Анатомията на Грей - Тема №14

  • 40 938
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Е, айде, айде, женомразки, мъжемразки, то тоя филм такава сапунка стана, че въобще вече не мога да правя каквито и да е паралели с реалността и кой как би постъпил и защо. Мишка, абсолютно права си за неориентираността на жените в сериала, ама затова пък мъжките изцепки са... За Мередит наскоро гледах как го чака в кръчмата, докато той уж подписва бракоразводните документи. Че първо женен бил, скрил от нея, после ще се развежда, пък не се развежда, после пък Мередит направила нещо си на работа и той я напуска точно, когато осиновяват детето... Кристина била неориентирана относно кардиохирурга, че той оперираше сума ти време с треперещи ръце, тя не знаеше да се радва ли на възможността за сложни операции, да го прикрива ли или да го издаде, заради здравето на пациентите си, после я заряза пред олтара с оскубани вежди. Оуен за малко да я удуши. За Марк и новоизлюпената му рода говорихме. Не е като и мъжете да си нямат проблеми.
Точно. И ако на Оуен съм склонна да го разбирам, посттравматичен синдром, не е лесно да избият всичките ти колеги, то за двамата велики Дерек и Марк нямам никакво желание Simple Smile Ама и Оуен дразни, държа и ръката докато правеше аборта, после се сърди!

# 676
  • София
  • Мнения: 1 482
Лелее, каква дисекция на сериала сте подхванали, ама така е- като няма нова серия:) Аз влизам да споделя, че Шонда е написала в Туитър: За Кристина и Оуен следва нещо красиво и реално, нямам намерение да ги разделям- вярвам в тях.

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Аз откачам вече... сериала го изгледах целия!!!! за 3ти път. Някои серии съм ги гледала по 5 пъти. И сега вече се чудя от скука какво да върша... Затова само влизам да обсъждам.

# 678
  • Мнения: 9 144
Аз влизам да споделя, че Шонда е написала в Туитър: За Кристина и Оуен следва нещо красиво и реално, нямам намерение да ги разделям- вярвам в тях.
Hug Благодаря ти!

Непоправима романтичка е тя!  Peace

# 679
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Е, айде, айде, женомразки, мъжемразки, то тоя филм такава сапунка стана, че въобще вече не мога да правя каквито и да е паралели с реалността и кой как би постъпил и защо. Мишка, абсолютно права си за неориентираността на жените в сериала, ама затова пък мъжките изцепки са... За Мередит наскоро гледах как го чака в кръчмата, докато той уж подписва бракоразводните документи. Че първо женен бил, скрил от нея, после ще се развежда, пък не се развежда, после пък Мередит направила нещо си на работа и той я напуска точно, когато осиновяват детето... Кристина била неориентирана относно кардиохирурга, че той оперираше сума ти време с треперещи ръце, тя не знаеше да се радва ли на възможността за сложни операции, да го прикрива ли или да го издаде, заради здравето на пациентите си, после я заряза пред олтара с оскубани вежди. Оуен за малко да я удуши. За Марк и новоизлюпената му рода говорихме. Не е като и мъжете да си нямат проблеми.

Точно така. И мъжете са едни загубени...нямам думи.

# 680
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе на снимките от следващия епизод какъв е този корем, дето се вижда на Аризона newsm78 Актрисата пак ли е бременна? Тя не роди ли преди 1-2 сезона?
А, Кали, искам да ви кажа, понеже в момента зяпам и трети сезон по Дива, е мнооого отсабнала в сравнение с това, което е при появата си в сериала. Ама поне едно 10-15 килца. Но явно много плавно и полека, защото досега не ми беше правило впечатление.

# 681
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 799
Брей, че страстиии ooooh! Айде с личните съобщения не тук, щото няма нужда да минава модератор Peace Охладете малко страстите и се върнете на по-приятни теми Mr. Green

Аз лично си ги харесвам такива, каквито са, защото това са нещата от живота. В много случаи се повтарят едно към едно към реалния живот. И винаги ще има неориентирани мъже, жени, гадняри, мъже и жени, които имат безразборни връзки и т.н.
Двойни стандарти няма, поне в отношението на Шонда към героите й. Прави ги такива, каквито сами се развиват във времето. Има жени, които не обичат деца, не искат да имат деца, държат на кариерата си - ето ти Кристина; има жени, които се страхуват от всичко, но преодоляват страховете си и от съсредоточени върху сексуалния си живот, се превръщат в добри майки - ето ти Мередит; има несигурни девственици, които не знаят какво искат - ето тук се появява Ейприл; има мъже, които са хищници, държат на кариерата си - ето го Престън; има мъже, отдадени на професията си и готови да дадат и душата си на пациента - ето го Дерек; има честни и почтенни мъже, които не могат да престъпят себе си и да променят принципите си - ето го Оуен; има мъже - женоядки Mr. Green не могат да живеят без фусти - ето го и Марк. Всички те са отражение на реалния живот, на реални ситуации, на нещата, които могат да ни се случат. Така че компромиси, не компромиси всеки има право на щастие и да го търси според разбиранията си Peace

# 682
  • Мнения: 0
Абе на снимките от следващия епизод какъв е този корем, дето се вижда на Аризона newsm78 Актрисата пак ли е бременна? Тя не роди ли преди 1-2 сезона?

Бременна е за 3ти път. Peace Роди към средата на миналия сезон.

# 683
  • До морето
  • Мнения: 7 126
Че той се разведе още трети сезон ли беше? втори ли беше? А след това? Какво изживя той, покрай дневниците на майка и? Всички сте много широкоскроени, няма лошо, ама аз съм сам и воина е воин. Joy

Какво преживя? Не се заяждам, просто не мога да се сетя

# 684
  • UK
  • Мнения: 4 311
И аз не помня, сещам се за някакви настроения странни, за малко да се удави, без да се опита дори да плува, друго не се сещам. Не знам дали за това говори Мишката.

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Не се опита да се удави заради дневниците, а защото тогава майка и беше си върнала паметта, казаха, че се случвало при пациенти с Алцхаймер. Та... Елис Грей каза на Мередит, че я е отгледала да бъде изключително човешко същество, а тя била обикновена, и че е разочарована. Доста я посмачка.

# 686
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Боже, какво е ставало тук ooooh!?

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Боже, какво е ставало тук ooooh!?
Нищо?
Ще рече човек, че никога не сте влизали в Клюкарника. Съвсем е миролюбиво даже.  Peace

# 688
  • UK
  • Мнения: 4 311
Нищо?
Ще рече човек, че никога не сте влизали в Клюкарника. Съвсем е миролюбиво даже.  Peace
hahaha

# 689
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Влизали сме, ама тук очакваме нещо друго Laughing

Общи условия

Активация на акаунт