Поморие - 2012г.

  • 106 453
  • 686
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 285
Здравейте!
Бихте ли могли да ми препоръчате / ако изобщо има, че аз от два дни се ровя / хотел, на първа линия, ОИ и да не е далеч от центъра.....да става за разхотки вечер...пеш....
Не мога да се ориентирам Фестата и Вия понтика къде се намират?
Фестата е в началото на Поморие в новия град.

# 616
  • Мнения: 16
И двата хотела са в началото на Новият град и разбира се доста далеч от центъра на Старият град

# 617
  • Мнения: 16
 Има ли някой почивал тук през лято 2012 г. да сподели как е било? Hug
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=2329

# 618
  • Троян
  • Мнения: 142
Я и аз с още въпроси за бунгалата Далас Blush
На нас ще ни трябва двойно бунгало и тези на 1-ва линия изглеждат добре.Но се чудя-само един вход ли има бунгалото ThinkingГледам вратата е към плажа,а няма ли вход и откъм двора newsm78Щото хубаво да изкарам масичката и да седна на тази тераска,ама тясна ми се вижда.А ми се ще детето да си играе по катерушките,пък аз да си пия кафето... Mr. Green
А,и дали е далече детския кът от тези бунгала-от първа линия,де Rolling Eyes

# 619
  • Мнения: 0

Бунгалата на първа линия са супер.Един вход но към всяка стая отделно вход.Изобщо не е тясно за масичка може да се сложи и между бунгалата на лек бриз.Вратата не е към плажа ,гледа към двора.Може да си пиеш кафето спокойно ,станцията е заградена и децата си играят на воля без претиснение.

# 620
  • София
  • Мнения: 163
Има ли някой почивал тук през лято 2012 г. да сподели как е било? Hug
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=2329
Tъй като миналата година почивахме на Интерхотел Поморие и останахме изключително доволни,тази година бяхме решили да сменим с Релакс.Особено,след като видях,че собствениците на и двата хотела са едни и същи.В крайна сметка заложихме на изпробваното,но не се съмнявам,че и в хотел Релакс ще е по-малко ще е по-малко хубаво.

# 621
  • Мнения: 0
Здравейте!
Айде и аз при вас!
Ние от 2 - 3 год. се каним да отидем на бунгала "Далас" и все сме закъснели и няма места. Е да се похваля, че за тази година резервирах и ще почиваме там. Надяваме се да ни хареса и да изкараме една хубава почивка.  Grinning 
Ще ви следя.     

# 622
  • Мнения: X
Здравейте!
Айде и аз при вас!
Ние от 2 - 3 год. се каним да отидем на бунгала "Далас" и все сме закъснели и няма места. Е да се похваля, че за тази година резервирах и ще почиваме там. Надяваме се да ни хареса и да изкараме една хубава почивка.  Grinning 
Ще ви следя.     

От коя дата сте там?

# 623
  • Мнения: 0
White_roses
От 29.06. гледам има и други резервирали за тези бунгала, може да се засечем с някои ...  Grinning

# 624
  • Мнения: X
White_roses
От 29.06. гледам има и други резервирали за тези бунгала, може да се засечем с някои ...  Grinning

Ние сме от 29.07  Wink Само всичко да е наред, може да снимаш и да не забравиш като се върнете да споделиш отзиви   bouquet

# 625
  • Мнения: 0
  

Аааа, само живот и здраве да отидем и да се върнем непременно ще споделя   bouquet

# 626
  • Мнения: 2 764
Има ли някой почивал тук през лято 2012 г. да сподели как е било? Hug
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=2329
Tъй като миналата година почивахме на Интерхотел Поморие и останахме изключително доволни,тази година бяхме решили да сменим с Релакс.Особено,след като видях,че собствениците на и двата хотела са едни и същи.В крайна сметка заложихме на изпробваното,но не се съмнявам,че и в хотел Релакс ще е по-малко ще е по-малко хубаво.
Да и аз се интересувам от мнения, за Релакс и от почивали там миналото лято. В началото на темата има коментари но май никой не е ходил там

# 627
  • Мнения: 1 633
Аз тази година закъснях с бунгалата  Sad няма единично за времето, в което сме в отпуска.

Обмислям апартамент.  Някакви идеи препоръки?

# 628
  • Мнения: 0

За кои период си искала че са свършили.

# 629
  • Мнения: 0

От време на време може да проверяваш за Далас ,винаги може да изкочи нещо.Собственика е печен и може да направи някакви размествания.На мен също ми се случи така тази година но се намери вариант.

Общи условия

Активация на акаунт