Анатомията на Грей - Тема №14

  • 40 937
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • UK
  • Мнения: 4 311
И аз си мислех, че си върви съвсем нормално темата.  Rolling Eyes

# 691
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 799
Е ти пък ся, Джо, отупаха малко перушините и пак се върнААме на началото Mr. Green

# 692
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Жалко, че ме нямаше и мен да тупам Mr. Green. Изтървах, ейй Joy

# 693
  • Мнения: 2 908
Джой, за какво друго влизаме тук-нали коментираме сериала? Аз ще тупам перушини само и вече от балкона. Hug Да не преча-Дано да има доволни:) Фен съм на темата от край време, обаче явно тя не е НАША тема, тя е ВАША тема. Единствено съм напълно съгласна с Geia в крайна сметка-и да, аз винаги страстно гледам някой филм, винаги страстно го коментирам, винаги страстно влагам всичко-и във филми, в живота. Това е от мен-спамя много, осъзнавам го, въпреки,че някои си мислят друго....Хора сме-различни сме-извинявайте за грешката да коментирам, това, което мисля.   bouquetПриятно гледане на 5-ти април. Grinning

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 19:06 от мишка върху книжка

# 694
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 799
Мишке, темата е на всички, както и всички гледаме с удоволствие - къде по-страстно, къде не. Просто не е хубаво да се разменят обиди, това води до посещения от модератори Wink
А темата ако я спамиш с неща за сериала, не е спам Mr. Green
Спокойно може да коментираш всичко, което ти е интересно, просто личните нападки идват в повече Peace
П.С. Аз съм привърженик на различните гледни точки и нямам нищо против друго мнение. А и често ми се случва да съм от другата страна на барикадата Grinning Филм е това, всеки го вижда по различен начин Hug

# 695
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Боже какви размисли и страсти! От месец и половина не съм гледала нищо, заради дипломната работа, но смятам скоро да наваксам.
Относно това, което сте написали съм на мнение, че Марк беше емоционално на годините на Лекси (че даже на годините на един тинейджър). Той израстна откакто се появи в сериала, защото в началото той не се интересуваше от нищо освен това той да е добре и да изчука всичко движещо се, не му пукаше също така за учениците му. Докато сега разбра какво е да имаш семейство, хора, който да обичаш и държиш, дори това да преподаваш на човек и да му помогнеш да успее.
За Кристина и Оуен - страшно много ми се иска да ги разделят, но явно няма да стане. Всички казвате колко лоша била Кристина, изкарвате я дявола, но никои не се замисля какво преживя тя от началото на сериала. Тя прикриваше Бърк, когато имаше проблеми с ръката и излезе виновна за всичко, даже го каза в серията, когато имаше бойкот на медицинските сестри срещу Марк (сезон 4). Кристина прикриваше всичко и "помпаше" (съжалявам за израза) гордостта му, правеше операции, които бяха много над това, което трябваше да учи. След това Бърг я зараза като куче, защото не изказвала чувствата си. След всичко това се натъкна на Оуен с всичките му проблеми, които бяха следствие на войната. Изтърпя всичките ми неща, свързани с което, дори го накара да отиде при майка си, което според мен нямаше да стане, ако зависеше от него. Преживя и душене и въпреки, което остана при него. След това той доведе жена, към която има чувства. За мен Оуен така и не разбра каква е Кристина и това си пролича, след инцидента в края на шести сезон. Натисна я да се ожени за него в момента, в който тя се нуждаеше от малко подкрепа, след преживения стрес в операционната и след това заедно с Теди натиснаха шефа и психиатъра да и разреши да оперира, защото тя това искала, без за секунда да предположи, че тя може да е наранена и да има нужда от разбиране. Другото, което ме дразни е въпроса за децата. Тук Оуен не е прав той знаеше, че тя не иска такива, защото тя го каза в време на една операция, ако не се лъжа с сезон 6. Също така, всички нападахте Кристина, че не искала да има деца и как можело да има такива хора като забравяте, че Аризона също не искаше такива.
Съжалявам за фермана!

# 696
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 799
Ааа, ChemistryLady, аз съм на твоето мнение и съм фен на Кристина Mr. Green

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Аз харесвам Кристина, но с Оуен са ми странни като двойка. Според мен някак не си пасват.

# 698
  • София
  • Мнения: 747
Аз също съм фен на Кристина,силно се надявам някой мъж най-накрая да я разбере.

# 699
  • UK
  • Мнения: 4 311
Ако се разделят ще са нещастни, ако останат заедно, още повече  Sad
Не знам какво да кажа за Кристина и Оуен, никой не е лош, и двамата
са добри и двамата заслужават да им се случат хубави неща само. Не
знам Шонда какви чудеса трябва да сътвори за да оправи бъркотията между тях.
Не виждам как биха могли да се развият отношенията им повече от това.
На мен пък обратното - страшно много ми харесват като двойка. Кристина никога не
би могла да бъде с някой обикновен мъж като Дерек, например.

# 700
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
За мен за Кристина и трябва мъж със силен характер, който да я подкрепя и да и помага и се чудя защо Шонда я мъчи така.

dejie, по-добре да ги раздели. Не виждам какво трябва да стане, за да се съберат. Според мен Шонда ще стъпчи Кристина още повече, ако я накара да прости и изневяра, след всичко до сега. Щом ще има следващ сезон (и ако двамата остават за него) по добре да им намери по една половинка, отколкото това мъчение.

# 701
  • UK
  • Мнения: 4 311
Мен много ме съмнява тази изневяра неговата, където я измислиха, ще видим какво ще излезе от това. Възможно ли е да говори за нещо друго, не за физическа изневяра с друга жена или само на мен ми се иска така?

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Мен много ме съмнява тази изневяра неговата, където я измислиха, ще видим какво ще излезе от това. Възможно ли е да говори за нещо друго, не за физическа изневяра с друга жена или само на мен ми се иска така?
Това го споменах по-напред. И аз си мисля, че е метафорично казано.

# 703
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Мен много ме съмнява тази изневяра неговата, където я измислиха, ще видим какво ще излезе от това. Възможно ли е да говори за нещо друго, не за физическа изневяра с друга жена или само на мен ми се иска така?
Това го споменах по-напред. И аз си мисля, че е метафорично казано.

Дано да не е, но ме съмнява, особено след като Меридит каза на Дерек, че ще го убие, ако и изневери. 

# 704
  • Мнения: 1 536
Момичета,от кога не е имало нов епизод,че му изпуснах края... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт