Трупат се преспи и облаци сиви, силно ни ритат МАЙчета игриви!

  • 28 172
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1
Много се радвам, за добрите новини, които всички носим от прегледите!!!  Wink

Болните мами, бързо да оздравяват! Пазете се, стойте на топличко и скоро ви чакаме с усмивка и без температура!  Hug

Аз бързам да си поднеса закуската от сега (топла топла), че хем да има време да си обиколи нивата през нощта, хем да могат и най-раннобудните от вас да си похапнат, че аз ставам късно и докато се организирам да сервирам ще стане обяд или милото ще ги е унищожило.  Joy

# 661
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Бекииииии, нямаш милост.... сега ще трябва да ставам и да меся...

# 662
  • Мнения: 121
Добро утро коремчета!

Беки, мила точно от това имах нужда тая сутрин, защото се събудих зверски гладна. Благодаря ти   bouquet

На рождениците - честито на патерица с пожелание за здраве и мнооого усмивки!

Браво на бебчетата и на всички мамчета, минали на преглед, а на тези, които са днес - стискам палци всичко да е ОК и да минат се отчетат.

Хубав ден ви желая момичета, все пак е петък  newsm68

# 663
  • Мнения: 63
Добро утро, дами!

Беки, благодаря за закуската....ако ит кажа как ми стърже корема.... Laughing


Аз отивам на ЖК и ще пиша по-късничко за отчета!


ХАйде, хубав ден на всички ви и да се усмихвате!   bouquet

# 664
  • София
  • Мнения: 174
Добър ден момичета

Jia_m да се отчетеш след прегледа  Hug
На мамите,които се връщат от прегледи мног ви се радвам за хубавите новини   bouquet  bouquet  bouquet
Беки_Б  мило не мога да видя снимката,явно имам някакъв проблем,но предполагам,че е страшно вкусно .

# 665
  • Мнения: 2
  Добър ден момичета!
   Да ви почерпя виртуално за рожденния си ден!



Радвам се на добрите новини които пишете и споко всяко бебче ще се роди точно навреме за да радва мама и тате.

Беки благодаря за закуската!

# 666
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
...
Беки_Б  мило не мога да видя снимката,явно имам някакъв проблем,но предполагам,че е страшно вкусно.

Ооооо едни курабийки... фантастични!!! Снощи ги сънувах. Добре че вчера правих кекс, та тази сутрин замазах положението.

mountain, честит рожден ден!!! Здрава и усмихната да си винаги!   bouquet

# 667
  • Мнения: 7
mountain,честит рожден ден,много здраве и любов ти пожелавам  Hug
Аз да ви кажа,че вчера си купих възглавница за кърмене на Бертони,снощи спах с нея и много ми харесва,незнам дали ще ми свърши работа с кърменето,понеже е мекичка,но поне нощем ще си я гушкам

# 668
  • София
  • Мнения: 174
mountain   newsm59 newsm59 newsm59 да си жива и здрава и бебенце красиво да ви радва през май месец


Дрина ,аз във вас мамчета не се съмнявам все сте ми едни активни :*:*:*
mi6oka2  бързо кажи миличка, от къде и колко пари даде за тази възглавница,че снощи пак болки,пак въртене Sad същата ли е като тази линк дето криси 72  постна?

# 669
  • Мнения: 371
Добро утро и от мен Simple Smile

Беки_Б благодаря за проявения интерес.Дъщеря ми е на 6год и 9месеца.В началото ревнуваше,не искаше бебето,предпочиташе кученце.Промените,които настъпиха и неразположенията ми я караха да си иска старата майка.Искаше по-бързо да го родя това бебе.Сега ситуацията е различна.По внимателна е и се съобразява с това че мама полежава повече.За нея най-важното беше дали е момиче бебенцето и откакто ходихме на фетална морфология и се разбра пола от тогава тя е много щастлива, че ще има сестричка.Гали корема,говори му и ми става много мило.
Страхотни курабии си ни спретнала.Благодаря!

Забелязвам че стоенето в къщи ме води все към хладилника.Милият ми стомах изнемогва вече.Напоследък и много сладко ми се хапва,макар че знам че от него никаква файда няма.
Чакам с нетърпение хубавото време.Дано мога да дойда на следващата ни форум ска среща, защото до сега все се случва по нещо което да попречи на присъединяването ми.

mountain Честит рожден ден и всичко най-хубаво.Весел празник.

Хубав ден на всички Simple Smile

# 670
  • Мнения: 7
Суити,мисля,че е същата,ама то на картинката изглежда някаква мъничка,но всъщност е доста огромна,взех я за 18.50 от магазин Щъркел на Стамболийски,в близост до Тина Киркова е ...там има доста бебешки неща,вчера така се отплеснах,че щях да закъснея за ЖК  Embarassed,колкото до въртенето - с възглавница или без, аз пак си се въртя,щото ме болят кълките вече от тежеста на моето тело  Joy

# 671
  • Мнения: 1
Добро утро момичета! Ето колко съм поспалива... Wink
Радвам се, че закуската ви е харесала. Аз предполагах, че няма да й простим, но това чудо се оказа доста хранително, та май ще имаме утре за закуска.  Grinning

MariaYo
ми тя принцеската ти е достатъчно голяма и сигурно сама е разбрала какво щастие ви чака! Simple Smile Много се радвам на такива деца, браво!  Колкото до начина на хранене, откакто съм си вкъщи...е на, изтърках плочките до хладилника и виж само се чудя какво да забъркам...а преди не съм си и помисляла дори. Ама милото е доволно. Party

mountain, честит рожден ден! Жива и здрава да си, много обичана и едно хубаво пухкаво и здраво бебече на пролет!   bouquet

Момичета, днес пак се опитва слънцето да пробие и да ни създаде настроение! Пожелавам на всички ви много хубав и усмихнат ден!

# 672
  • София
  • Мнения: 174
АУУУУ,mi6oka2  супер мерсиии Simple Smile мен да ти кажа ме е страх да влизам в детски магазини,че се познавам и ще купя това,айде и онова...оле и това колко ще ми хареса  Laughing Laughing Laughing и ще излезна с половината списък ахахаха.

А днес е петък и как искам да мине по бързо деня Simple Smile


При вас как минава деня момичета?

# 673
  • Мнения: 1
Здравейте, мами,

аз най-накрая се наканих да пиша и чета и то има изключителен повод  Mr. Green Вчера сънувах че раждам, нормално, както си трябва, с моите си лекари, с усещанията, които си мисля че ще имам  Laughing
Тази вечер  - сънувам че кърмя  Laughing пак с усещанията, които си мисля, че ще имам. Супер странно е, но ужасно реалистично беше, направо не знаех къде се намирам като се събудих. Утре очаквам обучителни  сънища как се къпе бебе и сменя памперс Mr. Green

Иначе и на мен ми дотегна тази зима и студ. Аз само си стоя вкъщи по пижама и пращам мъжа ми да пазарува, поръчвам си от разни сайтове и толкова. Вчера се наканихме да излезем малко в снега - облякохме си скиорските екипи, пълно снаражение за най-жесток студ, та поне походих малко, че сигурно мускулите ми са забравили как са прави това. Обиколихме Борисовата градина и доста ми се вдигна духа. С нетърпение очаквам стоплянето, за да се движа повече.

Милене, аз съм много голям фен на Навингтън, това реално е по-новата марка на любимите на подфорума за колички X- lander, качеството на изработка е супер, аз си взех най-големият им модел, но разгледах и това, което си пуснала. На живо могат да се видят в магазин Ново бебе на ул. Гео Милев. Мацките там са супер мили, реално те са вносителя и казаха че ако има някакъв проблем с гуми или тн, може да се поръчва смяна от производителя, макар че досега не им се е случвало.

Суити, аз също се чудех за възглавницата, реално не че е проблем да дам 100 лв за добра възглавница, но аз се чудех дали изобщо върши работа или дали ще ми е удобно. Така че реших да дам 20 за тази на Бертони, а ако тя не издържи и ми хареса, ще си взема и по-качествена. Сега мога да се закълна, че тази възглавница е най-доброто изобретение за бременни. Според мен малко се деформира, но като я нагодиш, става перфектна, дори някак успявам да я бутна под корема като спя на една страна, вече толкова съм привикнала към нея, че вече се е сляла с краката ми  Laughing Сутрин винаги си е на мястото. Мъжът ми леко я ревнува  Mr. Green

Хубав снежен ден   bouquet

# 674
  • Мнения: 240
Здравейте и от мен!
Тичах от сутринта по задачи и чак сега успях да ви изчета. Днес по-топло ми се струва. Чакам с нетърпение да отработя и днешния ден... че тази седмица безкрайна ми се видя. Сутринта се събудих в 3 и се въртях до 5, после в 7 трябваше да ставам за работа. Незнам как ще издържа до края на деня. Така ме затрупаха с ангажименти, че едва дишам. Писва ми вече...
Знаете ли какви са прогнозите за идната седмица? Дали ще са пак същите студове?


Беки, разказа ми играта с тези курабийки... Laughing ще се запретна през почивните дни....  Joy

Общи условия

Активация на акаунт