Анатомията на Грей - Тема №14

  • 40 938
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 312
Здравейте!  Simple Smile Бихте ли ме ориентитали кой сезон тече по телевизията? Загледах се и много ми хареса сериала и смятам да го следя,но да започна с пропуснатото....
 С хиляди благодарности  bouquet

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Здравейте!  Simple Smile Бихте ли ме ориентитали кой сезон тече по телевизията? Загледах се и много ми хареса сериала и смятам да го следя,но да започна с пропуснатото....
 С хиляди благодарности  bouquet
По Дива Юнивърсъл върви трети сезон.

# 707
  • Мнения: 9 865
А от днес по Фокс Лайф тръгва 8-ми сезон, т.е. новият.

Здравейте!  Simple Smile Бихте ли ме ориентитали кой сезон тече по телевизията? Загледах се и много ми хареса сериала и смятам да го следя,но да започна с пропуснатото....
 С хиляди благодарности  bouquet
По Дива Юнивърсъл върви трети сезон.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
А от днес по Фокс Лайф тръгва 8-ми сезон, т.е. новият.
Ужасна си Simple Smile Hug Heart Eyes  Сега просто ще залепна на телевизора и ако не се разведа - няма кога Mr. Green

От колко часа? Mr. Green

Редактирам се - видях 21:10 Mr. Green

# 709
  • София
  • Мнения: 1 312
Леле,колко съм назад....
 Много благодаря!

# 710
  • Мнения: 1 194
Аз съм го "хващала" в неделя предиобед, ама цял предиобед Mr. Green

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Аз съм го "хващала" в неделя предиобед, ама цял предиобед Mr. Green
Тогава по Дива повтарят епизодите, които са давали през седмицата.

# 712
  • Мнения: 1 194
Аз съм го "хващала" в неделя предиобед, ама цял предиобед Mr. Green
Тогава по Дива повтарят епизодите, които са давали през седмицата.

Явно. Ама аз така се бях улисала, че почти останахме без обяд Wink

# 713
  • Мнения: 4 864
В 21:10 се залепям за телевизора и това. Пък и 2 епизода..кой ти ги дава  newsm44 newsm44 newsm44

# 714
  • Мнения: 68
Очаквайте след малко нова темичка...  Peace

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Очаквайте след малко нова темичка...  Peace
И защо?! Темите се заключват след 50та страница, тази е на 48????

# 716
  • Мнения: 68
Ами, ние тази ще си я изпишем, не виждам какво точно пък на тебе ти пречи. Просто ще има нова тема. Темата е готова вече: НОВА ТЕМА

Последна редакция: пн, 02 апр 2012, 21:58 от Ḡἅλέηὰ'S ßìǥǵȅṠṯ…

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
За мой ужас сериите от 8ми сезон, които дават по фокс лайф са дублирани. Подтиснах се Sad Не обичам дублирани филми, предпочитам със субтитри. Все пак трябва да призная, че като цяло гласовете им отиват, подхождят им. Но този, който дублира Оуен е голяма грешка. Ейприл е леко преиграна. Останалите биват.

# 718
  • Мнения: 9 865
Аз много обичам дублирани филми, откакто стана актуално субтитрите да са без черен фон отдолу (масово са така по ТВ), очите ми изтичат да чета, защото съм със сериозен диоптър, а белите букви ми се сливат с картината. За англ. език как да е, разбирам го, но ако е език, който не знам - голяма мъка.Simple Smile

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Аз много обичам дублирани филми, откакто стана актуално субтитрите да са без черен фон отдолу (масово са така по ТВ), очите ми изтичат да чета, защото съм със сериозен диоптър, а белите букви ми се сливат с картината. За англ. език как да е, разбирам го, но ако е език, който не знам - голяма мъка.Simple Smile
Ето, хората са различни. Кажи сега какво мислиш за гласовете, отиват ли си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт