно ми беше със сладкото. Аз също установих, че ако правя шоко ден, хем отслабвам, хем после не ми се поглежда сладко доста време, та е отлично решение.
Но с МЦ определено се издъних, особено както се съчетава сега с  РД!

# 737
  • Мнения: 50
Момичета вчера не стига че вечерях ами хич не бях моно. Вчерашното ми меню включи пилешка пържола, салата снежанка, зелева салата, една чушка пълнена с ориз и кайма, 2 триъгълничета топено сирене, шоколад  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Много ядене много нещо - резултата е налице +0,3 кг.
Не е болка за умиране, поне ще ми даде урок да не прегрешавам поне за седмица  Laughing Laughing Laughing

Метърче така и не открих за да запиша мерките си, но снощи гледах една моя снимка от преди да започна диета, зяпах в онова огледало и се почувствах все едно съм свалила всичките си излишни килограми и всичко е изчезнало. Корема се е прибрал доста, паласките са се стопили /има още какво да се желае и от двете, но за момента е повече от добре/. Всеки ми казва че доста съм отслабнала и това много ме стимулира, защото си знаех че при мен ще проличи едва след 7-8 кг свалени. Е разбира се иска ми се всичко да стане с магическа пръчка, нооооооооооооо не става така  Hug Hug Hug



Снощи видях моя позната, видя ме и попита как съм отслабнала, обяснявах аз надълго и на широко, а тя ме глеееда подсмихва се и ми вика: ООоооооОООооооОоооО ти не можеш никога да си слаба като нормалните слаби момичета /така и не се задълбочих да я питам какво ще да рече тая глупост дето произнесе/, аз например сега пия едни таблетки /даже забравих за кои ми говори/ щото имам да свалям едни пусти 3 кила, много ми тежат и много ми пречат, ужас. Е сетете се и сами, че дава по 50-60 лв на месец и в продължение на 3 месеца вече кантара и не е мръднал. Та знам че нещата не стават с вълшебна пръчица, обаче се запитах: защо има жени, които парадират с това, че са слаби, защо има такива дето много добре знаят, че са слаби и въпреки това гладуват, дали искат по този начин да привлекат вниманието на околните? Става им лошо, припадат обаче продължават да гладуват!!! Изпитват удоволствие когато чуват, колко много, колко болезнено слаби са от приятели, от семейство. А на такива хора - не дай Боже някой да спомене, че изглеждат понаддали /като човека изказал тоя ужас е имал предвид, че изглеждат по добре като са качили някое кило и са се доближили до нормалното/ ееееееее то тогава настава едно неистово тръшкане и закани за поне тридневно гладуване.
Главоблъскайки се снощи над тези мисли стигнах до извода, че вманиячаването никога не е положителна черта в каквото е да е. Дали ще става въпрос за семейството, теглото, децата, приятелите, любовта, храненето, работата, спорта, здравето или самите нас - всяко нещо, което е в повече като стремеж може да попречи на нормалното ни съществуване.

# 738
  • Мнения: 309
Много, много стимулиращи снимки.Рядко съм попадала на толкова реалистични!
Ще ги сложа във фейвъритите май.
Да си ги гледам преди следващия МЦ.

# 739
  • Мнения: 50
Много, много стимулиращи снимки.Рядко съм попадала на толкова реалистични!
Ще ги сложа във фейвъритите май.
Да си ги гледам преди следващия МЦ.

аз съм си направила едно колажче мила и съм го плеснала на десктопа та да ми е постоянно пред очите  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 740
# 741
  • Мнения: 61
Хайде, добро утро!
Мислех, че ще имаме нова тема, но Мимито може да е заета в момента.
След картофите съм пак минус 300гр. Мъжът ми ме попита снощи колко кг съм и ми казах 54,6 и той ми заяви утре да си станал 56, голям виц . Simple Smile Каза, че вече не съм имала дупе, затова сега се залявам да тренирам за дупе, белким се оформи, но не и така както той иска, защото аз така не искам. Иска като на Бионсе, това в кръга на шегата.

# 742
  • Мнения: 1 163
ДОБРО УТРО МИЛИ МОИ, ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=638553.new#new

Общи условия

Активация на акаунт