Отговори
# 15
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Агент мерси за темата.  Само се записвам да ви следя сега.

# 16
  • Мнения: 79
И аз стискам палци за леко раждане и прекрасна малка девойка на Янажар   fingerscrossed

# 17
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Едира, Бейби, благодаря ви!  Hug
Доколкото зная , зорът е голям.
Ще се опитам да ги декларирам и пратя, ако не стане ще скрия. Mr. Green
Лек ден ви желая!

# 18
  • Мнения: 154
Запис и от мен  Peace

# 19
  • Мнения: 919
Охо Солей:) много се радвам за теб! Леко бременеене!

Янжар, леко и спокойно раждане на теб:)

Ние нямахме ток от вчера следобед до тази сутрин та спахме пред камината в хола, фън от всякъде. Вчера вечерта правих вечеря на свещи, добре че сме с газови котлони, а днес сутринта дори извъртях една доза палачинки за децата преди да пуснат лампите:) Това да нямаш ток е голям кеф, тишинка, спокойствие:)
Рождения ден мина супер:) децата харесаха тортата, много бързаха да я разпределят обаче и не можах да направя много снимки.. яд ме е че нямам една нормална с всичките три маймуни ама карай:)
Какво друго интересно, всичко е потънало в сняг и пътищата са замръзнали, много е красиво и все се каня да изведа децата за една бърза фото сесийка в снега но ме мързи а и не искам дребния да излиза на студено, че нещо му тече носа..

# 20
  • Мнения: 154
Гаргамелчо, не знам при вас как е, но при нас е ужас, обожавам снега по принцип, но навън си е опасно, всичко е покрито с един см. лед, огромни клони се чупят от тежестта на леда и снега, ужасна пързалка е. Всичко изглежда като ледени скулптури, мен ме е страх да извеждам кучетата с детето, да не вземе да ми падне нещо на главата или аз да не падна.Вчера три пъти извеждах Боби, но днес-не, благодаря!  Но че е красиво, красиво е, но от вкъщи  Peace

# 21
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Чак Ви завиждам за снега. Пусто, че нямам отпуска инак бихме си отскочили до Калгари да покараме малко ски. Хем и детето да види що е то сняг  Laughing

# 22
  • Мнения: 154
Аха, гледай какво става

# 23
  • Мнения: 98
Здравейте, и аз не съм  Grinning, но мислим и премисляме твърдо "да" ли и кога  Wink

Солей, честито и тук!

Агент, благодаря за темата!

Сняг не ми липсва, искам топло и по бански! Simple Smile

Да се похвалим  Grinning- Дени постави нов личен рекорд в продажбите на гърл скаут кукис- 112 кутии до днес, като ние с баща и сме купили само 20  Mr. Green. Не връщайте скаутките от вратата, бисквитите си заслужават, много са хубави и се продават веднъж в годината  Simple Smile.

# 24
  • Мнения: 13
Agent мерсаж за темичката, може ли поправка при мен за 1ва страница, Даниела 7ми април, 2009 и Емили 13ти декември 2011 Peace Благодарско! Hug

# 25
  • Мнения: 3 988
Мерси на всички за поздравите!   bouquet Който иска - да му се връща.  Heart Eyes

продажбите на гърл скаут кукис

Това мероприятие не ми е много ясно. Какъв е смисълът родителите да купуват?

# 26
  • Мнения: 98
Част от кукис парите отиват за благотворителност, друга част за покриване на разходите по производството им и малка част остава за командата (частично покриване на лагери и пр.), доколкото ми е известно. Родителите не е задължително да купуват, само ако много обичат гърл скаут кукис  Crazy

# 27
  • Мнения: 1 436
О, стана ли време за гърл скаутски кукита? Гърл скаути никога не връщам, особено ако ми цъфнат на вратата със самоас  Laughing

# 28
  • Мнения: 98
Самоас са ми любимите и на мен + Дулси ди Лече, а най-любимите на народа са Тин Минтс Simple Smile. Аз сладко, по принцип, не ям, но тези кукис ги обичам Simple Smile Сега са при ордърите, сладките идват средата на февруари. Simple Smile

О, Джу, гледам и ти си с лентичка!! Честито, да е лека!

# 29
  • Мнения: 2 563
На Ютурна и на Соли честито! На Яна й пожелавам скоро да гушка бебето.

Аз какво да се похваля? Правя експеримент да видя колко ще издържа без да ям сладки, бонбонки и пр. десерти.  Днес стана една седмица. Мисля, че никога в живота си не съм стояла без шоколад една седмица.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт