Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 12-та част

  • 22 188
  • 679
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 651
zvezdi4ka84, пиши на модератор да заключат тази и да пишем в новата. Няма смисъл така, объкващо е.

# 661
  • Мнения: 115
След леко затишие ето ме и мен Simple Smile

Мини, Честит Рожден Ден, със закъснение! Желая ти много здраве, любов и огромно щастие с появата на малкия човек!

Аз се присъединявам към момичетата с една шепа лекарства. Маи през целия си живот не съм поглъщала такива количества ежедневно. Засега вземам: л-тироксин, аспирин 80мг, омнибионта (витамини), клексан и утрогестан. Някои беше споменал за схема, по която си взима лекарствата, може ли пак да я сподели? Ендокриноложката ми каза единствено да вземам витамините поне 4 часа след л-тироксина, дали има значение кога вземам аспирина?

Надявам се всички да сте добре Hug

# 662
  • Мнения: 425
krtous, обикновено аспирина се приема вечер. Аз поне така го вземам. А клексанът трябва да е сутрин при това положение. Нека обаче и другите мами да кажат, защото аз слагам фраксипарин много рядко (по лек.предписание). Л-тироксинът е сутрин на гладно.  Peace
Звезди, новата тема е супер, но за друг път ще знаеш да я пускаш по-късно. Иначе си се справила супер.  Hug

# 663
  • Мнения: 1 798
Да,аспирина и на мене ми о бяха предписали вечер. Но после го замених с клексана,който  трябва да се слага през 24 ч.

# 664
  • Мнения: 169
Здравейте,

Нали пишем тук, докато изпишем темата?

Звездичке, новата тема е супер!

При мен започнаха откачените сънища  Mr. GreenТази нощ сънувах, че раждам и въобще не ме болеше от секциото и се раздвижих буквално минути след операцията...Мечти  Mr. Green  Ама всъщност се оказа, че това било нов метод секцио и трябвало сама да си извадя плацентата... след като се раздвижа  Mr. Green Полудявам вече, а има още 3 месеца, кой знае докъде ще стигна  ooooh!

Аселинке, ако трябва ограничи возенето в кола. Аз за себе си установих, че ако някой ме вози макс 5 км издържам, ако аз карам мога и 10км да карам преди да ми стане лошо, но като цяло избягвам.

Напоследък едвам се събуждам сутрин, т.е. на обед. Днес едва отворих очи в 12.30 и то след като ме събуди Пепи, той се събужда понякога и 1 час преди мен и като му доскучае или огладнее идва и ме целува или започва да ме вика да ставам, ама усещам че му е все по-трудно да ме събуди. Преди чак в 9 месец спях като пън, а сега съвсем от рано  Embarassed

# 665
  • Мнения: 560
Писах на модератор да залкщчи темата, за да не се бъркате така.
Вече знам, как се правят нещата за темичките така, че другата тема ще е както трябва Embarassed.

Йовче при мен не са спирали откачените сънища, снощи такъв кошмар сънувах, че мъжо се наложи да ме събужда да се кротна, но и аз си поспинках до 12и30.

# 666
  • Мнения: 1 798
Завиждам ви ,че спите Embarassed Пълен вампир съм станала.

Йо,  сънища за филм на ужасите Mr. Green. А като каза плацента, виждала съм клипове в ютуб как си я пържат и я ядат.

# 667
  • Мнения: 4 651
Аз за моите сънища няма да ви разправям, че трябва да сложим точка 18 .... Embarassed

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Аз за моите сънища няма да ви разправям, че трябва да сложим точка 18 .... Embarassed

Фиксче, и моите бяха такива на няколко пъти  и смятай чак бай ти Азис да сънувам в главна роля.... трепя коня с лопатата  Mr. Green

# 669
  • Мнения: 1 798
Бонбонче, Mr. Green  нищо де, то ищаха е едно ,а обърканото бременно съзнание-друго,миксирала си се:)) То и аз  какви съм имала  в главна роля,малееййй, червена точка няма,така че няма да разправям hahaha.

# 670
  • Мнения: 117
Хихихихи аз си мислех че съм изключение с тези мои сънища дето са за точка, а то каква била работата. Дори послединия път се събудих и корема и твърд като камък, чудих се как да кажа на док. ама ме досрамя  Blush

Иначе да благодаря за съветите с хербитусина, много мед и чай от шипки съм по добре. Само носа ми остана. Въпреки че не се чувствах добре не си изпуснах консултацията, бебето е добре и било главично разположено. Доктора ми каза, че мога да ползвам капки за нос Виброцил, ама аз нали съм си недоверчива та и вас да ви питам...

# 671
  • Мнения: 261
f(x)--Эдравей !!!

Искам да попитам ,при кой  лекар си в МД и эащо се налага и ти да си в леглото? Peace

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
krtous, аз си бях написала схемата. Ето я:

9.00 - Л Тироксин, Клексан
13.00 - Магнезий
16.00 - Желязо
18.00 - Аспирин протект, ФК, Витамини, Магнезий
21.00 - Желязо
23.00 - Магнезий

# 673
  • Мнения: 4 651
f(x)--Эдравей !!!

Искам да попитам ,при кой  лекар си в МД и эащо се налага и ти да си в леглото? Peace

Отлепя ми се няколко пъти плодния сак. Все с много. При Борис Яков съм. А съм в леглото, за да зарастне и да не се увеличава. Ако мога с нещо да помогна питай  Hug.

# 674
  • Мнения: 261
Добър ден на всички Hug
f(x)-аэ съм при Бейлерян и Рени` С серклаж съм и искам да родя секцио. Чувала ли си някакви отэиви и какви, понеже много се страхувам, най-вече эаради серклажа?

Общи условия

Активация на акаунт