Нова година-нов късмет! 168-ма немска оптимистична.

  • 40 349
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 283
Сбъдваща мечти: Възхищавам ти се, че успя с три деца у дома.  Simple Smile

# 736
  • Мнения: 3 880
Сбъдваща мечти: Възхищавам ти се, че успя с три деца у дома.  Simple Smile


А ако видиш и какво красоти твори през това време с няколко куки и прежда, съвсем ще ахнеш Wink
Аз отдавна я подозирам, че има поне 6 ръце, но не си признава Wink Laughing
 Hug

# 737
  • Мнения: X
Аре бе, голям праз.  Crazy

Сърфата ми липсва, да даде тон за нова тема. На мен музата ми я няма днес.

# 738
  • Мнения: 3 521
Sled malko, che oshe sam vav vlaka Crazy

# 739
  • Мнения: 420
Знаете ли за колко време се издава постоянно разрешително за работа, когато даден немски работодател иска да наеме българин за постоянна работа?Документите за разрешителното са подадени от работодателя преди месец.

# 740
# 741
  • Мнения: 1
здравейте на всички!
пиша тук защото от няколко теми все тук ме препращат, дано да мога да си задам въпроса правилно-интересува ме  какво трябва да направя сега когато съм бременна във втория месец, но работим към полска фирма, имаме анмелдунг в германия от 2 месеца, трябва ли да подам документи в социалните за да може да взимам майчинство или нещо като се роди детето, и чух че лекарят ми прави майчински паспорт, ако някой е запознат за какво служи, моля нека да пише, ще съм благодарна на всяко мнение!
благодаря предварително и то много!

# 742
  • Мнения: 1 677
здравейте на всички!
пиша тук защото от няколко теми все тук ме препращат, дано да мога да си задам въпроса правилно-интересува ме  какво трябва да направя сега когато съм бременна във втория месец, но работим към полска фирма, имаме анмелдунг в германия от 2 месеца, трябва ли да подам документи в социалните за да може да взимам майчинство или нещо като се роди детето, и чух че лекарят ми прави майчински паспорт, ако някой е запознат за какво служи, моля нека да пише, ще съм благодарна на всяко мнение!
благодаря предварително и то много!
Има нова тема, пиши в нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=644374.new#new

Общи условия

Активация на акаунт