Бродирана красота - Гоблени 91

  • 94 597
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 205
момичета, има ли някоя от Трявна?  Blush

# 706
  • Мнения: 352
Ето какво ми написа Юлия във Фейсбук:

"Изпратих ти нещата днес и сега като видях каква реклама си ми спретнала в БГмама-та ме хвана яд, че не ти изпратих повече неща, но едва ли това ще е последната ти поръчка, та ще имам възможност да се поправя. Ама вие сте много и така ви се радвам, не мислях, че толкова дами шият и съм много приятно изненадана - Благодаря ти, че ми върна вярата в уменията на българката! Преди време в едно интервю бях писала по въпроса, че ми е мъчно, че ще забравим уменията на бабите си в ръкоделието. Ти сега ми помогна да видя цял един нов свят. Едва ви насмогвам, но го правя с огромна радост, момичета! Предай специално моите поздрави на дамите от темата, защото не съм регистрирана и не мога да го напиша лично и им Благодари от мен, че се занимават именно с това - ръкоделието! Прегръдки на всички!"

Това искрено ме разчувства!  Hug
И твоите картончета са прекрасни Юлия!   bouquet

ИнаТ, благодаря ти за схемичките! Като гледам снимката на ушитите цветенца и твоите готови картички - ами твоите са в пъти по-красиви, да знаеш!   bouquet

# 707
  • Мнения: 482
Благодаря ти! Аз пък се притеснявам като нямам от тези специални конци с какво да ги заменя и ги напасвам цветовете според това с какви разполагам. Затова и не започвам другите, още ги мисля с какви цветове да бъдат. По-късно ще сканирам всички останали схеми от серията и ще пусна и тях.

# 708
  • Троян
  • Мнения: 141
Искам да попитам кой точно е този цвят конес DMC 762 Pearl Grey LT ,дали е някакъв по лъскав ,защото по картинката не мога да го разбера newsm78.Ще ми трябва за едно бебе.

# 709
  • София
  • Мнения: 3 789
Искам да попитам кой точно е този цвят конес DMC 762 Pearl Grey LT ,дали е някакъв по лъскав ,защото по картинката не мога да го разбера newsm78.Ще ми трябва за едно бебе.

Не, не е от лъскавите, едно много приятно светло сиво е  Peace

# 710
  • Мнения: 482
Нещо му става на нашия скенер, вижда ги схемите като черно-бели и така ми ги сканира. Пробвайте сами да си ги изтеглите от тук: http://www.inusya.ru/index.php/freebies/2010-01-27-14-30-24/87-freebies-dmc / http://depositfiles.com/files/nhozlcork или http://www.unibytes.com/cmtmhmPq63gB /

# 711
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета! Творите ли, творите красоти, а аз имам чувството, че напредвам с костенурска бързина! Дано поне в новата тема мога да се запиша с етапче! Имам готови и два дребоса, ама ги пазя, ако съвсем няма с какво да се похваля!  Mr. Green

Има и едно питане. Кои са тези конци на DMC:
DMC LEcru
DMC L648
DMC L822

След тях пише - linen thread и цвят.

# 712
# 713
  • Мнения: 482
Тази е за базара, да не си помислите нещо друго Wink Делфинче, от твоите картончета е.

# 714
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Да се включа и аз малко с разни бродерии, че изостанах със снимането   Peace
http://skorpions.snimka.bg/hobby/2012.652979

# 715
  • Мнения: 482
Ау, страхотни са, Скорпион!

Някой ми поиска схема на мишлетата, ето я:

# 716
  • Троян
  • Мнения: 141
Да се включа и аз малко с разни бродерии, че изостанах със снимането   Peace
http://skorpions.snimka.bg/hobby/2012.652979
Това е направено само през тази година ли Shocked  А аз за една седмица съм ушила 3 цветенца за картички и си мисля че правя нещо  ooooh!  Браво на теб  bouquet Peace

# 717
  • Мнения: 11
Момичета здравейте отново!
Имам следния въпрос, надявам се да успеете да ми помогнете! Издирвам един гоблен на Милена стайл. Видях го в каталога им , ако не се лъжа през 2008 или 2009. Наистина доста време назад. Но някоя от Вас може и да се сети. Самата картина е едно момиче, което е легнало на самият бряг на морето и крачетата й сякаш са част от морската вода. Не мога да го открия, в каталога го бяха пуснали като бъдещ гоблен, но търсих ли търсих  Sad
ИнаТ може ли да те попитам тези мишлета с какви конци си ги шила? ДМЦ или? Надявам се, че нямаш против да говоря на ти  Hug
Пожелавам Ви хубав петъчен ден!
П.С. Аз шия в момента една балеринка Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 482
Да не питаш за този:



Картичките ги правя с каквото имам останало от завършени гоблени, без значение DMC или нещо друго. Точно тези мишлета са с мулине Ариадна, което бях купувала за едни мечета-дипломанти.
И понеже имам най-много останал кафяв конец във всякакви нюанси, да имате схеми за картички с меченца Simple Smile ?

# 719
  • Мнения: 11
Да не питаш за този:



Картичките ги правя с каквото имам останало от завършени гоблени, без значение DMC или нещо друго. Точно тези мишлета са с мулине Ариадна, което бях купувала за едни мечета-дипломанти.
И понеже имам най-много останал кафяв конец във всякакви нюанси, да имате схеми за картички с меченца Simple Smile ?
Страхотна си!  Hug Точно за този говоря, ти шила ли си го? Дали знаеш от къде мога да си го закупя?
Днес ще отидя да си купя конци и ги почвам! Много са сладки  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт