Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 12-та част

  • 22 191
  • 679
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро, мами!

Фиксче, развихряй се в покупки.И аз си изкарах /то не че беше голямото излизане, ама все пак/ на клинчета и туники.А и дето вика Мини, винаги можещ да разчиташ на приятел да получи твоята пратка  Joy .Аз така съм пращала на друг адрес  Laughing
boryanashy , на каква възраст сте с мъжа ти бре и от колко време имате връзка?Ние така се дърлихме с моя мъж в началото на връзката или до втора-трета година и това, защото и аз си кукувах сама, в чужд град, без познати и приятели.Ама що рев изревавах за глупости.Сега не ми пука и да ми каже, че отива някъде, обаче той пък взе, че си седна на дупето и никъде не ходи  Simple Smile
Хайде, лек ден на всички!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Добро утро и от мен! Аз пиша от топличкото легълце, а навън вали ли вали Grinning

Boryanashy, не мога да взема много отношение, защото моят го карам да излиза, а той стои вечер като залепен за мен. Голям домошар излезна Simple Smile Но си мисля, че мъжа ти не е прав да те оставя сама толкова често.

# 47
  • Мнения: 117
Ами заедно сме от 10 години, трябваше вече да си е седнал на гъза ! Само че той полудя от както съм бременна имам чувството, че си мисли че като се роди бебето и край вече няма да се излиза.
Снощи бях много ядосана и толкова късно само тук успях да споделя, напълних ви главите с глупости! Simple Smile Оставям ви малко да си починете от мен!

# 48
  • Мнения: 42
Здравейте, и аз ще се възползвам да разгледам сайтовете, даже вече си набелязах едни дънки и аз от Миро стил, да ви питам как определяте размера, специално за дънките, видях в таблицата, че се взима размера на ханша, така ли е?
boryanashy, колко добре те разбирам, явно някои мъже полудяват когато жена им е бременна, ние сме от 12 години с мъжа ми заедно и имахме подобен проблем, не с толкова често излизане, но все пак, имаше и по сериозни неща, за който не ми се говори, но след като седнахме и поговорихме #2gunfire, той се кротна. Сега пък ходи по три пъти на фитнес, лошото е, че ако не ми позволят да ставам, незнам как ще ходи, защото трябва да прибира детето от градина. Аз мисля, че си прекалено либерална, има всякакви хора, но аз специално особено в ситуацията в която съм немога да допусна такова държание  Crossing Arms
Аз пък съм бясна на свекърва ми, и вчера се изпуснах пред малкия, нервите ми неиздържаха и той ме чу като обяснявах на мъжа ми. Дали сутринтта когато тя звънна и искаше да говори с него, той не й обясни  как няма да ходи при нея, а при другата баба(това сам си го измисли), защото мама и била ядосана  Embarassed, направо с мъжа ми изтръпнахме, отгоре на всичко й затвори телефона.
Хубав ден!

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Алекс83, като гледам са на една и съща възраст с моята дъщеря /тя прави 4 години във февруари/ и наистина освен, че имат голямо въображение, чуват всичко, дори и да си мислим, че са съсредоточени върху играта си.И най-важното казват чутото в най-малко подходящия за това момент  Mr. Green
boryanashy , ние сме от 9 години заедно, но откакто е семеен мъжо, не му се излиза или по-точно откакто се роди Мария.Той е от типа мъже, които предпочитат да отидат на гости семейно на някого и да го правят често.Обича природата, палатки и ей такива неща.

# 50
  • Мнения: 1 798
Боряна, след  няколко години заедно е напълно нормално  мъжът да е отегчен, да му се прави  всичко  друго, но не и да  седи в семейното гнездо.
И  грешиш, не си сядат на гъза. И след 20 години  пак ще е така.Само,където могат  да се научат да се балансират някакъв външен техен си живот и семейния.

Фикс,какво си поръча:)

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Между другото относно дрехите - аз от Миро стил дънки си взех още в 4 месец и си ги нося и до днес - много сполучлива кройка. От Рени фешън пък си взех сутиен и дънкова пола. А от Конти - черен панталон тип цигара. Всичко си накупих в 4 месец и слава богу си ми става. То не че съм си скъсала да излизам...

Alex83, много кофти ситуация  ooooh!

# 52
  • Мнения: 169
Здравейте!

Боряна, много неприятно с излизанията на мъжа ти. Най-добре седнете и поговорете, ако не стигнете до консенсус, той явно си е такъв и решението е и ти да си намериш някакво хоби и да се занимаваш и да не му се ядосваш и да направиш опит да го вкараш в регулация като се роди бебето, но тогава ще трябва да действаш по-твърдо!

Алекс, детето ти вече е голямо да разбира и преценява, не трябва да се чувстваш кофти от това, че е чуло разговора ти с мъжа и днес е затворил тел. на свекървата ти. В крайна сметка да се стигне до там вината не твоя! Моя Пепи, който е по-малък, ако усети, че съм сърдита на майка ми въобще не иска да ходи при нея и седи само с мен в стаята, за момента живеем при моите родители.

Моя мъж е от домошарите след работа се прибира вкъщи. сега и готви, но всичко си е до човек и в известна степен възпитание от страна на жената, колкото по-рано се започне с превъзпитанието, толкова по-добре.

Благодаря за сайтовете с дрешки ще разгледам и може и аз да се обзаведа с нещо ново.

Аз да се похваля за първи път от един месец ще излизам на разстояние по-далечно от лекаря ми Grinning Ще ходим с мъжа ми до новото жилище да видя докъде е стигнал с работата, от другата седмица ще има и работници, които ще помагат, за да успеем до април да се преместим.

До скоро!

# 53
  • Мнения: 70
Здравейте момичета  Hug Hug Hug, надявам се, че настроението е хубаво в този снежен ден  Simple Smile така ми се излизаше някъде сутринта, да ме повали малко снега - не съм си показала носа навън вече 10 дни - направо настръхвам при мисълта, че са толкова много...

Мини, страхотно е, че си решила да се разкрасиш при фризьора - и аз много искам да отида, но се чудя дали ще издържа 3ч. - на кичури съм - и толкова време ми отнема горе-долу, а отдавна не съм стояла седнала толкова дълго... Иначе на кола съм в сряда преди прегледа - там поне процедурата е за 10 мин. Simple Smile Иначе за маникюр и педикюр също е добре да се отиде, но другите неща са ми по-спешни...В тази връзка, ако се наложи спешно секцио и си с лак какво - там ли ти го махат?

Зори,
за колана след раждането - на коя фирма си си взела, защото аз предпочитам стягащ колан пред гащи и колко дни след секцио може да се слага? Знам, че е хубаво и да не го носиш нон-стоп...

За дрехи за бременни - аз не съм купувала нищо специално, карах на клинчета и туники, а и то с това неизлизане - не си струва да се хвърлят много пари....

Боряна, за излизането на мъжа ти - ти най - добре си го познаваш що за човек е, а и сте заедно от доста време, така че ако нещо те притеснява - по-добре му го кажи. Ние с моя мъж сме заедно от няма и 2 години, и когато почива излиза през деня - на фитнес, да напазарува, да пие по 1 кафе с приятели - не мога да го вържа толкова месеци никъде да не мръдне, но вечер си е тук  не иска да ме оставя сама.

Йовче, браво за разходката, която си планирала - със сигурност ще ти се отрази добре Simple Smile
Хубав ден на всички от мен... Simple Smile

# 54
  • Мнения: 4 651
Здравейте Wink
За мъжките излизания не мога нищо да кажа. Мъжът ми не е имал кой знае какво желание да излиза сам нито преди 10 години, нито сега. Случва се, но много рядко, сигурно по- често излизам аз сама с приятелки.

За дрешките - снощи се загледах по Шоуто на Слави и оставих разглеждането за днес. Иначе аз никога не съм носила клинове и туники и съответно нямам такива. Дрехите за из къщи са ми анцузи, дънки и подобни и вече нищо не ми става надолу. От тези за излизане - същата работа с изключение на две рокли от трико, които дай Боже като ми порастне още корема пак няма да ми стават.

Нещо се опитва да ми тече на мен носа, дано не съм настинала като ходих на преглед...

# 55
  • Мнения: 1 798
Фикс, да, с дънки не става. Сега  виждам плюса на клиновете Mr. Green.ДО един си ги подносих тая бременност,иначе  все се чудех като пререждам за какво съм си ги купила Blush.

Ядат ми се кюфтета и няма кой да ми направи Tired.

# 56
  • София
  • Мнения: 865
Момичетааааааааа  Hug Hug Hug
Записвам се да ви следя и си пожелавам следващата бременност да видя и аз в линийката си поне 38 г.с.

п.п. Мини, ти си един герой! Няма да забравя Сигридов какво ми каза след като беше отишла при него... Не ти даваше особени надежди, а ето те на финалната права!!! Кюфтета  от хепи Simple Smile Тройка кюфтета с гарнитура от http://dostavka.happy.bg/index.php?page=login

# 57
  • Мнения: 1 798
Киараааа Hug

Техни Кралски Дупета слушкат ли:)) Да растат големи,доволни, мама да намери време да пусне снимка;)
Ох, той док и на мене ми каза това  като минах 32-ра седмица, че  не  е бил никак  сигурен за мен. Ноооо аз съм магаре, упорито след моркова;)


Е сега  ще си поръчвам и кюфтета, ти си виновна:)

# 58
  • София
  • Мнения: 865
Ето кралското дупе на Август Велики:



А тук експериментирахме да ги къпем заедно. Не повторихме Simple Smile



п.п. Нещо се не получава. Ето 1 и 2

# 59
  • Мнения: 1 798
Какви  са сладури,Киараааа:))И какво стегнато дупенце,ейнц Grinning. Единият май е мааалко по-кротък,м?

Общи условия

Активация на акаунт